0 oy
829 göst.
Diğer kategorisinde (1,133 puan) tarafından
2020 temmuz ayında ben bekarım daha annemin komşusu trafik kazasında vefat etti 33 yaşında flandi geride bi kız bi oglu kaldi. Kızı 8 yaşında idi oglu 4 flan.. kaza yaptıktan bir gün sonra vefat etti. Ben bağırıslari duyunca aşağı indim. Yan binada oturuyorlardi kızını ve oğlunu çok severdm hala çok severm gelip gittikçe oyle sarılırım öper koklarm ama her sarilmamda ağlarm. Neyse işte indim aşağıya kızı geldi kucağıma oturdu ben ağlıyorum tabi sonra oglu geldi kucağıma otururdu. Niye ağlıyorsun diye gözyaşlarımi sildi ben ikisine sarılarak öyle agladm ki.. şuan bunu yazarken bile gözyaşlarımi tutamıyorm. Ölümün ne kadar acı bisey olduğunu o an anladm. Geride kalan 32 yaşında genç bir anne ve iki küçük çocuk. Suan hala ayni mahallede oturuyorlar kadın iki çocuğuna da bakıyor ben hayatımda oyle güçlü bir kadın gormedm. Bu olay beni çok etkilemisti. Sizi etkileyen olaylar neler hanımlar 

38 Cevaplar

0 oy
(315 puan) tarafından
Babamin gurbetlikte ölmesi cenazenin 7 gün sonra gelmesi 
-Reklam-
0 oy
(2,734 puan) tarafından
Hayatım yaşadıklarım en büyük acı  bir evladımdan ayrı kalmak :( 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
17 haftalık bebeğimi kaybettim kalbim paramparça 
0 oy
(3,040 puan) tarafından
33 haftalik hamileydim hastahaneye kontrole gittim test vs verdim pandemi donemi beklerken dışarı çıktım 1 saate anca çıkar dediler icerde durmayayim dedim aman Allah'm bir ambulans geldi 2 yaşlarında bir çocuk sedye ile baygın bir şekilde hastahaneye girdi annesini hiç unutamıyorum kadın ev terlikleri ile gelmiş perişan kendine vuruyor ***** kafam Allah benim belamı versin diye bağırıyor ben ne olduğunu bilmiyorum dondum kaldım kadının o halini gördükçe kadın ağlıyor ben ağlıyorum  merdiven temizlik gorevlesinie su vermek için banyoya gitmiş kapiyi kapatmış ama çocuk üstten kitlemedigi için kapıyı açmış ve malesef merdivenden yuvarlanmış o gün ilk defa birinin acısını yüreğimde hissetmeyi öğrendim anne olduğumu hamile olduğumu o gün daha doğum yapmadan anladım öncesinde ayırt edemiyordum .Kadının ailesi geldi vs yok kadin perişan yere çöktü kaldı kimseyi duymuyor ağlıyor konusuyor kendi kendine benim testler cikmis haberim yok dr beni aradi nerdesin diye içeri girdim   cocuga ne oldu bilmiyorum ama cok dua ettim Allahim insallah birsey olmaz diye ,eve geldim günlerce o kadini ve yavrusunu dusundum inşallah sağlıkla hayatlarına devam ediyorlardır.  kızım 21 aylik oldu hiç unutamam o günü, alışkanlık edindim hep üsten kitliyorum surekli aklıma gelir hala..şu soruyu görünce bile o kadın aklıma geldi.
0 oy
(8,009 puan) tarafından
Bugüne kadar canımı en acıtan şey oğlumun yoğun bakıma kaldırılması kardeşime gözümün önünde araba çarpması sadece çaresizce çığlık atim
0 oy
(4,712 puan) tarafından
Kendi dertlerim.zaten her gun benle de. lojmanda ikizler vardi ikiside engelliydi biri down sedromluydu biri zihinsel engelliydi babalari kuzey iraktaydi karsi apartmanda 2 katta oturuyorlardi balkonda kahvalti yapiyorduk ikisi birden bir ciglik atti yasar diye aha dedik babalari sehit oldu haberleri gwldi nasil agliyorlar esimle kizi alip nasil ciktik nasil oraya gittik bilemedik bi gittik ki megerse babalari supriz yapmis gelmis haberleri yokmus ayyyy bi agladim ona cok kotu olmustum hem sevindim hem korktum degisk bir duyguydu
0 oy
(12,748 puan) tarafından
Hayatım sorsan çok fena şeyler var 

4ci siniftayken kardeşim trafik kazası geçirdi evimizin önünde babamın kollarında can verdı babam beraber dönmedınız okuldan diye omur boyu beni suçladı hala konuşmayız 

2018 de 4bucuk aylık düşük yaptım evde yalnızdım cahilim anlamadım ellerı kıpırdıyordu hala....

Zaten bayıldım 

Daha neler neler var babam mezara resmimi buyu yaptırıp gömmüş ölsün diye yıllarca musallat oldular....

