0 oy
793 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar evde 10 kişiyiz ve her şeyi ben yapıyorum üstelik çok da hastayım bugün yine bir sürü iş güc yaptım o halde sonra sürekli yok onu getir yok bunu getir falan ben de dedim ki napsam napsam çünkü artık sinirden ve hastalıktan geberiyordum ben de en sonunda attım kendimi yere hemen geldiler falan hastaneye gittim kanımda düşüklük varmış gerçekten bu gece müşahede altında tuttu yarın tekrar tahlil yapılacak şu an daha iyiyim ama o an kendimi yere atmasam belki daha da kötü hale gelecektim sizlerle paylaşmak istedim

19 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Puhahahha kız ne güzel akıl etmişsin artık bişey oldukça at kendini yere :) 
(762 puan) tarafından
Katılıyorumm
(7,704 puan) tarafından
Bence kadın iyi yapmış. Senin yorum da harika. Nefret ediyorum kadını sürekli ev işi yapmaya zorlayan insanlardan
-Reklam-
0 oy
(2,265 puan) tarafından
Kasten mi attın yere canım? Geçmiş olsun bu arada
(44 puan) tarafından
Zaten çok hastaydim artık daha fazla kendimi yıpratmak istemedim kasten attım meğerse kanımda düşüklük varmış
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ahahah kız istemsizce güldüm :D iyi fikir aferin kız geçmiş olsun 
0 oy
(797 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
(44 puan) tarafından
Sağolasın canim
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Hahaja ayy çok tatlı anlatmışsın. Artık yapma iş güç dinlen
(44 puan) tarafından
Sağol canim Allah razı olsun
0 oy
(673 puan) tarafından
Ayy yarabbim :) geçmiş olsun canım..ALLAH evdeki diğer 9 kişiye de merhamet nasip etsin..
(44 puan) tarafından
Sağol Allah razı olsun
0 oy
(8,879 puan) tarafından
Kansızlıkla nası on kişiye baktın. Benim de kanım düşük azcık iş yapsam hemen tansiyonum düşer bayılırım. On kişinin kahrını çekemem bir de 
(44 puan) tarafından
Allah yardım ediyor valla
0 oy
(119,251 puan) tarafından
uzuldum yaa gecmis olsun
0 oy
(1,824 puan) tarafından
İstemsizce güldüm ya :) geçmiş olsun canım 
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Kıyamam ya niye kendine bu kdar eziyet ediyorsun 10 kişi ne halt yiyo sana yüklenmşler
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Tebrikler vallahi :) iyi etmişsin kız . Benim bir arkadaşım vardı o da Kocasıyla kavga edince parmağıyla boğazını karıştırıp girip kusuyormuş gibi yapardı kocası da hemen onun yanına gider işte iyi misin falan filan bir şekil toparlardı ben de bir kez denemiştim işe yaramıştı buna benzer olmuş ama iyi yapmışsın :) dikkat et de aman eşin burada yazdıklarını görmesin
(1,118 puan) tarafından
Sjsjsj bende deniyim bakim.  Ise yaricakmi.
0 oy
(3,240 puan) tarafından

İyi yapmışsın canım. Sonuna kadar destekliyorum. İyleşdim eve döndüm deme asla!!! 

Kendime dikkat etmem lazım, kendimi ihmal edersem daha kötüsünü yaşarım de sık sık. 

2 bulaşık yıka, gel uzan. çok suya temas etmemem lazım de. 

Ev süpür gel otur. Belim ağrıdı egri kalınca de.

1 odayı sil. Gel otur. Aşağı bakınca başım döndü de. 

Dışarı çık, eve gel üşüdüm, kasıklarım ağrıdı de. 

Zaten herkes kendini düşünüyor. Herkesi düşünmeyi bırak. Sende kendini düşün.

Her yemeği beğenme. Kansızlık var, iyi beslenmem lazım de. Canın çeken şeyleri söyle. Bakalım diğer 9 kişi sana nasıl bakıyor.
(370 puan) tarafından
Anaaa cevaba bak kız aynı eltimi anlatmışsın yemnle aynı yazdıgın şeyleri yapıyor cam siliyo bakıyom ay ay diyo kafasını bi yana bi oyana atıyo ayy başım dönüyo diyor daha neler neler var iyisini ya diyom yok yok çok hastayım diyor ölcem ben bu dertten diyor valla ben kahkaha atıyom yanında oda gülme gülme çok zor bi durum diyor hele kaynana onun taklit efiyo varya ölüyom ölüyom gülmekten
0 oy
(4,959 puan) tarafından
İlk defa bı  post okurken güldüm iyimis kizzzz ama sana yazık nie on kişi ya nasıl yaşıyorsunuz nasıl masraf şimdi o ev 
(44 puan) tarafından
Valla aylık gider 35 bin falan
(44 puan) tarafından
Evde 7 kişi çalışıyor ama
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Puhahaaa .  Bilerek mi attiin yere oh iyi yapmissin yine yaparlarsa yine at☺️
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim
0 oy
(7,246 puan) tarafından
Ahahaahhaah kiz çok ta güzel yapmisin valla bende orta yere atasim geldi kendimi de bendeki bu şansla kesin ayagimi kırarim :))) 

Gecmis olsun bu arada 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Sen kendini zorlamissin işe guce . Oyleki hastaligini bile umursamadan . 
0 oy
(328 puan) tarafından
Iyi yapmissin bende olsam aklimdann geçerdi)) vicdan ya biraz o kadar hasta birine neden yukleniyorlar. Peki gidib yorgana girsen hasta diye ne yapa bilirdilerki? 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Ay o ne öyle 10 kişi. Bı kocamla oğlumun arkasına yetisemiyom. 10 kişinin işi mi biter. Allah yardımcın olsun iyi yapmışsın 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 195 göst.
0 oy
29 cevap 1,335 göst.
0 oy
6 cevap 249 göst.
16 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,250 göst.

379,365 soru

11,355,912 cevap

34,832 kullanıcı

...