0 oy
881 göst.
Diğer kategorisinde (921 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Şöyle soyleyim doğuştan kaka yaptığı yerde sinirler öluymuş anlamıyor altına yapıyor çok uzuluyorz. Gayet sağlıklı bı engeli falan yok  genç bir delikanlı  bı çaresi yok demiş doktor varmı başınıza böyle bse gelen yada duyan :( yarın oburgun  nasl evlencek kmse kabul edermi askere alirlarmi ablamda çok üzülüyor ama alışmis artık kadincagiz yıllardır kokuyada don yikamayada küçükken dovmustu bikere altına yapınca meğer cocuk anlamiyomuşki 

23 Cevaplar

+2 oy
(2,157 puan) tarafından
Hacemat ve sülük tedavisini araştırsınlar canım bazı yerde tıp yetemiyo ama bu tarz şeyler işe yarıyor fizyoterapistle falan görüşsüner birde hangi şehirde yaşıyorlar 
(1,928 puan) tarafından
Aynısını yazacaktım mutlaka ve mutlaka heleki sülük düzenli olarak yapılmalı
(921 puan) tarafından
Ayyy bu hiç aklıma gelmemişti bı soyleyim ben çok sagolnnn arastrsnlar
(1,015 puan) tarafından
Kuzum bide simdikiler iyi bskmaz boyle seylere ama anlayan bi cikikci ve ya iste cok bilmis ninelerden varsa əyer belini cektirebilirsiniz.cektirmek derken iste masaj gibi bi sey ceke ceke masaj yaliliyor ve inan bi cok cocukta ise yaramisdi bizde.hatda kendi yengemin oglunda da ise yaradigini gormus ve duymuslugum var...
(1,928 puan) tarafından
İşin peşini bırakmayın düzenli yepılmalı seans seans. Işin ehli birini bulursunuz dilerim şifa olur.
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Vay yavrum yaa,Allah büyük kuzum
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin inşallah çok zor bı durum başka doktora gittilermi vardır belki bı çaresi 
(921 puan) tarafından
Gittiler amelyta pek yanaşmıyor doktorlar şoyle bagrsak ya ince bide herturlu şeyi göze alın falan demiş
0 oy
(3,389 puan) tarafından
İlla vardır çaresi canım bi araştırın tıp çok gelişti rabbim hayırlı kapılar açsın inş
0 oy
(119,346 puan) tarafından
allah yardimcisi olsun zor
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Zihinsel engeli var mı yoksa keyfi mi yapıyor anlamadım
(921 puan) tarafından
Hayır gayet sağlıklı okula gidiyor çokta yakışıklı yavrum :(
(1,726 puan) tarafından
O zaman bir sikintisi var psikolojik olarak psikologa götürün
tarafından
Postu nıye okumuyosunuz? Yazmıs postta
(417 puan) tarafından
Makatındaki sinirler ölü oda yaptıgını anlmıyor yani  anladın
(1,726 puan) tarafından
Ne bileyim karışık yazmış hastalıkta geçmiş olsun hiç duymadım
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Çeşit çeşit hastalık var işte. Var sana Siri çıkar karşısına ileride Allah yardımcısı olsun
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bu bir rahatsizlikmiymis kuzum 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Rabbim şifa versin vardır bir çözümü illa ki başka hastaneye özel doktora vs. Gitti mi ablan
(921 puan) tarafından
Evet canim dün gittiler hatta daha yeni bı dünya ultrasyon cekilms
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Araştırın canım çokca vardır mutlaka bir çaresi askeriyeyi bilmem ama evlilik zor gibi aklıma nerden geldi bilmiyorum ama  bu arada bu ters ilişki yaşayanlarda da olurmuş ileriki zamanlarda bi köşe yazısında okumuştum yapanlar nasıl yapıyor demiştim hatta 
(394 puan) tarafından
Anlamadin sanırım. Dışkıyi bagirsaklarda tutan sinirler ölmüş diyo arkadaş. Nasıl gelince söylicek. Beyin vücuda sinirlerle hükmediyor sonuçta. Allah yardımcınız  olsun umarım Bi tedavisi bulunur.
(921 puan) tarafından
Evet aynen bu seklde ben tam anlatamadım sanırım geldiğini anlamıyor ki:(
(394 puan) tarafından
Istanbulsaysaniz bezmialemi tavsiye ederim.  Eniştemin yegeninde de benzer sorun vardı 18 yaşında. Şuan eskiye nazaran iyi.
(921 puan) tarafından
Sakaryaliyiz canim sen bana hastane adı bide hangi bölüme gtcek onu soylermsn
tarafından
Evet bende bezmialemi önermek için girmiştim.posta gerçekten doktorları çok iyi.
0 oy
(809 puan) tarafından
Bende liseye geçinceye kadar 15 yaşıma kadar yani altıma yaptım geceleri çiş olarak. Benim sebebim annem her yerde sidikli altına yapıyor koca kız oldu donuna isiyor bez bağlıyor vs dedi psikolojikmen . Bu arada çok dövdü sabahları yataktan asla çıkmak istemezdim. Sonra geçti onu dinlemeyerek 
(9,238 puan) tarafından
Kıyamam ya boyle seyler okudukca cok uzuluyorum.. neden dovuyordu cisten dolayı mı
(3,419 puan) tarafından
Ayyy bende 9 yaşıma kadar gece altıma yaptım abim 12 yaşına kadar yaptı sonra kesildi kendiliğinden.
(6,441 puan) tarafından
Ama işediğin için dile getiriyormuş öncesinde bir sorun olmuş olmalı ki işediğinde o da dövüp toplumda rencide etmiş bu çocuğun ki psikolojikmen değil sağlıkla alakalı
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Araştırın insAllah bulunur çaresi Rabbim yardımcınız olsun 

0 oy
(116 puan) tarafından
Çok geçmiş.olsun bı hastahameden çocuk görmüştüm o d aoyoe.kakasimi tutamiyormus yatirmislardi hastahaneye a.daha küçüktü beş altı yaşındaydı anne babası ayrıldıktan sonra oyoe olmuş ... Annesi  şey demişti bana tencerede suyu kaynatıyoruz bı kaç dakika sonra içine tuz atiyirum tuz iyice eriyordu içinde o tuzlu suyla poposundan bağırsaklarına bı serum hortumu  yardimiylabagirsaklarini yıkıyorum demişti bunu sürekli yapıyormuş kötü hucreleri öldürüyormus
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bursa lokman hekim mutlaka danışın çok faydası olan hoca Ahmet hoca 
0 oy
(914 puan) tarafından
İyide yapabilir normal ama annesine niye yikattiriyor ki kendisi yikamali temizlemeli benim aklıma büyük abdest tutamama durumu anal ilişkiyi getirdi bu durum yabancı ülkelerde çok var yani madem tutamiyor bezlensin en çok bez tuketilir yabancı ülkelerde maalesef İnşaAllâh öyle bir durum yaşamıyordur bu çocuk 
0 oy
(356 puan) tarafından
İllaki vardır çözümü alternatif tıp tanda birşeyler araştırın 
0 oy
tarafından
Ah yavrumm ah kıyamam okurken çok üzüldüm Rabbim yardımcısı olsun Şafi ismiyle hayırlı ve kalıcı şifa versin.. Aminnn...  Kardeşim bizim toplu hatim ve yasin gruplarımız var. Her hafta cuma günü bağışlıyoruz, o hafta kimin sıkıntısı varsa yada cenazesi varsa özellikle ismiyle listeye alıyoruz. Eğer yeğeninin adını soyadını verirsen listeye yazdırayım bu cuma günü inşallah dua edeceğim çok üzüldüm yavruma 
(921 puan) tarafından
Allah ragzi olsn canim ferruhcan çetin çok sağolun ya
tarafından
Aminn cümlemizden ❤ tamam hemen şimdi not alıyorum şifa Rabbimden inşallah
(399 puan) tarafından
Lütfen benide o gruba alirmisiniz hatim grubuna
tarafından
Siz de mi dua istiyorsunuz anlamadım
0 oy
(113 puan) tarafından
Bende boyleydim bi 4 sene fln surdu benim psikolojikti bissuru doktora goturdu annem hic bi sonuca varamadik en son annemin koyunde yasli bi dede vardi insanin yuzune bakip derdini caresini soylerdi ona gitmistik oda bana bakip bilerek yapiyor suan buyudukce duzelcek demisti oyle oldu buyudukce duzeldi tamamen bitti cok sukur insallah yegeninde iyilesir bi an once 
0 oy
(7,738 puan) tarafından
Bir de psikiyatri mi görse ki. Belki zamanında sizin bilmediğiniz bir olay oldu Allah korusun ama. Bence bir gidin 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
beli acilmis derdi babannem.bardak çekmek iyi gelir derdi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kubraaaaa4545 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.