0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar bir sayfadan iki tane ayakkabı aldım birini giydim dışarda 10 dk içinde ayağımda koptu öbürünü giymedim bile. Müşteri temsilcisi iade alırız dediler. Sonra kullanıcı hatasiymis giyilmiş dediler. Hemde iki ürün giyilmiş dediler. Tadilat yaptıralim dedim tamam dedim. Oda kullanıcı hatasiymis. Ürünü geri göndereceklerdi 3 ay oldu hala yok. ,Ne yapmam lazım artık gına geldi müşteri temsilcisini aramaktan. Gondercez diyorlar yok gondermiyorlar 

Bilgisi olan yazabilir mi ne yapabilirim. 

4 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Adını soyle de bari canım bizde dolandirilmayalim
(58 puan) tarafından
Canım posta yazmadım. Kapatılır falan diye
 Ayakkabıcity. Gına geldi.
(6,047 puan) tarafından
Bı Şikayetvar.com a yazsana sayfa adını . Neymiş kimmiş bu hesap şikayetler hepsi çıkıyor
(6,047 puan) tarafından
Ben baktım seninkiyle aynı olan bir sürü şikayet var. Sende şikayetini oraya yaz
(58 puan) tarafından
Hemen bakıyorum şimdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
tuketici hakem heyeti cnm
(58 puan) tarafından
Canım dusundum de çok bir miktar olmayınca acaba önemsemezler mi diye düşündüm
0 oy
tarafından
Dolandırıldıgın için üzüldüm 
(58 puan) tarafından
Ordan da yedik darbe alıştık :D sırf uğraşmam  müşteri temsilcilerine **** oldum
 Yoksa ne ayakkabisindayim ne parasında. Başımın gözümün sadakasi olsun Rabbim çıkarır zaten onu
tarafından
Orası öyle tabi . Ama ben guvenmem öyle sayfalara sadece Trendyol hepsi burada çiçek sepeti falan alırım biseyler
(58 puan) tarafından
Kuzum ya  Erzurum'da mağazası varmış arkadaşım almış bir kaç kez mağazadan siteside aynıdır dedi
 İndirimde al dedi aldık iyi yaptim :D
tarafından
Geçmiş olsun ☺️☺️☺️
(58 puan) tarafından
Saolasin :D şikayet ettim bakalım
0 oy
(970 puan) tarafından
sürekli yaz ara biktir yorum yap sayfadaki ayakkabıların altına kendi hesabindan eşinden komsumdan bak nasi geri dönüyorlar bende ayakkabı sayfasinda çalıştım ordan biliyom skskak.
(58 puan) tarafından
Hahahahaha bacım kaç kez aradım. Kaç kez  gondercez yaptircaz. Para iadesi olacak bizzat ben aricam sizi . Bugün dönüş yapcam yok nafile hep yalan
(970 puan) tarafından
ya bazen çalışanlarında suçu olmuyo depodaki köpekler almicaz iade diyince kaliyo ya sürekli kendini hatırlat şikayet varada yaz bı iki hesaptan aradığında ılımlı konuşma sert yap biraz
(58 puan) tarafından
Yaptım bacım şikayet edecem sizi dedim. Yok nafile diyorum ya ürünü gondereceklerdi tamam dedim gönderin o da yok. Bence benim ürünler kayboldu oyaliyorlar beni :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 589 göst.
0 oy
15 cevap 432 göst.
0 oy
6 cevap 314 göst.
9 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 485 göst.

377,334 soru

11,292,191 cevap