0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Bıktım ya gerçekten eski telefonunu yaptırdı ekranı hoporleri bozuktu. Ekranını yaptırdı iki üç gün sonra ekranını yine kirdi bana bı telefon aldı 2 sene önce bana diyoki bu telefonu sakın bozma yenisini almam bununla kalırsın bana sürekli böyle şeyler ama kendi ekranı kırmış ben ona laf söyleyince he he diyor neyse şimdide ekrandan dolayı hoporleri bozuk ses gelmiyor alarmı ben kuruyorum bu sabah cidden alarm çalmış duymamisim kendide yanımda yatiyodu oda duymamış bi baktım saat 8 kaldırdım bana haraket etmeye başladı sen karımisin bu evden defol git döndüğümde seni görmeyim neler neler dedi sabahimi bana zehir etti. Servisi kaçtı taksiye para vericem beni işten aticaklar senin yüzünden neler neler. Moralim okadar bozukki.

16 Cevaplar

0 oy
(986 puan) tarafından

Sürekli mi böyle ,

geç kalmanın siniri stresi diyeceğim.
Erkek ler dengesiz oluyorlar maalesef.
(242 puan) tarafından
Bundan öncede geç kalmıştı yine aynısını yaptı bana hakaret böyle sözler. Ama genel olarak zaten ters bı kişi 3 senedir idare ediyorum ama bıktım
-Reklam-
0 oy
(13,057 puan) tarafından
Gidebilecek bir ailen varsa bence de görmesin çünkü böyle biri ile yaşanmaz iyi bir derse ihtiyacı var 
(242 puan) tarafından
Gitsem başıma bela olucagini biliyorum. Ne yapayım bilemedim
(13,057 puan) tarafından
Yani kovup sonra nasil gidersen diyecek bir ruh hastası ise senin içinde çocuğun içinde büyük tehlike
(242 puan) tarafından
Evet öyle dicek bir insan baş belası
0 oy
(13,010 puan) tarafından
Erkekliğini dışarıda göstermiyor senin üstünde oynuyor galiba.
(242 puan) tarafından
Evet maalesef
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Oha, uyku sersemliğiyle kızmıştır diye düşünerek okurken o kadar laf görünce şok oldum. Bu ne. İnsan bunun için bu kadar kabarır mı ya...

Ayrıca onun alarmını sen niye kuruyorsun, kendi çocuk mu, eli ayağı yok mu... Ve en önemlisi işi onun sorumluluğu senin değil. Evet sen eşini uyandırabilirsin içinden gelir yaparsın ama uyandırmadın diye bunları söylemek hakkı değil. Kendi de duymamış alarmı insanlık hali oluyor böyle şeyler. Senden çıkarmış acısını vicdansız adam.
(242 puan) tarafından
Kendi telfonu bozuk ya sesi cikmiyo benden kuruyoruz alarmı duymamisim oda duymamış olan bana oldu malesef. Okadar bıktım artık al çocuğunuda git diyo kör seytan yanlız kalsın benden başka kim çekecek acaba onu
(267 puan) tarafından
Aynen bende böyle Bi şeyi normal karşılayan yorum atanlar görünce çok şaşkına döndüm erkek erkek diye bunları yapmaya hakkı var diye bişey yk olamaz ya yok o na sinirlendi eşinden çıkarsın olamaz böyle bişey
(11,074 puan) tarafından
Yazdım yazdım sildim ne diyim Allah akıl fikir versin
(242 puan) tarafından
Kendime sabır diliyorum sadece çok yoruldum.
0 oy
(276 puan) tarafından
Neden onun gitmesi gereken ise, alarmi kurup kaldiran sen oluyorsun ??

Kendi bunu dert edecek hayirdir okula bebe mi gonderiyoruz yaa..kalksin kendi bi zahmet 
(242 puan) tarafından
Kendisinin telefonu bozuk ya oyuzden sesi cikmiyo sadece ondan benim telefona kurmuş bende duymadım kendi yanımda yatiyodu oda duymamış suçlusu ben oldum yine
(11,074 puan) tarafından
Bozuk olsun yine de o iş onun sorumluluğu sana kızmaya hakkı yok. Yan yanasınız eşek gibi de duyacak alarmı. Allah yardım etsin sana
(242 puan) tarafından
Amin :(
(276 puan) tarafından
Baska sorum yok
...

