0 oy
649 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Sevgili ikiz anneleri.

Sizin akrabanız da ve ya eşinizin akrabasında  ikiz çocukları olan varmı??? 

Ve ya ne yapmak gerekiyor ikiz için.. cok merak ediyorum....

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erkek tarafında varsa ihtimal oluyor sanırım ben de çok istemiştim olmadı olsun biriciğim sağlıklı olsun da :)
(1,753 puan) tarafından
Aynn canım kızın anne tarafında varsa çok yüksek oluyor
(48,713 puan) tarafından
eltiminde ikiz ogullari var oda kiz tarafinda varsa genlerden geciyormus demişti
(672 puan) tarafından
Erkek tarafı kız tarafı farketmiyordur benim babaannem doğurmuş ikiz halam doğurmuş ikiz babamın galasında da var ikiz
(131 puan) tarafından
Eşimin teyzsinde var benim de 1. Dereceden kız kuzenimde var bir de büyük teyzelerimizde var bende de olur mu ki
(4,216 puan) tarafından
Kaynanamın annesı hep ikiz doğurmuş ikizler ölmüş tekler yaşamış 6 kızı 1 oğlu var ama hiçbiride ikiz dogurmamis:)
-Reklam-
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Kadının genlerinde varsa olma ihtimali oluyor diye biliyorum özellikle 2.gebelikte. benim babam ikiz. Şuan 1 oğlum var ikiz olur diye 2.hamilelikten korkuyorum :D 
(199 puan) tarafından
Benim teyzem ikiz oğlana hamile kalmis ama düşmüşler yani hamilelik sonlanmis... Bende ondan kaynaklanarak  hevesleniyorum
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Drdan rica ediyorsun bir ilaç var iğne olarak yapılıyor onu yazarsa yumurtaların 2 tane yumurta veriyor al sana çift yumurta ikizi. :))  Doğal yoldan aile genetik olması lazım 
(3,753 puan) tarafından
Dr yazarsa tabi
(2,159 puan) tarafından
Ama bizim uzaktan akraba o çatlatma iğnesi ile 5 iz hamile kaldı ve şu an 5 izleri var yani büyük tehlike isterseniz bakabilirsiniz Google 5 iz Gaziantep yazın çıkar büyük ihtimalle
(3,753 puan) tarafından
Şans 2 3 4 5 6 bile olabilir.
tarafından
Ay 2 den fazlası korkunç görünüyor ya
(3,753 puan) tarafından
2 bile uykularımı kaçırır bir tanesi yetti nevrimin dönmesine
0 oy
(4,234 puan) tarafından

Kiiiaazz  ailede ikiz olmus olsa bile yatip kalkip dua ederdim jeralde bana denk dusmesin bu genler diye:)) 1 bebek omur tuketio 20 yil yaslandirio. Iki bebek ayni anda abooooww   korkudan ivimde tutar doguramazdim heralde:)

tarafından
Hahahaha şuan bı kizim var hamile kalmaya korkuyorim bı de ikiz llsa kafayı yerim :D
(4,216 puan) tarafından
Akrabamızin 1 kızı vardı hamıle kaldı üçüz oğlu oldu 4 cocuk birden. 1 tane daha istiyordu o da 3 olsa ne olurdu bılmıyorum ama olmadi
(4,234 puan) tarafından
Benim kuzenimin de ikiz oldu ama ailede yok. Entersan bir durum.olmus vok nadir.hamile kalmiş  o ay iki yumurtasi varmis  2 gun sonra da digeri dollenmiş.dr oyle demis yani. 3 bcuk yaslarina gekdiler  ama bidaha dogurmak istio.esi istemio:)
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bende istiyorum ilk bebeğimi kaybettim sezeryanla sonlandı ikincide haliyle sezeryan oldu ikiz olursa 3 tane olur diye düşünyrm bizim iki tarafdada ikiz yok ama çok istyrm 
0 oy
tarafından
Ovulasyon testi ile mümkün eğer ayda iki kere yumurtlama yakalarsan 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Benim babaannemde var babamın büyük abi kizin da ikizleri oldu Insallah benimde olur 1 kızım var 7 aylık 2 tane daha kiz istiyorum 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kız bakması zor olur 1 tanesine bakamıyorum valla 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Halamın ikizleri var koca adamlar şimdi onun dışında sülalede amcamın gelini ikiz gebe kaldı oda kaybetti malesef demem o ki koca sülalede 2 ikiz gebelik oldu 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Nasip kısmet işi canım o benim hem anne tarafından dayımın hemde baba tarafından amcamın hatta babamın ikiz amcaları bile vardı varlıklarına sonsuz Elhamdülillah benim iki çocukta tek bende zamanın da ikiz olsun çok istedim senin gibi inan bakımı çok ama çok zor ikizi olanlara öncelikle RABBİM bağışlasın ve bol güç kuvvet ihsan eylesin Âmin 
0 oy
(7,753 puan) tarafından
Babaannemin ıkizi var babaannem ikiz doğurmuş ama diğer amcam 1 yaşına gelmeden ölmüş benim annem ve halam ikiz düşürmüş abimin ikiz çocukları var maşallah ve ablam ikizlere hamile ona da Maşallah

