0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (100 puan) tarafından
Bilenler bilir böbreklerim iflas etmisti yarın ameliyata giriyoruz babamla  babam vercek bobregini  2 tane kücük evladimi peşimden aglayarak biraktım anladılar onlarin yüzü suyu hürmetine dua istiyorum rabbim beni evlatlarıma bagıslasın duanıza talibim

13 Cevaplar

0 oy
(613 puan) tarafından
Rabbim şifa versin bütün sağlık sorunların çözülsün inşallah 
-Reklam-
0 oy
(268 puan) tarafından
Allah sifa versin, sabah namazimda dua ederim senin icin, Allah seni cocuklarina kavustursun In sha Allah 
(100 puan) tarafından
Amim sagolun
0 oy
(3,610 puan) tarafından
Rabbi şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin sana canım benim acısız ağrısız tezden atlatıp kavuşursun evlatlarına inşaAllah Rabbim tüm işlerini kolaylastirsin yüreğine İnşirah ferahlığı versin
(100 puan) tarafından
Amim sagolun
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah sağ salim çıkarsın inşallah
0 oy
(5,870 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah babanda sende sağ salim elele çıkarsınız hastaneden.. 
(100 puan) tarafından
AMIN SAGOLUN
0 oy
tarafından
Allah'ım çok acil şifalar versin inşallah, evlatlarınıza bağışlasın sizi. Çok dua edicem sizin için. 
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah en kısa zamanda iyileşir evlatlarının yanına dönersin sizin için dua edicem
0 oy
(974 puan) tarafından
Aa evet hatırladım seni kayınvalidenlerle sorunu halletmissindir inşallah Rabbim safi isminin hürmetine şifa versin Allah biran evvel çocuklarına kavuşmayı nasip etsin 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah. Babandan da Allah razı olsun. Ne güzel uyumlu bulunmuş. Allah evlatlarına bağışlasın 
0 oy
tarafından
Allah şifa versin . Rabbim seni evlatlarına,  babanı da sizlere bağışlasın inşallah 
0 oy
(2,790 puan) tarafından
Sağ salim gir çık ameliyatdan rabbim evlatlarına bağışlasın canım 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin tez vakitte iyileşme dönemini atlatırsın.
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah çok güzel geçsin sağlığına kavuş bir an önce inşallah 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 186 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 284 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kurabiyelerinannesi (2,701 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
24 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu

380,184 soru

11,381,787 cevap

34,876 kullanıcı

...