+1 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (1,122 puan) tarafından
Kızlar 16 haftada erkek olduğunu öğrendim herkes bna diyo kız karnı diye ilk oglumdada sivriydi bu gercktn farklı biraz kız karınlı olup erkek doğan varmi:) merkmdan sordum 

10 Cevaplar

0 oy
(7,340 puan) tarafından
banada oyle dedıler komsular bılan ben erkek dedım 
(1,122 puan) tarafından
Gercektn ya bnada hep öyle diyolar bide hiç gostrmemsti kndini en son öğrendim bian diyorm acaba yanlsmi gördü yoksa ama sanmyorm
(7,340 puan) tarafından
33 haftalık 3 gunluk oldu degısmez hem ozele gıtım hem devlete ıkısıde erkek dedı
(1,122 puan) tarafından
Bnde özele gidyorm cnm değişmez zatn sanmyorm bnde
-Reklam-
0 oy
(7,571 puan) tarafından

Bende kızıma hamileyken herkes erkege benziyor diyordu sonuç ne mi oldu şuan kızım 3 yaşında :woot:

Doktor ne dediyse o 

Etrafımdaki insanlar tıp okumamış 

(1,122 puan) tarafından
Doğru cnm haklsn vallahi:)
0 oy
(21 puan) tarafından
Benim karnıma da herkes erkek karnı yüzde yüz erkek dedi kız oldu bos seyler bunlar:)))
(1,122 puan) tarafından
:)) gerçektn boş şeylerms ya insanlar çok biliyo gibi sanki:)
0 oy
(228 puan) tarafından
Her gebelik aynı degıl Degısıyor. Cinsiyet kız erkek olarak degerlendırmemelı. Yok yuzun guzel yada cırkınlesmessın yeme içme, karnın buyuk karnın kucuk yuvarlak sivri daire.bunlara fazla takılmayın her gebelik  cinsiyet olsun  degısıklık gosterebılır oncelık sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun yeter.. Saglıkla al kucagina... 
(1,122 puan) tarafından
Öyle tabiki basda sağlıklı olsn önmli olan o zatn taklmyorm zaten bn bu tür şeylere herkes soylynce merak ettim bnde sormak istedm
0 oy
tarafından
Banada 9 ay erkek dediler top gibi önümdeydi çünkü 
(1,122 puan) tarafından
Doğrudur cnm bnm . Oglumdada top gibiydi bu yukarda değişik duruyo :) karınla alakası yok demkki her gebelik farkli
tarafından
Aynen canım top yutmuş gibi olunca hep erkek kız yanlara yayılır dediler ama kız doğdu
(1,122 puan) tarafından
Hayrlisi cnm vllahi :)
0 oy
tarafından
bende kiza hamileyim erkek karnı gibi duruyormuş karnim  8 aylikken teyzenin biri ısrarla erkek erkek diyip duruyordu yok teyze kac çeşit doktora sordum hepsi kiz dedi desemde ikna edemedim hala erkek karnı diyor :-D 
(1,122 puan) tarafından
Vlla cnm bnada ısrarla diyolar kız ama erkek :)))
tarafından
39+2yim baklm kimin dediği çıkacak  :-D
(1,122 puan) tarafından
:)) tabiki doktorun dediği çıkar cnm ama tabi doğum anında bile farklı cisiyet doğan var:))) bi arkdsm erkek niyetine kiz dogmustu illa oglumu istyorum diyodu:))
tarafından
benim de var öyle bi tanıdığım :-D 9 ay boyunca erkek dediler kiz doğurdu öncesinde de 3 tane kızı var di
0 oy
(770 puan) tarafından
Benm erkek karnı gibi ama kız :)
(1,122 puan) tarafından
:)) maşallah cnm sağlıkla al kucgna inşllah:)
0 oy
tarafından
Banada herkes kız olduğunu bildiği halde karnın erkek karnı diyordu kızım oldu herkesin her söylediğini takmayın kafaya 
(1,122 puan) tarafından
Takmyorm zaten cnm :) merakımdan sordum
tarafından
Doktor ne söylüyorsa doğru olan o canım hayrlsıyla gelsin paşa
(1,122 puan) tarafından
Aynen öyle cnm teskkur edrm :)
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Onlar herbokologlar bana hep erkege benziyo karnin tatli yiyosun erkek bubdediler suan 5 bcuk aylik dunya guzrli bir kizim var ❤
(1,122 puan) tarafından
:) maşallah cnm Allah bağışlasın:))
0 oy
(136 puan) tarafından
Kizima hamileyken banada erkek karni cinsiyeti erkek mi diyolardi kizim oldu karinla bi alakasi yok bence cinsiyetin 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 404 göst.
20 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 240 göst.
0 oy
18 cevap 294 göst.
+1 oy
11 cevap 140 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (104 puan) tarafından soruldu

377,851 soru

11,309,559 cevap

34,741 kullanıcı

...