0 oy
883 göst.
Diğer kategorisinde (925 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Şöyle soyleyim doğuştan kaka yaptığı yerde sinirler öluymuş anlamıyor altına yapıyor çok uzuluyorz. Gayet sağlıklı bı engeli falan yok  genç bir delikanlı  bı çaresi yok demiş doktor varmı başınıza böyle bse gelen yada duyan :( yarın oburgun  nasl evlencek kmse kabul edermi askere alirlarmi ablamda çok üzülüyor ama alışmis artık kadincagiz yıllardır kokuyada don yikamayada küçükken dovmustu bikere altına yapınca meğer cocuk anlamiyomuşki 

23 Cevaplar

0 oy
(1,047 puan) tarafından
Aynısı benim kardeşimin başinda 4 yaşinda kardeşim kaka yaptığı yerin sinirleri yokmuş 2 aylıkken ameliyata yatı 6 sat boyunca ama o ameliyat işe yaramadı kendisi çikaramiyor yada yapinca büyük tuvaletini bilmiyor kızımla aynı yaştalar kızım 2 yıldır tuvaleti biliyor o yavrum bilmiyor birden kaçiriyor çok zor Bi hastalık adı bağırsak sentromu Rabim şifa versin inşallah anem İstanbula götürmiş 2 aydır oradalar bakalım doktorlar araştırıyor devlet hastanesi de pek bakmiyor imkanlarıda hiç yok ki özele götürsünler of of Rabim yardım etsin inşallah 
(925 puan) tarafından
Geçmiş olsun kaç yaşında siiznki
-Reklam-
0 oy
(798 puan) tarafından
Canım  öyle birini duymuştum sonra düzeldi onlar araştırma hastanesine gitmişlerdi
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bnm dayimda öyleydi kız snrada duzeldi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kubraaaaa4545 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.