0 oy
1,438 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

image

cikan Nisan böyle lütfen iyi şeyler söyleyin dünden beri çok çok kötüyüm eşime randevu aldım ama iki hafta sonrasına allahım sen koru 

36 Cevaplar

0 oy
(11,221 puan) tarafından
Et beni değil mi canım bu dünkü postunu okumadım ama et benine benziyor
tarafından
Yani normal mi diyosun
Sence benin büyümesi normal mi küçüktü bu ben sonra büyüdü işte
tarafından
İnternete daha ben büyümesi yazmadan cilt kanseri diyor allah korusun
(11,221 puan) tarafından
Ay sen nete bakma canım tabi kontrolde olmakta fayda var da eşimde böyle çok saçının içinden tut boynunda vücudunda hatta kulağında da çıkmış onu aldırmış
-Reklam-
0 oy
(15,644 puan) tarafından
Et beni bu hemen nasıl teşhis koyup kanser diyebildin
tarafından
Ben demiyorum cnm internette yazdığın gibi benin büyümesi kanser diyor
(9,544 puan) tarafından
İnternete başım ağrıyor yaz yine kanser yazar ne bu telaş
(6,053 puan) tarafından
Internet adami ecelinden once mezera koyar bide ustunu sulae
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Aynısı bende var baya büyüdü ama et beni bu normal yani
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Kız bişi olmaz bundan insandır olur korkma geçmiş olsun cildiyeye görünün
tarafından
Çok sağolun
0 oy
tarafından
İnternette hastalık araştırırsanız sadece psikolojinizi yerle bir ettiğinizle kalırsınız
tarafından
Gerçekten aynen öyle
0 oy
tarafından
Babamın sırtında bunun kaç katı büyüklüğünde vardı korkma canım aldırdı doktor bunu nasıl taşıdın sırtında demiş yine gidin içiniz rahat eder
0 oy
(673 puan) tarafından
Yıllardır babamın ensesinde aynı şey var bende de var hatta.. hiç kanser olduğunu düşünmemiştim bence değil ya
0 oy
(229 puan) tarafından
Kız bu et beni benşm kol altımda vardı çok kğçüktü birden büyüdü balon gibi oşdu somra düştü ama yinede gitsin et beniyse ilaç sürüp düşertiyorlar zaten
0 oy
tarafından
bende ve ailemde cok kiside var boyle canm siğil bosuna kokmussun emin ol cildiyeye gidin bi sprey sikar duser gider 
0 oy
(1,866 puan) tarafından
Benmde boğazımda vardı kolye koparmisti doktor a gosterdm antibiyotik li krem verdi tekrr çıkmadıkça sorun yok demişti herşey kanserdegildir internette yazan herşey doğru degil
0 oy
(7,371 puan) tarafından
Et beni gibi bende cıkmıştı koltuk altımda kopardım şimdik cıkmadı
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Et benine benziyor tabi Yinede gidin doktora 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Her büyüyen ben kanser mi oluyor Allah aşkına internete basım agriyo yaz hemen seni ölümcül hasta yapar niye bu kadar internetten okumayla ehvam yapıyorsun analamis değilim bı doktor görsün testler yapılsin kontrol edilsin ondan sonra ehvam yap yapacaksan
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Et beni ya korkma
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Kız bu et beni allah seni ne yapmasın ne kanseri buyusede sknti degil çünkü aliniyo
0 oy
(64 puan) tarafından
Ayy cnm bende sandım ne kızz bu benim abimin kafasında da var benim kafamdada var abim lazerle aldı ama benim duruyor hiçte rahatsiz etmiyor korkma inşallah kötü bişey değil ya
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Ne tuhaf birisin ya internetten okudugunda koydun tesisi tövbe yarabbim 
(25,224 puan) tarafından
Neden öyle diyorsun bu siğiller kanser belirtisi olabiliyor. Çok yakın zamanda yakınımızın başına geldi 15 gündür hastanede çocuk 4 ameliyat geçirdi küçücük bir et beni deyip geçti onlarda sonuç kanser çıktı 10 yaşında daha yavrum . Başına gelmeyen anlayamaz...
(6,669 puan) tarafından
Cnm doktora gitsin önce ama dimi bende de çıktı kızımda da yorumları okursan herkes te var kimse evet kanserdir demiyor
(25,224 puan) tarafından
Tabiki doktora gidecektir ama herşeyi düşünmek lazım bu et benidir diye siz neden kesin konuşabiliyorsunuz o zaman. Ben başıma geleni söylüyorum ki tedbir alıp bütün herkes gibi umursamamazlık yapmasın. İnşallah et benidir diyorum zaten ama olmayadabilir. Dediğim gibi başa gelmediği için zaten hafife alıyor insanlar
(6,669 puan) tarafından
Ben bu et benidir de demedim kanser belirtisi de dikkat ettiysen bu kadar evham yapicak bişey yok burda postlar açacağına kuruntu yapacağına doktora gitsn rahat etsin gebelik testlerini de 20 sefer atiyr gidip bı kan verse daha zahmetsiz
(25,224 puan) tarafından
Genel olarak diyorum bu et beni korkma diyenler yazmış hep. Evham yapıcak durum var Malesef ne olacagı belli değil çünkü
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Benim böyle aynısı vardı bacak aramda afedersiniz birden büyüdü aldırdım şükür patolojik den temiz geldi et beni bu
0 oy
(7,693 puan) tarafından
Et beni korkulacak birşey yok ki nerde çıkmış 
tarafından
Tam belinde afedersin oturak yerinin üstünde
0 oy
(116 puan) tarafından

Canım.intertten bakarsam ben aslında mezardayim :D

Et beni bende vardı sonradan çıktı çeke çeke kopardım 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 878 göst.
0 oy
5 cevap 176 göst.
28 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 223 göst.
9 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.

378,958 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...