+1 oy
1,026 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
arkadaşlar bebeğim 6aylıktan beri formül mamayla besleniyor.şuan 1yaşında.ben uyanınca tekrar uyuyamıyorum uykum kaçıyor.eşimde bunu bildigi için gece bakınlarını hep eşim yapıyor.sağolsun ama o da erken kalkıp işe gidiyor.kıyamıyorumda bir gün sen birgün ben kalkalım desemde ben yaparım diyor.kendimide kötü hissediyorum.gün içinde çok yoruluyorum bunu bildiginden o da bana kıyamıyor.benim gibi bu durumda olan var mı acaba? 

72 Cevaplar

0 oy
(7,480 puan) tarafından
Emziren anne mecburen kendi yapar mama olsaydı ne olurdu bilemiyorum eşim zaten geç geliyor çok yoruluyor yapmazdı sanırım bende yapsın istemezdim 
-Reklam-
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Zaten 1 yaşına gelmiş artık gece beslenmesine gerek yok ki bitirmeye çalışın ikinizde uyanmayın
(9 puan) tarafından
biz değilde o bizi uyandırıyor :D
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Benim eşimde öyle yardım etmek istiyor ama asla bırakıyorum çok uykusuz kalmasam sonuçta i işe gidecek sabah erken kalkacak hiç kiyamam
0 oy
(218 puan) tarafından
İlk çocuğum mamayla büyüdügu için eşim kalkıp yapardı çok çok yardımı oldu ikinci çocuğun emiyor gece çok ağlarsa alıp sallar veya hastalandığında vs. Çok yardımı olur Allah razı Olsun ondan :)
(9 puan) tarafından
maşallah:)
0 oy
(2,685 puan) tarafından
Bence cercevele duvara as kocani yada biblo gibi vitrine kaldir bacim boyle koca hepimizin başina gece kalkip bakacak hemiii tarih yazmaz pazar gunu tatili birgun dinleniyim bak dedimde ben kalkamam dedi bir suru kavga kiyamet koptu 14 aylik oglum daha iki gun ust uste uyudugumu bilmem perişanlik diz boyu 
(9 puan) tarafından
Allah güç kuvvet versin sana:( inşallah değişir canım yaa
(2,685 puan) tarafından
Aminn aminnn
0 oy
tarafından
Valla benimki kendine baksın hiç çocuğa bakmasın yaaa hfbfnbc
(9 puan) tarafından
ya çok güldüm:))
0 oy
(3,241 puan) tarafından
Yat kalk kocana dua et 
(9 puan) tarafından
inşallah bütün eşler yardımcı olsun birbirlerine
0 oy
tarafından
Ben oglum 6 aya kadar mama icti ama sonrasina icmedi emiyo hâla 17 aylik esim kalksa bile onda durmuyo meme istiyo anne diyo agliyo 

Mama emdigi zamanlar bazen kalkip mama hazirlardi ama esim isde cok yoruluyo kiyamam ben aksama kadar evdeyim bende yoruluyom ama o daha cok 
(9 puan) tarafından
eşlerin birbirine kıyamaması ne güzel birşey:)
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Bizim  genelde ben yaparım  ama çok yorgun olsam seslensem kalkar yapar Allah razı olsun ondan 
0 oy
(12,506 puan) tarafından
Allah razı olsun eşinden canım maşallah benim eşim de ilk doğduğu zamanlar az sabahlayıp avutmadi
0 oy
(657 puan) tarafından
Emzirdigim için mecburen ben bakıyorum. Eşimin memesine süt gelebilirdi eminim o da gece ilgilenirdi. Gecenin bir körü uyanirsa, ağlama krizine girerse veya hastaysa eşim de kalkıyor. Ama rutinde sadece ben.
0 oy
(657 puan) tarafından
Emzirdigim için mecburen ben bakıyorum. Eşimin memesine süt gelebilirdi eminim o da gece ilgilenirdi. Gecenin bir körü uyanirsa, ağlama krizine girerse veya hastaysa eşim de kalkıyor. Ama rutinde sadece ben ilgileniyorum.
0 oy
tarafından
Ben yapıyorum. Doğuma yapali 20 gün oldu ilk hafta hep kalkti verdi emzirmem için altını değiştirdi vs derken şimdi ben yapıyorum ilk çocuğumda da mamaya gecince dahi ben kalktim çünkü gün içinde uyuma firsatim oluyordu illaki ama onun yoktu çünkü çalışıyodu. Bu yüzden geceleri ben bakıyorum 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Ben bakarım eşim çok çalışıyor zaten yeterince yoruluyor aralarda elinden geldiğince destek oluyor zaten 
0 oy
(15,865 puan) tarafından
Çok uyumadigi zaman çok yardımcı oldu  saolsunn  ❤️ Artikin 1.5 yaşında çok kalkmıyor uyansa ağlasa benden önce kalkar inkar edememm☺️
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Çok ağladığı zamanlar hasta oldugu zamanlar o da kalkar ama benim şahsi fikrim benim kadar güzel bakacağını düşünmüyorum ben o yüzden devamlı ona bırakmam ama benim yorgun olduğum zamanlar kalkar o ilgilenir hatta oğlum sabah erken kalktığı için kahvaltıyı sıraya koyduk o gün kahvaltı hazırlamak kimin sırasıyla o çocukla ilgileniyor diğeri biraz daha uyuyor. Mesela bugün eşimin günüydü oğlum kalktı ben biraz yanıma aldım uyursa diye uyumadı eşimin yanına gitti ben geri uyudum. Kahvaltı hazır olunca beni de kaldırdı eşim 
0 oy
(631 puan) tarafından
Çalıştığı için haksızlık olarak gorururm o istese de ben yaptırmam gerçi benim bebeğim emiyor her türlü bana muhtaç. Ben tüm gün evdeyim gün içinde bebeğim uyurken bende yatıp dinlenebilir ama eşim ise gidiyor onun öyle bir şansı yok o yüzden istemem böyle bir şey 
0 oy
(13,870 puan) tarafından
Oğlum emiyor mama içmediler ama kızım gece su için uyansa eşim götürür 
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Gecede gündüz de ben bakıyorum canım eşim çalışıyor uykusuz kalmamalı aonuçta ben çocuklar uyuduğunda uyuyabilirim yada evin içinde dinlenebilirim eşimin öyle bir sansı yok çalışma saatleride belli olmuyor çünkü eşim operatör uyku çok önemli eve gelince ilgilenir kızımla ben işlerimi hallederim yada alır gider bir yerlere mesela 6 aylık hamileyim 10 kere hamama gitmişimdir o bakar ben kuaför hamam alışveriş işlerimi hallederim 
0 oy
tarafından
Kızım 8 aydan sonra sadece mama ile beslendi şuan 2 buçuk yaşında hiç gece mama için kalkmadim eşim sen yat ben hallediyorum dedi başlarda şimdi Su için vs kalkar yine eşim verir 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 57 göst.
11 saat önce Diğer kategorisinde D. 65 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
11 Eylül 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mizginhavin (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 235 göst.
21 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu

397,716 soru

11,894,840 cevap

36,018 kullanıcı

...