0 oy
1,952 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

image

birlik oturuyoruz kayinbabam tavuk eti getirdi yemeklik ama. Çok cimriler şuan mutfağın kapısını kapattım onlardan habersiz canım çektiği için et kızarttim kendime Allah'ım ne olur bian önce ayrılalım 

29 Cevaplar

+4 oy
(13,825 puan) tarafından
Birlikmi oturuyorsunuz ay bayilcam evin var dairen var sen birlik oturuyorsun ayrilalim diyosun yemek bile yiyemiyomusjn
tarafından
Nazlicim bak burada yaşça senden büyük insanlar var, biraz sözümüzü dinle, sözünü geçirmeye calis, onlar kendi düzenlerini kurmuşlar ama senin de onların esirin olmadığını bilmeleri gerek, böyle gelmiş böyle gider diye düşünürsen onların ekmeğine yağ sürmüş olursun. Eşinle aran kötü değil burada gördüğümüz kadarıyla, hatta gayet iyi maşallah, eşinle konuşarak başla, daha hayatının baharindasin, hayatını kimsenin mahvetmesine izin verme
tarafından
Tövbe yarabbim Esmoss sen ne yaptın
Benim bir oğlum var iki yaşında
(8,592 puan) tarafından
İşte cnm bizde söylüyoruz ama ısrarla anlamak istemiyorsa yapılacak tek şey kendi düşen ağlamaz demek o yüzden bu kadar tepki alıyor ya
(13,825 puan) tarafından
Aynen öyle bu hayatı kendin böyle yapiyorsun kimse seni düşünmüyor senin adına üzülüyoruz 90liyim sevdos
(118,983 puan) tarafından
haa nazli bak tek tek okuyosun yazilanlari neden postuna yazanlara cevap vermiyosun
-Reklam-
+1 oy
(7,503 puan) tarafından
Kaynanam çok iyi diye atıp tutuyorsun ne oldu şimdi de cimri mi oldu kadincagiz
tarafından
Bende denk gelmıstım bır yorumunda  bızım aklımızı hafife alıyor sanırım sivri zekalı arkadasımız...
(7,503 puan) tarafından
Birde arada paylaşıyor kaynanasını çok tatlı birine benziyor tontiş bı nine
tarafından
Bu arkadaş kendi bile ne istediğini bilmiyor. Bir tavuk bu bukadar mk kendine saygın yok canın cektiyse evine çık pişir ya ne bu yani
+1 oy
(2,341 puan) tarafından
Artık bizimle dalga geçme işin gücün yok mu gitte işine bak ya? Bi laf atiyon ortaya kayboluyon sacmaliga bak koku falan gitmiyordur eminim 
0 oy
tarafından
Kokusunu alır gelir kiz
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kokusu alır canm soleseydin şimdi bir laf ederler yiyemezsin de
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Saka gibi yani bunun lafını mi yapıyorlar ne kadar ayıp sende fazla yap gelir görürse otur beraber yiyelim de gerçekten burda okuduğum gördüğüm şeyler çok garip 
0 oy
iyide senin evin ust kat zaten
yemegi ayirmadinizmi
0 oy
tarafından

Ona da karışıyorlar pes yani .

İnşallah bi an önce ayrılırsın o evden 
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Onlardan habersiz olsa nolcak kokusu gitmiştir bile. Aman yenilen içilene karışılır mi be. 
0 oy
(3,375 puan) tarafından
Kıyamam canım rabbim tez zamanda gönlündekini nasip etsin
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Tobe ya bu bile lüx mü yani allahim zen yardim et ne hayatlar var bazen cok sükürsüz oldugumu farkediyorum.
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Şaka gibi gerçekten......

Yemiycegi eti niye alıyor bunlar.....
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Kokmayacak mi onlara
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum, bizde beraber oturuyoruz ama Allah var yemek konusunda kayınpederim cimrilik yapmaz. Parası varsa her şeyden alır. Cimridir ama konu yemekse asla. Allah ıslah etsin bu insanları 
0 oy
(5,158 puan) tarafından
Yok artık kendi isteğinle et bile yiyemiyor musun. Ye iç batsın cimrilikleri mezara mı götürecekler 
0 oy
tarafından

Allah im eşinin ailesine hidayet versin Hadi isminin hürmetine çok üzdü bu post beni :ermm:

0 oy
tarafından
Aileniz sizi bu kadar mi özguvensiz yetistirdi yani bilemwdim 
tarafından
Şubatta 28 oluyorum canm yaşliym ben biraz ahaha :) sen kac yasindaydin
(2,438 puan) tarafından
Kız Allah seni neren yaşlı:D martta 26 olucam bende :(((
tarafından
Ben 23'te falan takili kalmisim zihnen simdi 27-28 diyince bi kotu oluyorum :))
(2,438 puan) tarafından
Ay inanır mısın bende öyle:(

Bazen diyorum bir psikoloğa mi gitsem falan yaş konusunu asamiyorum ne ara 26 oldum kendime yakıştıramıyorum sanki değişik düşünüyorum:D
tarafından
25'ten sonrasi cok hizli geciyor ya ilginc gercekten :)
0 oy
(425 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ne zor evinde istediğini yiyememek.Yap ye ne derse desin onlar
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ee git evınde yap ye. Ayrıca napsanda kokar.
0 oy
(287 puan) tarafından
Ay kuzum kıyamam sana ya üzüldüm şimdi. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 905 göst.
0 oy
4 cevap 266 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Porti kafa (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,206 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu