0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Hurma süt yapar mı bestlac damla verdi doktorumuz kullandım da etki etti mi anlamadım su çok içiyorum herşeyi yiyorum ama çok olmuyo sütüm kilo da aldım baya ama o sıkıntı değil veririm önemli olan bebeğim ama süt olmuyo denemediğim şey kalmadı hurma yiyip faydasını gören var mı acaba eşim aldı bugün yedim bakalım yarın belli olucak artık inşallah olur 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tahin pekmez helva ve irmik helvası bir de kısır çok güzel süt yapıyor canım bunları denedinmi
(18 puan) tarafından
Kız yemedigim şey kalmadı tahin pekmez helva hariç onları normalde yemem sevmiyorum ama denerim
tarafından
Çok güzel süt yapıyor bende vallahi
(18 puan) tarafından
Yarın hemen deniyorum
-Reklam-
0 oy
(210 puan) tarafından
Cennet hurmasıda medine hurmasıda çok güzel süt yapıyor ben cennet hurmasını özellikle kuruttum yedim bebeğim 15 aylıktı o zaöan bile çok güzel sütüm oldu 
(18 puan) tarafından
Ne güzel maşallah valla eşim almış ne hurması bilmiyorum ama kuru 8 9 tane yedim su da bol içtim bakalım
(210 puan) tarafından
Şifa olsun bol bol sütün olsun amin :)
(18 puan) tarafından
Amin çok sağolun
0 oy
(276 puan) tarafından

Tayinnn yeee senn

Yok tahin miydi oo yaa

:)))

Tahini sicak sute kat ic :)

Bulgur yee

Bak cok acayip bisey soylicem iyi uyku

Amaa o da bebeyle nerde ...imkan buldugun her ani uukuya cevir...en karli yatirim bak 

Gul bide yaa :))

Mutlu ol tadini cikar streslendirecek kaygilandiracak seylere kendini maruz birakma

.....

Anneliginin tadini cikar dogal akisina birak kendini dinle ..ic gudulerini dinle ..bebeginin rizkini Allah sende gizlemis ...endise etme..

(18 puan) tarafından
:))))) çok teşekkür ederim denicem mutlaka Allah razı olsun ❤️
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Kuru dut kaynatıp suyunu iç canım ama önce dene bebeğine ishal yapmasn acayip süt yapıyor. Bulgur da öyle irmik tatlısı revani falan petibot bisküvi 
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm.valla yiyorum herşeyden bol bol :)))  kuru dut denedim ishal yapmadı ama çok etki etmedi sanki genetik olabilir aslında annemin de yokmuş ablalarimda öyle hatta bı ablam var 40 tan sonra sütü kesiliyor ben ilk çocuğumun da 9 aya kadar emzirdim.mama eşliginde onda da yoktu rezene hiç bir işe yaramıyor valla
(1,386 puan) tarafından
Canım pes etme bak ben 21 gün yaptm son hafta süt yaptı devamlılık önemli birde hoşaf çok etkili ve şu bir gerçek kafanda sütüm bol olacak inancı taşımaya gayret et süt en çok inanç tan etkileniyor
(18 puan) tarafından
Haklısın canım doğru hoşaf denemedim onunda denim
(1,386 puan) tarafından
Dene canım inşallah bol bol süt yapar
(18 puan) tarafından
İnşallah sağol
0 oy
(540 puan) tarafından
Kaç aylık canım bebeğin ben günde iki kere rezene içerdim çok etkisini gördüm 
(18 puan) tarafından
2 aylık cnm
(540 puan) tarafından
Tamam canım içebilirsin o zaman sende rezene tatlı çok tüketme tatlı yerine her yemekte hoşaf içebilirsin cidden en etkili bunlar oldu bana tuzlu ve ekşiyi de azıcık kıs canım birde günde bir kere de olsa elle sütünü sağ ne kadar çıkarsa kanalları bı güzel aç bı kovaya sıcak su yap al bir tarak batır yukardan aşağıya göğsünü tara ben buna gülmüştüm yapmam diye ama sabahı süt taşmştı
(18 puan) tarafından
Cidden mi ilk defa duyuyorum :) yarın hmn deniyorum
(540 puan) tarafından
İnşallah etkili olur lütfen moralini yüksek tut yeter:)
(18 puan) tarafından
İnşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 293 göst.
19 Ekim 2020 Diğer kategorisinde SL (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
15 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yz_gulu (1,386 puan) tarafından soruldu

379,432 soru

11,357,503 cevap

34,835 kullanıcı

...