0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
herkes karnin cok asagida erken dogum olur diyip duruyorlar cok moralim bozuluyor bebegimin hereketlerni gobegimde hisediyordum ama bugun piskolojikdenmi bilmem asagida hisediyorum erken dogum olur diyede korkyorum ustelik serklajli hamilelil geciriyorum sizdende sormak istedim asagidami sizcede? Hamilelik bolumunede yazdim sizdende sormak istedim

13 Cevaplar

+1 oy
(1,948 puan) tarafından
Zaten aşağı da değil de şu kocakarı lafları yüzünden hayatımızı zehir etmeye değer mi hiç. Göbeğin aşağı inmesi demekte erken doğum olacağı anlamına gelmiyor bir sürü örnek verebilirim. Doktor ne diyor ona bak. İnan boş bomboş bu laflar. 
(39 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim yorumun icin
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Kaç haftalık canım 
(39 puan) tarafından
29 canim
(3,230 puan) tarafından
Bence normal canım takılma doktorun ne derse onu dinle
(39 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
(6,924 puan) tarafından
Bana normal geldi canım benim karnımı görseydin senin ki yukarıda gelirdi.
(39 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Hiç kimseyi dinleme benim 30 haftalık miydi neydi başladılar karnın assada işte artık inmiş de yok şunu yapma yok sarkma bla bla ağzı olan konuşuyor tam da gününü doldurdu öyle doğdu yani
(39 puan) tarafından
Bende 29 haftaligim ister istemez kafama takiyorum ya
(11,084 puan) tarafından
Takma canım takma bana da herkes her şey diyordu
0 oy
(3,226 puan) tarafından
Fotorafı kaldırırsın. Sonra postu silersin. Googleye düşüyor fotolar. 

Göbek şekli, genelde çanak kemiğiyle alakalı oluyor.çanak kemiği dar olunca, göbek öne çok çıkıyor.
(39 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim canim yorumun icin birazdan kaldiricam
(39 puan) tarafından
Fotografi nasil kaldiriliyor canim
(3,226 puan) tarafından
Sağ alt köşedeki kalem butonuna tıkla.
Fotorafa basılı tut, sil.
Değişiklikleri kayd et.
Sonra göz simgesine dokunarak postu kapata bilirsin istersen.
(39 puan) tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(1,279 puan) tarafından

Benim en başından beri aşağıdaydı.

39+3 te doğurdum. Gövden uzunsa ondan da kaynaklanıyor. Doktorum karnın aşağıya inmiş diyene kadar kimseyi takmadım. Sen de takma canım, eğer doktorun farketse dinlen şunlardan uzak dur diye uyarıyor, (düşük kilolu bir bebekti) 3 hafta falan dikkat ettim sonra da bol bol yürü squat yap diye yönlendirdi.  Hayırlısı ile sağlıkla kucağına al inşallah bebeğini canım :sideways:

(39 puan) tarafından
Canim cok tesekkur ederim sende bebisini hayirlisiyla kucagina al
0 oy
tarafından
Erken dogum olmasiyla alakasi yok zaten gobegin de asagida degil dimdik duruyo bazen sirf canini sikmak korkutmak icin yorum yapan insanlar olur takma
(39 puan) tarafından
Evet eltim hep karnin asagida cok kilo aliyorsun diyip duruyor ya cok nefret ediyorum hicbirseyde diyemiyorum
tarafından
Kiskaniyodur gayette fitsin he diyip gec
0 oy
(7,165 puan) tarafından
Benimde hep aşağıda idi bacaklarımda hissettim hep hareketlerini ablamlar kaburgalarim eziliyor kemiklerimin ağrısından uyuyamıyorum derdi ama ben hiç tekmesini yukarda hissetmedim . 37+2 de doğumum oldu çokta sağlıklı dipçik gibi bir kızım oldu .
(39 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim saglicakla buyut InsAllah benimde kizim olucak nasipse
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kız hamilesin ne herşeye moral bozuyorsun diyen desin evet daha erken kavuşurum mis kokuluma de amannn elalem konuşur konuşur ağzı torba değil büz at 
(39 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim bizde 8 aylik dogan bebekler yasamiyor malesef turkmenistanliyim o yuzdende terdirginim biraz
(6,441 puan) tarafından
Vallaha o türkiyede de var yabancılar 400gr bebeği yaşatıyor bizdekiler 1kg bebeği yaşatamıyo bırak 8ayı falan
0 oy
(425 puan) tarafından
Benim ilk gebeligimde seninkinden de aşağıda idi canjm hemde bayagi alttaydi.41+3 de suni bile doğurdum yani hala kendisi gelmedi Dr çok geç oluyor dedi yatırdı.
(39 puan) tarafından
InsAllah benimde bebegim vaktinde olur cok tesekkur ederim
0 oy
(4,830 puan) tarafından
Yok canım Gayet normal duruyor 
(39 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
(189 puan) tarafından
Bütün hamilelik boyunca hep aşağıdaydı oğlum. Öyle ki yüzünü göremedik haftalarca. Hep baş aşağı durdu. 38+4'te sezeryan doğum yaptım. Çünkü çok tombiş ve şekilsizdi yaramaz. Sakin olun üzmeyin kendinizi doktorunuz gerekeni söyler zaten. 
(39 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(1,118 puan) tarafından

Ay ben baya bir kacirdim:(

(39 puan) tarafından
Evet canim malesef
(1,118 puan) tarafından
Kiz hala adet olmadim :)   yarin esimle gidip test alicam.  Yine yapiyim bakim
(39 puan) tarafından
Senin adina cok mutlu oldum canim ama ikinci cizgiyi gorene kadar heveslenme. Benim hic gununden gicikmem olmamisti ama bir defasinda 1 hafta gecikdi gec dollenmedir diye cok umutlanmistim ama 1 hafta sonra geldi cok aglamistim prolaktin hormanin yuksekligindenmis

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 152 göst.
+1 oy
10 cevap 260 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
29 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeyzeyzey (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 331 göst.
8 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,173 soru

11,287,648 cevap

34,693 kullanıcı

...