0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Diyet yapıyorum ve günde 1 saat yürüyordum 15 gündür eşim evdeydi çocuğu ona bırakıp gidiyordum ama yarın çalışacak 1 çalış 1 izin sistemi var. Ama bende yürüyüşe hiç ara vermek istemiyorum. Çocukla gideyim diyorum ama hava soğuk hasta olur diye korkuyorum. Gitmesen aksayacak yürüyüşum. Siz olsanız götürür musunuz. Birde Ankara'da yaşıyorum ve Ankara ayaziyla meşhur bilirsiniz 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sende bir gün yürü bir gün dur cano 
(1,088 puan) tarafından
Aksatmak istemiyorum ama çocuğumun hasta olsasindan iyidir diyorum bir yandan da
-Reklam-
0 oy
(2,270 puan) tarafından
Vala canjm ben hakkaride yaşıyorum  çok soğuk hergun olmasada mutlaka hava almaya çıkarıyorum  kar var yerde , yani bnce kış salgın hastalıklar kadar kotu değil 
(1,088 puan) tarafından
5 10 dk markate falan giderken bende götürüyorum ama 1 saat yürüyüşe de açıkçası üşütür diye korkuyorum
0 oy
(103 puan) tarafından
Evde yapabilirsin canm yürüyüş hareketleri.vben öyle yapıyorum hasta olmaktansa 
(1,088 puan) tarafından
Onun için biraz daha kilo vermem lazım kardiyo yapıyordum normalde ama şuan kilom fazla verimli olmuyor
(103 puan) tarafından
Kaç yaşında çocuğun canm şöyle yaoabilirsjn bebek arabasina koyacaksın iyice sarmalayip sen onunla yürüyeceksin
0 oy
(10,023 puan) tarafından
Valla Ankarayi bilmiyorum canim ben istanbuldayim hergun cikariyorum. Bebek araban yokmu
(1,088 puan) tarafından
Var canım bacaklarına battaniye falan da ortuyorum ama oğlum fazlaca hareketli
(10,023 puan) tarafından
Ruzgarligin varsa aslinda sar sarmala ruzgarlik hic ruzgar almiyo zaten. Benimki oyle yani. Uyumuyomu uyku saatine denk getir
(1,088 puan) tarafından
Geçen gün AVM de yırttı sıpa ufak bir cizigi vardı parmaklaya parmaklaya çıkarttı
(10,023 puan) tarafından
En iyisi oyle yap bence canim. Oglen uyku saatine denk getir bi tanede yagmurluk al. Miss gibi gider gelirsin. Ben oglumla cok yurudum oyle dogum kilolarimi verdim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Evt cıkarıö hatta 2 taneyle bıtı arabada bırıde yurur
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Bebek arabası varsa onunla çıkabilirsin canım yoksa onu da yurutursen hem soğuk hem zor ben tek çocuk varken öyle yapıyordum şimdi de kanguru aldım küçüğü ona koyuyorum büyüğü arabaya ama 2 haftadır küçüğe soğuk diye çıkamıyorum bende evde.yuruyus bandı var.onda yapıyorum 
(1,088 puan) tarafından
Bebek arabasi var montunu şapkasını takıyorum bacaklarına battaniye ortuyorum ama benim oğlum fazlaca hareketli yerinde otururmu onu kestiremiyorum
(1,506 puan) tarafından
Oturur bence ya ben bide kalın uyku tulumunu içinden giydiriyordum üstünü örtmek istemiyor diye dışarıyı izleyerek gidiyordu çok sıkılırsa azıcık yurutursun yuruyorsa
0 oy
tarafından
Bende diyetteyim ama hiç yürüyüş yapmıyorum leslie yapıyorum günlük emin ol yürüyüşten daha etkili 
(1,088 puan) tarafından
Onu bende yapıyordum 45 mil bazen de kardiyo ama şuan kilom fazla hareketleri hızlı yapmayınca etkili olmuyor bir 10 kilo verince evde spora başlayacağım
tarafından
115le başladım 3 buçuk ayda 20 kilo verdim diyet +leslie şeklinde nasıl etkili değil benim doktorum özellikle leslie yapmayı aksatma dedi bende Ankaradayım kısa süreli evet çıkarıyorum ama 1 saat asla çıkarmam ayaz dışarısı
(1,088 puan) tarafından
Ben daha ince 98 kilodan 68 kiloya indim 30 kılo verdim o zaman kaynanam yanımdaydı çocuğu uyutur ona birakirdim 1 saat yürür 3 mil de Leslie yapardım. Hiç aksatmadan hergun 5 ayda verdim 30 kiloyu ama daha sonra bıraktığım için hem diyeti hem sporu bacak ve kol kısmından çok yaglanmam olmuş o yüzden eskisi gibi hızlı ve hareketleri tam yapamıyorum benim vücudumun yerine gelmesi için biraz toparlanması lazım 107 ile baskadim bende şuna 2. Haftaydayjm 1. hafta 3 kilo verdim Çarşamba 2. Hafta kontrolum var. Kaç kilo verdiğim o zaman belli olacak ama vücudunu isindirmam lazım öncelik
0 oy
tarafından
Cikaririm onlarin da hava almasi lazim mevsime uygun giydirir her donem cikaririm cocugu eve kapamak bana dogru gelmiyor pek.
(1,088 puan) tarafından
Evde sürekli durmuyor ama 1 saatte dışarda soğukta hiç gezdirmedim açıkçası en fazla 20 30 dk
0 oy
(620 puan) tarafından
Ben benim bebeğimi soğuk havalara alıştırdım cnm hergün doğa yürüyüşüne çıkıyoruz 
0 oy
tarafından
Ankara ya yazın geldim fırtına vardı . Aşırı soğuktu . Çocuk hasta olur canım evde spor yapsan daha iyi olur . Ben evin altındaki markete gitsem hemen etkileniyo hasta oluyor . Hasta olmayan bı cocuksa bağışıklığı iyiyse sen bilirsin 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Walla evdede spor yapabilirsin canim hasta olur bebisin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bebek arabasına koy sar sarmala götür ona da iyi gelir çocukları soguk değil sıcak hasta eder 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ayaz olsa keşke burda da. Ankara'nın ayazini bilirim sabahları derse girmek için evden çıkardım ayaz kokusunu içime cekerdim
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Kız Ankara'da bu soğukta 1 saat çocukla yürünür mu? Çocuk hasta olur valla. Evden arabaya yürürken bile insan donuyor resmen. Bence eşinin olduğu günler yürü.
0 oy
(7,941 puan) tarafından
Ben oğlum evde sıkılmasın tvi tlfuna bakmasın diye hergun daha doğrusu güneşli günlerde 1 buçuk saat çıkartırım bazen yürürüz bazen parka götürürüm ama oturmam sürekli koruma gibiyim
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Cocugu kalin giydir koy bebek arabasina. Uatune kalin battaniye ohhh mis. Oda gava alir
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Oo bacım Ankara ayazında ben kendim evden çıkmaya korkuyorum millet hastalıktan kırılıyor hastaneler ana baba günü bugün ezcaneye gidiyim bebe de hava alır biraz dedim bide daha bebek arabasında kafayı balkondan bi uzattım aman Allahım dedim koşarak içeri kaçtım sen bence evinde olduğun yerde yürü :D zira çocuk hasta olursa Allah korusun bu sefer hiç yürüyemezsin :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 159 göst.
+1 oy
19 cevap 549 göst.
0 oy
9 cevap 149 göst.
+1 oy
7 cevap 202 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,471 soru

11,359,682 cevap