Kardesim gerekirse yaz
Bunlar senin sorumlulugun ,
Sunlar benim sorumlulugum,

Hangi ise kim bakiyor
Tanimini yap yaz bak valla...as buzdolabina gitsin gelsin okusun afedersin seye anlatir gibi anlat,gorev tanimi yap

adam kendi gitmesi gereken isin tasasini sana birakmis...

Sana kendini kotu hissettirmis,

Cocuk yetmiyor birde kocasini buyutuyor kadincagiz yahuu..acayip isler..

Uzuldum cok...
0 oy
(10,922 puan) tarafından
Bunun bir derse ihtiyacı var bacım.
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bende o evden çıktıktan sonra evden çıkardım şu her olayda karısını evden kovmaya çalışanlara bir ders vermeniz gerekiyor bence 
(242 puan) tarafından
Haklısın annem var burda ama annemlede aralari iyi değil anneme gitsem daha çok anneme düşman olucak zaten dusmanda. Bu akillanmaz ya hep aynı çünkü bundan öncede kapılara duruyordu gidemezsin diye. Ama bakiyrim ben yine aynı haraketler
(4,700 puan) tarafından
Hata ona bu kelimeleri bir daha kullanamayacagina pişman etmen lazım yoksa bu hayatın boyunca böyle devam eder ben gittim 1 buçuk ay kaldım annemlerde kimler kimler girdi araya da kabul etmedim yaptığı hataları artık yapmıyor
(267 puan) tarafından
Çok doğru diyorsun aser2135 valla herşey de kavga olsun git evden demek ne oluyor ya bencede alışmışlar evden göndermeye o kadında Bi gidecek güzel Bi ders olacak eşini mal olarak mı almış da canı isteyince git bu evden oluyor
(242 puan) tarafından
Haklısınız kızlar annem şuan evde yokmuş sonra gidicem
0 oy
(489 puan) tarafından
Yorumları okudum telefonu bozuk seninkinden kurmuş calmamis sonra telefon anladım canım onun sorumluluğu olan işlere sen karışma çok zor zamanlardan geçiyoruz evlilikler zorlaştı geçim zorlaştı iş koşulları falan da filan bak geçen gün eşimin kiyafetlerini makineye atmadığım için az kalsın dovecekti beni erkekler iş konusunda çok hassas biraz dikkat et alarm saat alabilir bişey yapsın imkan var arada poğaça açma yap gönder ona böyle acil durumlarda evinde bulunsun eline verirsin aç kalmaz biraz huyuna gidersen düzelir erkekleri memnun etmek çok kolay güzel yemek yap güzel giyin güzel konuş etrafıbda dört dolan robot gibi herşeye he demeye başlıyorlar  çözdüm ben onları 
(242 puan) tarafından
Peki hakediyomu hayır. Ben bunları yaparken bana güzel davrandiigni hiç görmedim malesef. Yemek yedikten sonra eline sağlık bunu yapmışsın bile demez. Hep kendimden ödün vermek zorunda kalıyorum oyuzden sende kocani bu kadar simartma az da o benim etrafımda dönsün ben yeteri kadar fedakarlık yapıyorm zaten
(489 puan) tarafından
Herşeye değil tabi onun sorumluluklarını sen aliyorsun o yüzden ağır geliyor sana
(267 puan) tarafından
Böyle saçma Bi yorum varmı ya yok kadın güzel giyinsin erkeğin etrafında 4 dönsün ne saçma ya niye kadın erkeğin etrafında 4 dönmek zorunda sadece kadın mı güzel giyinmek bakımlı olmak erkeği hoşnut etmede yada onun suyuna gitmek de erkek ne güne duruyor??? Siz böyle kadınları ezdirmeyi normalleştirdikçe bu düzen böyle devam eder hiç bişey değişmez. NOKTA
(242 puan) tarafından
Yani hergun ben bakımlı olsam ne adam ayda birkere anca dişlerini fırçalıyor. Yüzüne bile söylüyorum utansın öz bakımını yapsın diye oda yok. Yine bile yapmıyor
0 oy
(119,319 puan) tarafından
bu birazda senin hatan esine sana boyle davranma firsatini sen vermissin bastan sert ciksaydin asla agzini acamazdi
0 oy
(6,341 puan) tarafından
Ee tamam topla pılını pırtını git ailenin yanına. Akşam geldiğinde seni evde bulamasın. Aynen söylediklerini tekrar edersin ona. Ailene de anlat ki arkanda birilerinin olduğunu bilsin. Biraz gözü korksun. Sonra gelir seni alır heralde değer veriyorsa.