Ama düşünüyorum eskileri hatırlamıyorum sadece bugünüme odaklanıyorum 

Çoçuğun olmaz dendı düşükten sonra yıllar geçtı dünyalar güzeli kızım oldu şükür 

Geçmiş adı ustunde duşunup ustune düşersen bügünü yaşayamazsın 
(99 puan) tarafından
E yuh ama .... Tövbe tövbe baban mi düşman mı belli değil
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Eşimin akrabasının iş kazasinda vefat etmesi . Üstelik aynı işten . Geride üç pırıl pırıl kız çocuğu bir gözü yaşlı eş kaldı . Kadın 2 ay içinde eridi tükendi soldu .ölüm çok acı bir gerçek . Ne hastaydı öldü demek kolay ne anı ölüm genç ölüm çok zor . İlerisini kurduğun işi bir anda yok bir sabah işe gönderdiğin insan akşama yok . Bayağı toparlayamadim kendimi çok etkilendim . Rabbim ölüm acısını hissedenlere bol sabır güç versin 
0 oy
(1,125 puan) tarafından

Komşum evlendi dayısının oğluyla hemen hamile kaldı dogum günü geldi çattı kızın sezaryena aldılar aielsiyle birlikte bende gittim dışarda beklerken kız kardeşi aradı beni feryat ediyordu koştum yanlarına Kürtçe bağırıyor ağlıyordu anlamadım ne olduğunu kızı çıkardılar içerden agzindan kulağından burnundan önden arkadan heryerinden kan fışkırıyordu rahim dağılmış öyle ağıtlar yakıyordu ki ailesi bütün sülalesi bı andan hastaneye doldu ana baba günü oldu orası çok ağlamıştım aylarca ağladım hatta....

aradan 11 yıl geçti ama dün gibi aklımda hala
 dün bebegimi görmeye geldi görür görmez yine aynı duygulari yaşadım çok acı bir gündü gerçekten asla unutamam:((
(99 puan) tarafından
Neden öyle olmus ki sebep neymis
(1,125 puan) tarafından
Milyondan bir kadın da görünür demişti o zaman başhekim geldi konuşma yapmıştı oda o kızın başında gelmişti rahmini falan hep aldılar :(
0 oy
(3,813 puan) tarafından
Onkolojide 5yıl çocuk sevisinde 7 yıl çalıştım anlatsam roman olur da arkadaşım bana senin yaşadıklarını yaşasam intihar ederdim ben dedi sızıya da alıştık. Çok şükür rabbim o sızılı yerlerden tekrar çiçekler açtırdı
0 oy
(583 puan) tarafından
2 kere evet kaybettim karnımda doktor kalbi durmuş dediği an öldüm bende ama gömülmedim…
0 oy
(914 puan) tarafından
Yâ çocuklar karşısında ağlamamak lazim psikolojik açısından kendini tut ağlama öyle 
0 oy
tarafından

Çocuğumun karşısında biri pasta yemişti ve ona vermemişti 2 gün ağlamıştı kızım pasta için o ağladıkça ben ağladım iş bulamamıştım belki kinayacaksiniz beni ama hırsızlık bile yapmayı düşünmüştüm ama Rabbim izin vermedi 2 gün sonunda almıştım o pastayi 

Daha çok var ama en aci olanlardan biri... Bunu anlatırken bile gozyaslarimi tutamadım..
(914 puan) tarafından
Yâ rabbim :(  böyle çocuklara hiç kiyamiyorum en çok çocuklara üzülüyorum bi anneyi rabbim çaresiz bırakmasın
tarafından
Amin amin aminnn
0 oy
tarafından
Annemin vefati.

Beni buyuten, liseye kadar birlikte yasadigim babanem ve dedemin vefatlari.

Olum Allah'in emri, özlem koyuyor insana.
0 oy
(99 puan) tarafından
Mahallemizde bir aile vardı anne baba üç çocuk. Çocuklar benim arkadaşlarımdi ozamanlar. Ebru, Okan, Özgür.. Babaları tam bir pislikti. Aileyi öldürdü kendini astı. Evden cenazeleri çıkarken gördüm hala unutamıyorum o kanlı odaları. Özgürün gözlüğünü. Okanin odasında kanlı perdeyi.. 
0 oy
(28 puan) tarafından
Bizim de bir komşumuz vardi, yıllar önce oğlunun sünnet düğününden sonra kokoreç yemeye giderken araba devriliyor, yanıyor ve o kazada kızları ve annesi yanarak can verdiler.. Bir kaç yıl sonra kız kardeşi de trafik kazasında da öldü, Ve en son oğlu da trafik kazasında da öldü :(
0 oy
(1,118 puan) tarafından
2022 senesi bana mutluluk getirecekken bana hayatimin en mutlu gununu hem en aci gününu tattirdi. Bebegimi kaybettim.  Bebegim usuyordur korkuyordur diye. Kendimi bile oldurmeyi dusundum. Ama burdakiler bana cok destek oldular. Esime anneme arkadasima bile anlatamadiklarimi burdakilere anlattim. Allah onlardan razi olsun. Bana cok teselli oldular. 3 ay oldu hala her gun agliyorum.  Elbette onun ruhunun iyi oldugunun bilincindeyim ama. Onu orada yerin dibine koyup gelmek. Cok canimi acitiyor. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 367 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 371 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 598 göst.