0 oy
926 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar başından belli eşim tarafı ne zaman bize gelmek isteseler eşimi arıyorlar biz geleceğiz diye başından belli beni sayan yok zamanında kavgalar mı edilmedi bu konu yüzünden küs  kaldım geri geldim defalarca anlattım tamam seni beni yok ama beni arasınlar bana sorsunlar demi ama bu evin hanımı benim eşim sabah gidip akşam gelen biri belki benim misafirim gelecek belki işim var eşim bile hemen tamam gelin evdeyiz diyor bana bile soran yok veya ara Elif'e sor anne diye yok misal bu akşam saat  10 da eşimin annesi aradı eşime yarına börek yapacağım gelip birlikte yiyelim dedi tamam gel anne dedi bana sormadı bile işin varmı diye birşey desem kavga çıkacak yine diyorum zamanında çok dövüştük küsüp gittim ama yine aynılar yine aynılar yarına iki arkadaşım ev görmesine geleceklerdi bana şimdi ikisinide yazdım sorun değil sonra geliriz demişler gelin dedim birşey olmaz dedim yinede rahat edemeyiz canım demişler şimdi haksızmıyım siz söyleyin 

24 Cevaplar

+2 oy
(5,264 puan) tarafından
Ama şimdi annesi arıyor geleceğiz diyor oda bisey diyemiyor onuda anlamak lazım. Eşime sorayim musaitsek size haber veririz dese iyi olurdu annesinden çekiniyor demekki 

Ama biri bana gelecekse benini aramış eşimimi bunun hiç önemi yok benim için. 

Kendi adima konusayim Bunun için asla kavga dövüş çıkarmam. 
(13,824 puan) tarafından
Sağlıkla kavusun inşallah♥️olmaz inşallah ay o ağrı kötü baya çocuk gibi aglardim ilkinde yatakta
(5,264 puan) tarafından
Eğitmen canım ben iyi yapmis demiyorum tabiki sorması lazım karşıdaki annesi olduğu için bisey diyememiş ama ben veya onu aramış önemli değil bunun için kavga edilmez diyorum
(8,890 puan) tarafından
Amin cnm insallah ❤️ ayy korktum Bi an insallah başıma gelmez bel ve sırt ağrıları canımı okuyor zaten bu eksik kalsın bari :)))))
(13,824 puan) tarafından
Gelmez inşallah korkma korkma☺️☺️
(8,890 puan) tarafından
İnşallah cnm
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Yani sürekli sürekli olmaz tbiki sonuçta herkesin düzeni var bak arkadaşlarına da ayıp olmuş simdi
tarafından
8 senelik evliyim nerdeyse hep böyle inan bir kerede beni aramazlar evdemisin şunu yapalım bunu yapalım diye eşimi ararlar
(13,824 puan) tarafından
Ee eşin bir kere deseydiki ben işteyim anne hanımı ara bak bakalım bir daha yaparlarmiydi eşin anormal
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ben eşinin ailesinden ziyade eşinde buldum suçu. Anne Elif ile konuşmadım ben sana konuşup dönüş yaparım dese sorun olmaz bence.  Yoksa he onu aramışlar he seni..
tarafından
Ayenn demek istediğim şeyde tam bu bana sorsalar gelme mi diyeceğim ama yok eşimle konuşup tamam gelin evdeyiz deyip kapanıyor o telefon
(1,279 puan) tarafından
eşini uyarmalısın, canım baj yarın arkadaşlarım gelecekti planım vardı mahçup oldum,üzüldüm. Benim gelmelerine bir itirazım yok ama bana da danış lütfen bak planlarım bozulabiliyor gibisinden anlat canım derdini. Kavga da etme saçma sapan şeyler için birbirinizi kırmaya değmez.
tarafından
Çok doğru inan zamanında çok anlattım ama yinede aynı inan çok zor zor tutuyorum kendimi
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Valla her şey eş te biter kim ne derse desin.
tarafından
Nokta inan yazacak birşey bulamadım :(
(1,752 puan) tarafından
1-2 kez eşin bi hanıma sorayım müsait mi vs dese onlar da ona göre adım atar.
0 oy
tarafından

Böreği o yapıyorsa niye geliyor. Siz gidin akşam yiyin öğlenden arkadaslarini agirla onu da anlamadım borekle gezen kaynana:)

