0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (5,399 puan) tarafından
Kilzlar İstanbul Pendik tarafları hiç daire yok 6 milyardan başlıyor  g.otu b.oklu daireler 5 5 buçuk bune maaş btiyro internetten bakiyrium okdr yok Maltepe tarafı 10 bin den başlıyor Allaskina millet kafayı yemiş insaf kalmamis evim full rutubet olmuş iki yıldır neler çekiyorum neler kızımin kıyafetleri kap kara olmuş dolap maf olmuş odayı kapatik kutu gbi ev tuz islaniyor şeker islaniyor smdi eşimin işide çok iyi evde yok blmiyorum ne olacak bide  ,7. Kattayim kızım camlara cikiyro çatı katında yım yazın eriyoruz camları acamaiyiruz ailem Tekirdağda gtsek dyorum orda da 3 bucikta başlıyor 4 5 milyar ayy ne olacak eşim burda bulamazsak mecburen gtcez bu seferde güzel maaşı iyi bir iş bulabilecekmi İstanbulu sevmiyorum:( burda nefes alamiyorum siz olsaydiniz ne yapardiniz

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de kurtköydeyim 3 bin oldu bizimde site içinde her şeyi var..diğer daireler 5ten başlıyormuş 
(5,399 puan) tarafından
Bizim 900 du  adam 3 buçuk yaptı snra şubata çıkın dedi. Çıkmasan 5 bin ypcm dedi açıkçası çıkmak istyriuz yok daire yok
-Reklam-
0 oy
(2,624 puan) tarafından
Rabbim bu görmemiş ev sahiplerini ıslah etsin oylelikle blki zengin olurlar kiracılara Rabbim yardım etsin 
(5,399 puan) tarafından
Zor vlaa Allah ıslah etsin insafsız olmuslar
(2,624 puan) tarafından
Coook
0 oy
(147 puan) tarafından
Ben ist oturuyorum evimde var fakat is dolayısı ile tasinma durumum çıktı sakaryaya bir kiralara bakayim dedim uçuyor serdivanda baktim ozellikle oturulacak evler 6 7 8 bin bu nasıl paralar kim veriyor bunlari allah yardım etsin birde emlakci komisyonlari da uçmuş. Nakliye fiyatı baktik ona ayrı şok olduk. Şaştık kaldık. 
(147 puan) tarafından
Sakarya İstanbul Avrupa yakasina 9 10 bin arasi diyorlar. Cok pahali
(5,399 puan) tarafından
Ooo acaba Tekirdağ İstanbul arası şuan nkdr
(147 puan) tarafından
Anadolu yakasi ise temiz 6 si vardır
(5,399 puan) tarafından
İstanbul Pendik de otryirum
(147 puan) tarafından
5 6 arasıdır muhtemelen
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Rabim yardımcınız olsun inşallah canım ah şu evler bizde kasabada oturuyoruz Bi evimiz vardı çok eskiydi ev yaptık 2 yıl önce 5yüzbine falan evim diyor şimdi yapsaydık trilyonlar giderdi hala borcumuz var ama bunda çok şükür 
(5,399 puan) tarafından
Evet şuan olsaymis trilnyon bnm amcamda sati snra zam geldi byle herşeye işte insanlarda alamıyor kira bile yok
0 oy
(4,296 puan) tarafından
Kuzenim suluntepede 2 veridu 6 yapmak istemis ev sahibi.cikario. kaynanasinin eski evine gelecek.ben kendi evimdeyim  karsi capraz dairem 14 bine verio kartal cevizlideyim.
(5,399 puan) tarafından
İşte ev sahibide bizi çıkaryor bizde çıkmak istyriuz zaten ev batmiş
0 oy
(107 puan) tarafından
Bende şuan 1700 otryrm ama 2 ay sonra zam olacakçok  yüksek rakam bekliyorum bnde annemlerin çok eski bir evi var oraya geçicem alt kat sobalı olacak bi kaç yerini yaptrcm bnde sana yakın oturuyorum Allah yardımcımız olsun
(5,399 puan) tarafından
Nerde otryirsun cnm gerçekten çok zor bide zam geldi Zaten adam dedi çikin 900 du 3 buçuk yaptı çıkın dyor şubata bizim içinde iyi bahane oldu cokmak istiyoruz bzde
(107 puan) tarafından
Bn şeyhlide otryrm canm hilal konutlarına yakınım mahir iz ilkokulunun yanındayım fatih camisi var şuan inşaat aşamasında ordada aynı binada 2 tane kiralık daire var oralarada bakın isterseniz
(5,399 puan) tarafından
Esenyalı damisin Fatih camisi bana yakın pazartesi pazarına yakınsin galiba bende Ahmet Yesevi mahallesi deyim
(107 puan) tarafından
Yok ben kurtköye yakınım kavakpınarada yakınım
(5,399 puan) tarafından
Şeyllhli dyymustm eşim Kavakpınar da oturmak istemiyir önceki mahalesi ordaydi bekarken sevmiyor bende Kavakpınar hiç sevmiyroum ama interneten baktim kiralr çok yüksek 6 7 binden başlıyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 276 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 146 göst.
3 Şubat 2022 Aile kategorisinde Elif yalçın (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 319 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.