0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Kızlar hurma süt yapar mı  bestlac damla verdi doktorumuz kullandım da etki etti mi anlamadım su çok içiyorum herşeyi yiyorum aklınıza ne geliyosa aşırı kilo da aldım kilo sorun değil veririm ama süt olmuyo iyide uyuyorum hurma aldı bugün eşim bu gece denedim bakalım inşallah faydasını görürüm deneyip faydasını gören var mı acaba 

17 Cevaplar

0 oy
(48,690 puan) tarafından
tarhana corbasi boza bulgur pilavı bunlar cok yapiyo sut hurmayi bilmiyorum canım 
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm bulgur soğan sürekli yediğim şey ama çok olmuyo doymuyor bebeğim
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Bol su iç ve yeşillik ye kafani oraya verme akışna bırak sutun hic yoksa mama takviyesi yaparsn dr. A sor 
(18 puan) tarafından
Valla çok açtı ağlıyordu kaşıkla verdim mama biberonda tutmuyo
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Ben hurmanın çok faydasını gördüm ama ne yaparsanız yapın stres sütü azaltır biraz rahat olmanız gerek. Sürekli uyarın goguslerinizi süt sağma pompasiyla sıcak duş alın. Sütünüz az olsa bile bebeğinize sık sık tutturun
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Bol yeşillik ye ise yaramısti bende 
(18 puan) tarafından
Tm cnm
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Tahin helvası yapardı bana 
(18 puan) tarafından
Sevmiyorum ama denicem
(13,821 puan) tarafından
O güzel süt yapıyor
(18 puan) tarafından
Süt olsun da yeterki yerim herşeyi kilo gözüme bile gelmiuo
0 oy
(5,325 puan) tarafından
2 cocuk dogurdum emzirdim hicbir zaman çok fazla sütüm olmadi. Küçükken benimkilerde doymazdi
(18 puan) tarafından
Bnm de bu ikinci ilkte de böyle di 9 aya kadar mama eşliğinde emzirdim
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Çocuğun nasıl emiyor ? Kuvvetli çekiyor mu? Çünkü bebekler kuvvetli emdikçe süt hormonu salgılanıyor
(18 puan) tarafından
Bakıyo ki süt istediği gibi gelmiuo deli gibi ağlıyo çok huzursuz oluyor yani az emiyo çok az
(18 puan) tarafından
Bakıyo ki süt istediği gibi gelmiuo deli gibi ağlıyo çok huzursuz oluyor yani az emiyo çok az süt Varsa emiyo yoksa zorla katıyorum ağzına çabalıyor emmiuo
0 oy
tarafından
Dut kaynt hoşaf yap iç uyu sütun taşar bnm sutum çoktu kizm emedi
(18 puan) tarafından
Şans işte kimin var ememiyo kiminin yok açlıktan ağlıyo
tarafından
Bnm ucu yaraydi kan akıyordu kendi de 2ayliken bırakınca sütüm gitti
(18 puan) tarafından
Yazık ya keşke göğüs ucu kullansaydin cnm
tarafından
Gümüş kapak kuondm biraz iyileşti sonra kxm bıraktı
0 oy
(1,015 puan) tarafından
İnan bana bolca çay icmekten baska care gormedim ben.acik renkli sicak cay durmadan iciyordum icmem dersende sade su ic.bide sık sık emzirmeye calus sutun olmasa bile emzir bebeyin emdikce gelicektir onu emzirdikce sende bi yandan sivi tuket caresi bu:)
(18 puan) tarafından
Kız biz çay hastasıyız çok içiyorum bol şekerli ama aynı bana yariyo süt üretmiyor
(1,015 puan) tarafından
Bana yariyordu valla bilemedim simdi:)
0 oy
(237 puan) tarafından
Canım benim annemin bi tarifi var hemen vereyim... arpa sehriyeyi guzelce pisiriyorsun pistikten sonra kaymaklı süt  ekliyorsun azicikta şeker  ve yiyorsunn.. cok guzel sut yapiyor... ama sutün dogal olmasina dikkat et
(237 puan) tarafından
Dene göreceksin.. bol tereyağli yumurta kirmasida cok iyi... birde kuru inciri kaynat seker kat suyunu ic oda süt  yapiyor...
(237 puan) tarafından
Normal suda haşla sehriyeyi azicik suyunu cekiyor zaten .. sonra kaymaklı süt ekle.. ama dogal süt olsun kaymaklı.. birazcikta seker kat bırak katı olsun kıvamı cok sulu olmasin corba gibi...
(18 puan) tarafından
Tm cnm ztn sütçü geçiyo hergün alırım süt yetki olsun valla herşeyi denerim yaparım bebeğimin aç olmasından iyi
(237 puan) tarafından
Benm bebegimde sarilik olmustu ilk günlerde 2 gün küvezde yatmisti o arpa sehriye karisimindan annem yapip getirmisti bana maşallah göğüslerimde sütten sertlik oluşmuştu.. baya iyi süt yapıyor
(18 puan) tarafından
İlk zamanlar doluyordu bnm de ama şimdi yok dolmuyor bile hem yumuşacık
0 oy
(33 puan) tarafından
Evet ben hurma kuru kayısı ve cevizli sucuk bı de kuru incir bunları yiyordum her gün yanında da emziren anne çayı iciyodum gerçekten faydasını gördüm bir de sagiyordum inşallah faydasını gorursun canım dene bakalım bı. Bir de dere otu maydonuz her yemeğe atardım mutlaka 
(18 puan) tarafından
Sağol cnm tavsiyen için denicem mutlaka
0 oy
(127 puan) tarafından
Bende rezene sut yapıyordu rezene deneyebilirsin
(18 puan) tarafından
İçiyorum hergun cnm
0 oy
(2,651 puan) tarafından
kayısı yada kuru dut kompostosu çok güzel süt yapıyo ben kayısı, kuru dut, kuru üzüm ve güzel koksun diye de karanfil koyup öyle içmiştim ve suyu bol bol içiyorum o da çok fayda sağlıyor ceviz, fındık yağlı kuru yemişlerde süt kalitesini artıriyo diye biliyorum yeşil yapraklı bitkiler aklımda kalanlar bunlar canım işe yarar inşallah birisi
(18 puan) tarafından
İnşallah cnm sagol
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Bı hap var o çok etki ediyor 
(18 puan) tarafından
Ne hapı cnm
0 oy
(914 puan) tarafından
Herkes yenilcek şeyler söylemiş ama uykunu düzenli al ve eşinle sarıl sevişin prolaktin hormonunu salgilarsin sütun artar 
(18 puan) tarafından
:)))))
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Beyaz dut kurusu çok iyi diyolar ama proteinden zengin beslenmen lazım ve aperatif değil sulu yemek tarzı 
0 oy
(2,357 puan) tarafından
Bulgur pilavı ye ve ne kadar su içiyorsun günde düzenli olarak? Birde sütüm olacak mı? Sütüm oldu mu? Diye düşünürsen stres yaparsan da sütün olmaz canım. Beyinle alakalı süt salınımı.
(18 puan) tarafından
Valla su içmeyi sevmiyorum aklıma her geldiğinde fazla fazla içiyorum
(2,357 puan) tarafından
Sevmiyorsun ama sütün olsun istiyorsun malesef olmaz canım sütün öyle. En az 3 lt icmen gerek. Yanına şişe al susamadan iç yani illa susamana gerek yok sütün olsun diye içeceksin hem ödem de atarsın.
(18 puan) tarafından
Ayn valla cnm haklısın

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 1,008 göst.
17 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemiray (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 451 göst.
15 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 305 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 349 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Merveemirinannesi (21 puan) tarafından soruldu

380,065 soru

11,377,392 cevap

34,864 kullanıcı

...