0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bebegimi kaybedcm diye cok korkuyorum daha 24 haftalik hamileyim rahimde kisalmam var 25 mm inmis doktor stres yapma uzulme moralini bozma diyor ama evde yalnzm surekli bunu arastryorum psikolojim bozuldu agliyorum hep daha kotu etkileniyor bebek ama elimde degim simdi dogarsa daha cok minik diye cok korkuyorum doktorda 30.haftayi gorsek iyi dedi bana biraz moral verebilirmisniz 

6 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından
Moralinizi bozmayın eşimin yengesi sizden daha az haftayken doğum yaptı bebeği 2 ay kivezde kaldı maşallah şimdi görsen bizden sağlıklı.sizin tek yapmanız gerekn şey ayaklarınızı havaya kaldırıp öyle durmanız fazla yurumemeniz gerkiyor asla ağır kaldırmayın 
tarafından
Cok tesekkur ederim moral oldunuz ayaklarimi kaldryorum oyle duruyorum bebek cok asagida doktorda dedi hep incelen yere tekme atiyor diye
(682 puan) tarafından
Umut hep vardır sadece yitirmeyin yeter :)
-Reklam-
0 oy
(328 puan) tarafından
Rabbim'e sığın. Zor bir psikoloji evet ama veren de O alan da O. Dua et bol bol. Namazlarını ihmal etme. Rabbim gönlüne ferahlık verecektir. Esmalardan çek. 
tarafından
Bende oyle yapmaya calisiyorum veren de Allah alan da ama yinede uzulmeden duramiyorum uzulmek daha kotu etkiliyor
0 oy
(323 puan) tarafından
Yiyecek ekmeği içecek suyu varsa elbette ki sağlıkla kucağına alırsın. Her hamilelikte belli başlı sorunlar oluyo Rabbime dua edin hayırlı ise nasip etsin. Üzülmeyin İnşallah sağ sağlim kavuşursunuz. 
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Kıyamam sana kuzu allah şifa versin sağsalimkucağına  alırsın üzülme cnm 
0 oy
(450 puan) tarafından
Senin üzülmene yada üzülmemenle o bebekbdusmez bu şekilde düşün öncelikle çünkü Rabbım onun nasibini vermişse dünyaya gelir bende düşük tehlikesi ile 9 ay neler çektim ama hep hayirkisi istedim Allah'tandır sıkma canını muhtemelen başka şeyler düşünmüyorsun kafanı dağıtacak başla şeylerle uğraş iyi şeyler  düşün ki jyo şeyler olsun
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Bol bol dua et dınlen, üzme kendini 

Benim de öyle telaşlarım oldu hep ama herşey yolunda gidecek inşallah

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 455 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mel_ek (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hira27 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy