0 oy
309 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından

image

bende baya kamburluk oldu çünkü ben iğne tülbent yapıyorum ve çok eğiliyordum  yapınca   bu durum beni rahatsız etti  herkez de sende kamburluk olmus dediler bende bu körseden aldım  şimdi takmisim ama baya sırtım ağrıyor şimdi dik durmak beni rahatsız ediyor alışmıştım eğik durmaya  ne yapcam şöyle çok moralim bozuluyor dik dur durabilcekmiyim 

7 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Düzelir kız kaça aldın bende alacağım 
(153 puan) tarafından
150 TL dik durmak çok zorluyor beni
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Dişini sikavaksin biraz yapacak başka bişey yok balim
0 oy
(1,752 puan) tarafından
İlk zamanda olur bence zamanla düzelince ağrı kalmaz. 

Bide iğne oyası yaparken sırtını duvara yaşla bacaklarını uzat ben yaparsam o şekilde yaparım onun için rahatimi bozamam:D
(153 puan) tarafından
Ben hep eğildim şimdi dik durmak beni çok rahatsız ediyor yaa şimdi ne şimdiden kamburum cikti
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benimde vardı valla dik dura dura düzeldi şimdide omuz öne eğik olanlar için egzersiz var onu yapiyom
(153 puan) tarafından
Kız piskolojim bozuldu
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Off al benden de o kadar. Benim de kamburum var heep bol giyinmek ve şalimi sirtimi kapatmak zorunda kaliyorum. Evde tsort giydigim de rahatsiz oluyorum dar belli oldugu icin. Egzersiz vs yaptim ama hepte zaman bulamadim yarim kaldi. Dik durunca da cok yoruluyorum her yerim agriyor. Alismisim egik durmaya. İs yerinden kalma hep. O korseyi nerden aldin canm
(153 puan) tarafından
Eşim aldın arkadaşı vermiş aynı durumyayiz bende şimdi korseyi takıyorum çok zorlanıyorum yoruluyorm her yerim ağrıyor helalde dik durmaya alismagim icin
0 oy
(321 puan) tarafından
Canm birşey sende göğüs buyuklugu varmı 
0 oy
tarafından
Yanlış anlaşılmasın ama kambur olduğunuzu nasıl anladınız çünkü ben baya el işi yapiyom ama hiç öyle dusunmedim
(153 puan) tarafından
Çevremdeki insanlar söyledi bide ben baya eğilerek elişi yapıyorum
tarafından
Geçmiş olsun insalh çözüm bulursun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 119 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nurtopum (594 puan) tarafından soruldu
0 oy