0 oy
183 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (23 puan) tarafından
Bi arkadasim bu aralar karninin hafif sistigini bazi kokulara hassasiyet oldugunu soyluyo 11 gun olmus adeti biteli ve karninda cok hafif ara sira hareketler hiseediyormus kalp atimi gibi diyo boyle bisey mumkun olabilirmi bu arada hergun duzenli dogum komtrol hapi kullaniyormus 

9 Cevaplar

0 oy
(8,876 puan) tarafından
Evet canım. Bazıları üstüne adet görüyolarmış. 
(23 puan) tarafından
Yaa oylemi ustelik bu ay 4 gun adet olmus normalde 6 gun surerdi dedi cok uzulcek ya 2 tane pes pese gelmis kucuk cocuklari var
(8,876 puan) tarafından
Belki değildir canım. Hemen stres yapmasın. Bir test yapsın kan versin. Bizim komşu hatta üç dört ay adet görmüş. Adet görmesem anlasam hamile oldugumu çocugu aldırırdım diyodu. Demek onun da yaşayacağı günü varmış bu dünyada
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından
Hamilelik döneminde regl gören kadınlar var ama bunu doktoruna sorsun,
(23 puan) tarafından
Nebilm ya adet olmus ve biteli daha 11 gun mus test yapmaya bile korkuyo acaba psikolojikmi oyle diyo oda ekin degil bnde vuraya sorayim burda yasayan varmi durumu diye
0 oy
(149 puan) tarafından
Kan kırmızı pihtiliysa olamaz yerleşme 3 gün sürer ki damla damla akıntı gibi imkansız ve hissedemez 18/23 haftalarda hissedilir olsa olsa 6/7 haftalık olurdu ki imkansız 
(23 puan) tarafından
Umarim oyledir ya ama cok stres ediyo
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Regl olunmaz gebe iken çunku yumurtlama durur 

Bence arkadaşın gaz sancısı ya da gaz ptoblemini yaşıyor yine de bi kontrole gitsin
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım regl olunursa bile normal regl gibi olmaz yoğunluğu daha az gelir normal reglsi azsa olabilir tabi o psikolojik biraz çnkü bi ara bende bi öyle hissettim bebeği hissetmesi için bebeğin biraz büyümesi lazım bi ara aynen bende böyle hissetmiştim ve hamile olduğumu düşünmüştüm
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Hamile iken hamile kalabilen bir yengem var benim canım ☺️☺️
(2,301 puan) tarafından
Aralarında ay farkı ne kadardı ya kardeşlerin canım .
(4,700 puan) tarafından
Hamile iken hamile kalmak ne kız
(692 puan) tarafından
Gamzeeee o nasil oluyor bacım 2 ❤❤❤
(7,036 puan) tarafından
Çift rahimli ikitane rahimi var
(7,036 puan) tarafından
1 ay canım yanış değil isem
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Olabilir ama gazdır bence o,minnacık bebe hissedilmez
0 oy
tarafından
Yav okadar sürede bebekmi hissedilir daha bebek bile değil embriyo
0 oy
(27 puan) tarafından
Evet olunuyor. Benim kayınvalidem 9 ay boyunca her ay normal adet görmüş eşimde. Annesi ne sorunca halasına çekmiş o da öyleydi demiş. Hamile olduğunu da midesi bulanınca üst kattaki yaşlı teyze karnına eliyle dokununca sölemiş. Şuna bak ya hatırladıkça hayret ediyorum. Hastaneye gitmek yokmuş ozamanlar. Eşimde evdr doğmuş. Hakkınızda hayırlısı olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 239 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hatice3370 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 146 göst.