tarafından
Kız ne bilim ya öyle demiş börek yapacağım gelip sizde yiyelim demiş benimde tek anladığım bu inan
0 oy
(12,912 puan) tarafından
Arkadas buluşmamı iptal etmezdim kayınvalide geldiğinde de misafirim var geleceğinizden haberim olsaydı iptal ederdim derdim azcık insansa az oturup giderdi ama bu genel bir sorun benimkiler de aynı maalesef şükür ki bir arada oturmuyoruz 
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Yani bence de kadına sorulması lazım ama bunun için de eşinle kavga dövüş olmaya gerek yok bence. İnsan sinir olur haklısın ama bu zamans kadar değişmemiş bundan sonra da değişmez bence. Boşuna kendini strese sokup üzdüğünle kalırsın. 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bizde bu sorun olmaz eşimin tarafı eşimi benim tarafım beni arar eşim de bilir müsait miyim değil miyim yani 
0 oy
tarafından
Bence arkadaşlarını arayıp iptal etmicektin onun yanında geldiklerinde kendi utanacaktı orda da derdin eşim ne bilsin benim planım vardı beni arasaydınız keşke diye. Bi daha böyle oldu mu da sen git evden planım vardı arkadas çağırmıştı diye eşin muhtemelen kavga etmeye kalkar ama fırsat verme canım. O zaman beni arayıp benimle konuşacak diceksin. Eşin hiç zorda kalmamıs 1 kere zorda kalsa o da bi daha akıllanır
0 oy
(1,272 puan) tarafından
 Valla beni aramamalari yok saymalari benim işime geliyor. Bizimkilerde genelde eşimi arar. Ama genelde bana sorar. Sormadığı zamanlarda ise, Bi planın varmiydi hemen iptal edebilirim der. Yani aradiklarinda böyle olur ama gelenim gidenim yok canım. Şu an yardıma ihtiyacim var. Gelen hizmet bekleyecekse hiç gelmesin dedim. Benim iki çocuğum var biri okula gidiyor biri bebek. Dersleri bebek bakımı VS. Ben kendime yetişemiyorum bide gelip Bi tabak tasimazlar. Ben hangi birine yetiseyim. O yüzden gelmezler. 
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Canim bircok kişide var bu sıkıntı mesela bizdede, başlarda çok takıyordum ama huzurum o kadar degerliki kimse için bozmak istemem ,eşimin aileside olsalar. Sana yaşamış biri olarak tavsiyem umursama canim acil işin oldugunda telefonu al sen belirt. Ben yaptigimda çok şaşırdılar hatta gönül koyanlar oldu ama zamanla alıştılar. Eşlerimizde bitiyor herşey ama bunun içinde aramizin bozulmasına degmez inan
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Sen neden arkadaşlarını aradın ki kaynananı arayıp deseydin misafirin var yarın diye 
tarafından
Yani bencede yanlıs kısı ıptal edılmıs :) cok sacma esı sormadıysa da kendısı esıne demeliydi yarın benım arkadaslarım gelecek aksama kadar musaıt degılım madem börek yapmıs aksam annenlere gıder yerız oturur gelırız dıye ve bu konusmadan snra ya esı yada kız gerı arayıp kayınvalıdeye durumu anlatacaktı bu kadar basit
En sinir oldugum sey ne kadar bencilce bır dusunce sankı bu kızın hıc ısı gucu planı hastalıgı vs olamazmıs evde hep onların planlarına uymak ıcın halihazırda bekliyormuş gıbı muamele etmısler resmen gıcıkca
0 oy
tarafından
Bence kaynanan gile soyle bi kere sert bi sekilde derdini anlat tavrini koy gor bak nasil ariyolar 
0 oy
(12,948 puan) tarafından
Eşin de suçlu ama kvalşden düşünmesi gerekiyor oğlum müsait isiniz elife sor diye 
0 oy
(229 puan) tarafından
Swnin anneler gelince eşini mi arıyorlar?? Boşuna takıyorsun arasınlar yeri zamanı geldi mi şafı çarpıtırsın şahsen benim görğmcen de geldi kardeşmiş aradı gelecem diye bana da mesaj attı sadece ee geldi gittiler ne olavak sanki valla başka büyük sorunlar var onşara takılın bence bunlar fasa fiso arkadaşlarına sıra gelince başka zaman gelirler anlıyorum seni inan bende çok kavga etrim gittim umurlarında mı hayır eşin aynı mı aynı boşuna söyleyip kendini yorma başka bir gün arkadaşlarına güzel bi davet sofrası hazırlasın ha baktın yine aynılar misafir geleceği gün eşine aradıklarında ara gir tabi beklerşm annecim veya babacım ama yarın misafirim var rahtaız olursunuz başka zaman buyrun gelin dersin 
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Kayınvalideni sen arayıp anne yarın arkadaşlarım gelecekti, iptal edemiyorum. Sen sonraki gün gelsen, bundan sonra gelmeden önce eşimi değil beni arasan daha iyi olur ona göre hazırlığımı yaparım desen?
0 oy
(10,874 puan) tarafından
İşte bir kere geri aratacaksin.guzellikle bak yarın misafirim gelecek ara anneni soylendiyeceksin.bir kere GT ola ola ariyacak 
0 oy
tarafından
Bizde de öyle . Eşim tarafından kim gelecekse eşimi ararlar. Benim tarafımda beni arar. Ben hiç takılmam. Ne olacak ki. Ha vakitli vakitsiz yapmıyorlarsa bunu sorun değil bence
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla hiç böyle şeylere takılan biri değilim ben canım kıymetli böyle şeylere sıkamam :D gelecek kişiler kocama haber verip gelebilir 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım bunu bende kaynananla konus anne arkadaşlarım gelecekti şöyle böyle da benimde planım var önceden ara falan de

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 498 göst.
11 Mart 2024 Aile kategorisinde Yrdsn (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,626 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 768 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 856 göst.