Erkekler karşılarında çok özür dileyerek söylüyorum ezik kadın görmek isterler. İstediğimi söyleyeyim istediğim gibi davranayim ben erkeğim o kadın diye böbürlenirler. Sana sesini yükseltmesine dâhi izin verme. Siz bir hayatı paylaşıyorsunuz kimse kimseden üstün değil ve kimseye mecbur değil ! 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Ben karı değilim duymuyorum telefonu kur başına koy sen beni uyandır de 
0 oy
(91 puan) tarafından
Adama bak ya bildiğin yontulmamis odun
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Kulaksa aynı kulak o duysaymis hem onun sorumluluğu ise kalkma görevi çocuk mu sen uyandirican 

Ben olsam giderdim sen bana döndüğümde git dedin bende gittim şimdi ne b*k yersen ye derim
0 oy
tarafından
Allahimm yaaaa ben programa başladığımdan  beri ki kac gun oldu sunun sırasında sinir hastası olucam ya inanamıyorum duyduklarıma sen kimsin ya kimsin ben senin karinim hizmetcin ya da kölen değilim diceksn seni o evde bu amaçlar için mi tutuyor yoksa ömrüne yol arkadaşı canımın canani diye mi tutuyor inanamıyorum ya sabah sabah 
(242 puan) tarafından
Malesrf canim
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ciddi anlamda 33 yaşındayım alarm ı nasıl duymuyorsunuz bilmiyorum ayrıca işe giden o alarmı duyması gerekende o erken yatsın erken kalksın o zaman zaten alarm kuruyor bide sen niye uyandıracaksın ki benim eşim alarmdan önce uyanır bazen de alarmla uyanır bir kez lafını duymadım bende öyle bi işim varsa kurarım kalkarım yada eşim aylıkçı işe giriyorsa kahvaltı için kurarım kalkarım seninki bahanelerle hep vallaha bi daha git dersede çık git baya gelme bakalım ne yapacak
(6,441 puan) tarafından
Yalan söylüyorsun demedim nasıl duyulmuyor dedim hiç yaşamadığım için ayrıca tek oraya mı takıldın onca yazıdan
(242 puan) tarafından
Yani sen yasamamis olabilirsin evet takıldım çünkü yargıladin açıkçası.
(6,441 puan) tarafından
Ay tamam canım yargıladım evet şöyle bişeyde diyeyim post açtığınız da herşey güzel birşeyler yazmaz bunu düşünerek açılmasını öneririm eevt yaşamıyorum alarm çalınca kalkarım eşimde geç kaldı diye bana bağıramaz duysaymış kovuyorsada giderim onu pişman ederim kovuluyorsada kovulsun erken yatıp erken kalksın biraz
(242 puan) tarafından
İyide senin yaşayıp yaşadığını sormuyorum benn post içeriğine bakarak yorum yap lütfen ayrıca eleştiriye açığım ama sen kendini öne atarak yorum yapıyorsun herkes sen gibi olcak değil yani bunu idrak et önce. Eşim konusuna gelince zaten anneme gidicem evde yokmuş eve gelmesini bekliyorum
(6,441 puan) tarafından
İnsan yaşadığı gördüğü şeylere göre cevap verir empati yapar bende onu yapıyorum kendimi öne atacak bir konu dahi değil uzatmak da istemiyorum bence de çık git aklı başına gelsin ararsada dersin git dedin gittim diye

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 709 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Cansu33 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 179 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde anakiz (2,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,287 göst.