Bir yengemin Kendi ikizi var onun ikizleri yok bı yengemin de annesi ikiz doğurmuş onunda ikizleri Yok biraz nasip işi 
0 oy
(4,889 puan) tarafından

İKİZ ANNESİYİM.   Şu kadarını diyeyim çok isteyenin olmuyor . Hiç aklından geçmeyenin oluyor:D 

Kayınvalidem ikizlere hamile kalmış. Benim de amca kızlarım ikiz. Ama aklımdan geçmemişti hayali bile yorardı beni:D eşimin içine doğmuştu 

(12,513 puan) tarafından
Ahahaha :)) bende ucundan döndüm 3.de üstelik hiç ikiz yok ne benim ne eşimin ailesinde. Dr ikiz diyince şaka mı yapıyorsunuz demiştim çok ciddi bir sekilde. O da yok bak iki ayrı kese var demisti.. Ağzım açık öylece kalmıstm.. Allaha şükür ki bir kese boştu dolma ihtimali de var demişti. O 1 hafta nasıl geçti bilmiyorum.. Neyse ki o kese kendi kendine kayboldu :D
(4,889 puan) tarafından
Yaa betülüm senin ki 3. Gebelik olduğu için korkman normal biz bile bi donduk hamileligimi dört gözle beklememize rağmen:)
(12,513 puan) tarafından
Ahahahha aynen.. :)) nasıl prensesler :)
(4,889 puan) tarafından
Iyiler çok şükür. Senin kuzular nasıllar:)
(12,513 puan) tarafından
Bizde iyiyiz çok şükür ☺️
0 oy
(282 puan) tarafından
Benim annemin dayılari ikiz ben annemin dayısının oğluyla evliyim yani eş tarafında da var diyebilirim ama iki tane çocuğum var tek tek dünyaya geldi ikiz degiller. Eşimin yigeni ikiz dünyaya getirdi iki oglan masallah bende hep isterdim ikiz olsun bi defada kurtulayım diye ama bana nasip olmadı:) ama erkek kardeşimin eşi ikize hamile kaldı ama bebekler den biri gelişim geriliği nedeniyle kalbi durdu diğerinin de maşallahı var tosbigim bıcır bıcır konusur. Ranbim herkese gönlünden geçeni nasip etsin insallah :))
0 oy
(59 puan) tarafından
İkizlerim var.  esiminde benim  de tarafımda çok varmış.. ama anneden geliyormuş genler ikiz olması.  Çok çok zor tek başına bakiliyorsa ama tarifsiz çok şükür Rabbime iki tane melek kızım var . Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 
(199 puan) tarafından
Ben cok istiyorum ikiz erkek evladim olsun. Kizlarima kardeş olsunlar
(59 puan) tarafından
Allah kalbinize gönlünüze göre versin inşallah
 Bazen ikizlerim erkek olsa napardim diye düşünüyorum erkek evladı olan arkadaşlarımı gördükçe :D şaka bir ya  o da evlat tabi sağlıklı olsunlar yeter  ama bende 10 tane de evladım olsa kız olsun isterim ha başka ister miyim hayır :D Allah olmayanlara versin. Kimsenin kucağını boş birakmasin inşallah
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Amcamlar ikiz anne tarafında da var bende çok isterim ikizlerim olsun 
0 oy
(48,713 puan) tarafından
tüp bebek en garantisi☺️
(199 puan) tarafından
Ben çabuk hamilə kalıyorum ama tek oluyor. Eşime dedim dedi sen kisirmisin doktor bize güler
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Bizde baya var bende istiyorum bakalım annem ikiz getirmiş babaaaammede iki teyzemin kızı ve amcamın kızı da ve inşallah bende istiyorum 
0 oy
tarafından
Teyzemin ikizleri vardı . Çift yumurta ikizi şimdide benim var . İnan çok güzel bir duygu ikisi beraber büyüyorlar ama çok zorlukları var heleki gurbetteysen kimsen yoksa yardımcı olucak bin kat zor oluyor. Allah gönlüne göre versin inşallah 
0 oy
tarafından
genetik ya da tup bebek baska turlu olmaz.. ki gende de herkes de olmuyor
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Ikizim ve ikizlerim var. 2 çocuğum olduktan sonra ikizlerim oldu. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 527 göst.
0 oy
9 cevap 241 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 444 göst.
16 Nisan 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Emine S (16,037 puan) tarafından soruldu
+2 oy
34 cevap 789 göst.

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...