0 oy
418 göst.
Aile kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Kızlar merhaba bugün kaynanam gorumceme geldi evide bize yakın kızımı aldı sende evi topla gel dedi normalde gitmeyecektm sende gel dediği için gittim. Bir kaç gündr bi tavrı var görümcemin anlam veremediğim. Bize mutlaka her gün  ugrardi kızı seveym diye nerden baksanız 1 haftadr gelmiyor gelmesede mutlaka görüntülü arardı aramıyor hep kaynanam aradi ya da ben.esimsiz Pazara gitmezdi geçen hafta kendi gitmiş. Neyse işte bugün görümcem duşa girdi kaynanam mutfakta idi Bende görümcemin kaynanası ile oturiyodm. Görümcemin oğlu da lise 1 de okuyor. Kızım ona gitmek istedi bende sana gelmek istiyor al dedm yok almam dedi gülerek biz sizle küsz.  Hayırdır dedm ne küsü. Siz annemin küsturdunz bizde sizle küstk. Başkası olsa bir ton laf sayar giderdi ama ben bisey demedm görümcemede kayannamada. Ama elbet diyecegm . Ya ortada bisey olsa tamam diyecegm. Biz geçen hafta Nevşehir e gitmiştik eşim ben kızım ondan beri oyle bide kayannama giderken onu götürmemistk kayannam da sürekli eşime ablani niye getirmedn demişti. Ondan beri bi değişik tavırları. Ama içimde kalmasn diyecegm. Bende artk kızımın fotolarını gruptan atmayacağım aramayacagm. En ufak şeyde küsup kendilerine bisey  dedirmiyolar ama ben hiç küsmüyorm biseye alınacağım zamanda kayannam gelin alınmaz diyor hemen. Ama görürler bundan sonra biraz gelin küser en ufak şeye diye düşünsunler

9 Cevaplar

0 oy
(1,140 puan) tarafından
Yani alınmış olabilir.deseydin ya niye küstürmüşüz diye.böyle şeyler konuşarak halledilir.gidip neden böyle davranıyorsun vs diye sorsaydin normalde aranız iyiyse yani.yok iyi değilse normalde de gelmesin aramasın nene lazım daha iyi.
(1,097 puan) tarafından
Bugün kayannami evine bırakırken demeyi unuttm ama elbet derm. Normalde aramiz iyidir sık gelip giderz ben 1 haftadr tavrını görüyorm ama neden diye sormadm.  Bugün de oğlu öyle dedi ya artk sorarm lafıma da soylerm
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Gelininki kalp deilmiymis asil gelin alinir o eve sonradan geldi kimin ne niyetle dedigini anlayamaz kimin ne huyda oldunu bilmez asil gelinler alinir ki siz gezmeye giderken kaynana giderken carsiya pazara giderken gorumceni kuyruk gibi takmak zorunda deilsiniz kusluge de cocuklari karistirip alet eden insanlardan da hic hoslanmam tamam bana kusebilirsin ama benim cocugum senin yenin onun kabahati ne baska bi cocugu resmen diger cocuga karsi doldurulmus ki boyle insanlar kin yuklu olur uzak durmani tafsiye ederim
(1,097 puan) tarafından
Gorumcemin oğlu da mutlaka gelirdi kızımı sevmek için ama ona küsz gitme flan demistr. Ben sevmiyorum çocuğu alet etmeyi kendin küsuyosan küs ama çocuğun suçu ne
(6,053 puan) tarafından
Tabiki oyle bu benim basimada geldi gorumcem bana kusup cocumu haftalarca aramadi bende yuzune dedim eger bu sekilde bi daha benim cocugum dislanirsa omur boyu arama dedim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ayni benim görümcem,geldi 30 35 yaşına hala biz biyere giderken niye haber vermedik diye trip atar cocuk cocuk hareketler evim barkim ayrı her gittiğim yere onu götürmek zorundamiyim onunda evi var eşi var çocuklarını alsin nereye istiyosa gitsin,hep beraber gidilicek zaman var tek aile olarak vakit geçirmek var neyse Allahtan konuşmuyoruz da kafam rahat,sende bence takma kafana heryere onu götürmek zorunda değilsiniz 
(1,097 puan) tarafından
Valla yaa. Nevşehir e de kayannami götüremdk doye tavrı bence. Çünkü bi ara kayseri ye gidecektk kaynanam da gelecekti soğuk diye gitmemistk.
0 oy
(127 puan) tarafından
Kayınvalide sultan kendi gelin olmamış mi Su aile kavramı gerçektende itici geliyor herkes istedigi gibi rahat yasasin birey olarak anne baba çocuk olarak bizde bizim gorumce karışmaz aramaz pek herkes saygılı zaten okumus gormus geçirmişler genel olarak illa arim kusmesin gidim kusmesin cagirim kusmesin kusmim de laf yapmasınlar falan hep bu algiyla buyuduk ne yazık ki salsinlar su gelinleri esine cocuguna dahada yogunlassin anneler toplum daha bilincli olsun 
(1,097 puan) tarafından
Kayannam kızına asla laf soyletmez küser diye korkar. Sanki ben kızıymda alınmam o gelinide alınır gibi davranir. Bi laf söyleyince güya eşime söylüyor ama laf bana da geliyor.  Bende cevabını verince hemen lafımı kesiyor sen sus sen karisma bacı kardeş arasına girme diyor ama laf bana da geliyor. Bi daha zaten derse çocuk givi ne azarliyosun diyecem
(127 puan) tarafından
Kendi cocuklarinin kardeslikleri bozulmasin aman iyi gecinsinler ama gelinin kardeşlerine sira gelince fazla çağırma yuz goz olma begenmemeler istememeler erkek anneleri anne kiz anneleri anne degil gibi dsvranirlar anne ssnki kizini hizmete servise veriyor gibi mesafeni koy saygılı bi sekilde guler yuzluysen ciddi dur gorumcenden degil senden cekinsinler
(1,097 puan) tarafından
Hemde cok güler yüzlüm. Ama artk o güler yüz onlara karşı bitecek bitmeli yani. Kaynanam asla gelin de şuna alınır yapman demez
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Alışmış kıdurmuştan beterdir derler ya 

Hep onla bişeyler yapmışsınız bir yapmadınız hemen kötü oldunuz işte adaletttt işte ferasettttt işte hıyaneeetttt :) :D

(1,097 puan) tarafından
Valla hemde nasl beter:) bide eşim bekarken hep bunları getirip götürmüş istedikleri herseyi almış her yere gitmisler eşime şunu al diye hep sipariş vermişler. E adamda şimdi haliyle evlendi eşini çocuğunu götürüyor onların Her isteğini de nasl alsn zaten eve anca yetiştiriyor. Ondan kuyruk acıları.
(1,750 puan) tarafından
Valla ya aman boşver bağlanmayın birbirinize o kadar
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Post yukarı çıksın hanımlar  :)
0 oy
(166 puan) tarafından
Canm çok yorulursun en baştan söyleyeyim isteyen küssün trip atsın 

4 tane gorumcem var 

Her biri ayrı trip ayrı hava evin tek geliniyim 

Ne oldu ki diye düşünüp durmaktan yoruldum 

Birakıver Allahn aşkına 

Bir derdi olunca adam akıllı anlatsın herkes şuna şuna kırıldım desin gereksiz mesafeler sadece kendinden soğutur sallaaa
0 oy
(455 puan) tarafından
Sen Nevşehir neresindesin
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Iyi ki gorumcem yok 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 780 göst.
0 oy
10 cevap 277 göst.
+1 oy