0 oy
687 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Salata yapıyordm sadece iki dk mutfakta yanımdaydı sebzeligin e.cekmecesinden poşetin içinden çıkarmış hapı nasıl becerdiyse eritip ağzında yemiş biraz çok deil 

Bende arkam dönük hem konuşuyorm Yusufla baktım sesi cikmiyo yaramazlikla meşgul 

Hemen kusturdum onu boğazına parmak saldım az yanaklarina derken hemen kustu yogurt verdim 

İnşallah bişey olmaz ya yüreğim ağzıma geldi yemin ederim kaşla göz arası neler yapiyo bana ya yerinde hiç durmuyo duz duvara tirmaniyo resmen kapı kollarına tirmaniyo her şeyi agzina sokuyo :unsure:

18 Cevaplar

0 oy
(5,519 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Hatcemm allah korusun dikkat et gulumm ilaclari falan el altindan kaldir ayaklaninca her yeri kurcaliyorlar gecmis olsun rabbim korusun
tarafından
Amin camkm saol ❤️❤️kaldırdım helsini
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Geçmiş olsun yahu, dikkat et canım Allah korusun
tarafından
Saol hayatim ❤️❤️❤️
0 oy
(119,603 puan) tarafından
Çok gecmis olsun inş bisi olmaz yaa
tarafından
İnsalah cankm ...
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım yinede Bi acile götür istersen tedbir amaçlı 
tarafından
Kustu ya şimdi hemen kusturdum gozlemlicem.suan eşim de yok evde kuzu n
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım
tarafından
Saol cani. ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından

Aman kuzum benim :ermm: en üst raflara koy bari ilaclari. Bende hic anlamiyrm hemen nasil en tehlikeli seyleri buluyorlar. Daha 1 haftadir yürütece biniyo gidiyo hemen prizleri buluyo.

tarafından
Sorma Ceyda işimiz zor şimdi ayaklandı ya resmen yurutecten çıkıp dış kapı kolunu acıyo ya
Arı gibi iki dk içinde yemiş ha kusturdm hemen
tarafından
Geçen Şura kendi kendine oynuyodu tesedufen laf attm bende kizim diye bi güldü agzi bembeyaz. Peceteyi tepmis ağzına. Nerde bulms hangi ara sokmus gözümün önünde gormedim bile. Cok hizlilar cok. Allah korumus valla
tarafından
Ay amin ya çok dikkat etmemiz lazm şuan tam zamanlari
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Öyleler hatçe maalesef gözünü ayırmaya gelmiyor:( geçmiş olsun inşallah birşey olmaz merak etme♡

Benim kız bebek arabasının altındaki küçük sepete varana kadar girdi heryeri kemiriyor :))) 
tarafından
İki dk icinde hemen becermis ya
(3,769 puan) tarafından
Kas la göz arası hallediyorlar maalesef
0 oy
(497 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Tedbir amaçlı bir götürün bence
tarafından
Tamam ha içime kurt dustu şimdi gideyim taksi arıyim bari
(497 puan) tarafından
Bence de gidin. Burda bir şey olmaz diyenlere anlam veremiyorim. Belki siz fark edene kadar emdi ya da iğne ucu kadar yuttu bilemeyiz ki :(
0 oy
(2,630 puan) tarafından

Benimde oglum ayni cnm benim nagnezyum ilacimi almis lokum gibi yiyo baktim sesi cikmiyo dondum ahaa heycandan felx geciriyodum babasi geldi guya cikardi gitti yikadi geldi bi baktim kopukler akiyo yine elimi bi soktum saklamis yanaginda çakal:getlost: cikardim kusturdum çay icirdim cay ilaci curutuyo diyolar sukur hic bisiy olmadi merak etme bisiy olmaz noluyosa bize oluyo kalpten gitcez bidefa 9 aylik oglum ve heryere tirmaniyo gecenlerde saksidan toprak yerken yakaladim Allahim delircem:angry:

tarafından
Ayyy Allah'ım gözünden ayirmamak lazm işte ama saniye icinde yapıyo sipalar
Geçen gün WC den su içerken yakaladım ua
(497 puan) tarafından
Toprak yiyorsa demir ve d vit baktirin. Eksiklik olabilir
(2,630 puan) tarafından
Haahaahh yuh kiz bende duvar kagidini yirtip yerken yakaladim kanepenin arkasinda sinsi sinsi yiyodu Allahim biz bunlari açmi birakiyoz nee :D
(2,630 puan) tarafından
Yok kiz ole iste ne bulursa yemeye calisiyo
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Gecmis olsun canim eger kusturduysan hemen migdesi temizlenmistir canim merak etme sen ama aradan zaman gecmisse yani kusturmaya gec kalmissan doktora gotur 
tarafından
Gttik canım Dr a yine midesi yıkandı
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Maşallah de kız ben çok severim öyle çocuğu. Iyiki kustirmussun. Ama yinede kontrol et ateşi falan çıkarsa hemen götür doktora ishali falan olursa
tarafından
Yıkandı midesi üstüne hastane polisi ifade vs derken eve geldik :)
(3,458 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
0 oy
tarafından
Ayy geçmiş olsun canım ❤️ çok fenalar ya
tarafından
Hemde nask ya neyseki acile gttik midesi yikandi
tarafından
İyi Allaha şükür canım ❤️ geçmiş olsun
0 oy
(1,424 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ağrı kesici ve bir nevi ateş dusurucuymus canm bilemedim bir acile gidip durumu anlatsan 
tarafından
Gttik canisi midesi yıkandı
0 oy
(9,322 puan) tarafından
Oyle durumda kusturmak daha tehlikeli keşke kusturmayp direkt goturseydinz midesni ykarlardı tehlikeli bi durum varsa 

Çok geçmş olsn
tarafından
Saol canım midesi yıkandı zaten
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim Allah korumuş kıyamam yaa
tarafından
Saol canım midesi yıkandı iyi şimdi
(10,046 puan) tarafından
Ayy kıyamam miniğime Allah'ım gostermesin bir daha;(
tarafından
Ay insallah amin canım ❤️
0 oy
(658 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim oğlanda 5_6 tane dolorin yutmuştu çok şükür hemen hastaneye götürdük midesi yıkandı karakolluk olduk ilaç içti diye
tarafından
Bizde karakolluk olduk şuan ya eve geldim şimdi çocuğumu bile isteye niye hap verim mala bağlamış bunlar nyse ki iyi ciktik
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yok canim kusmuş zaten yoğurtta vermişsin Rabb im korusun benim dorukta mide ilacı emmişti kusturdum hemen.
tarafından
Ayy Allah'ım size de gecmis olsn aslı abla bizde gece gttik tekrar midesi yıkandı kustu ama içim rahat etmedi
(5,938 puan) tarafından
Oy midesimi yıkandı kuzum un geçmiş olsun tekrar canım kaşla göz arası yaa herşeye ulaşıyorlar.
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kusturman daha hata (Çocuk gelişim de görmüştük) boğaz yolları zedelersin hemen agizi bol su ile yıkayıp bol su ver gene Bi ilaç sorma Bi yer vardı sorabilirsin

Bende korkuyorum valla banyo da deterjan var mutfakda da var 
tarafından
İyi canım aslında Dr da bişey olmaz dedi kustuysa ama içim rahat etmedi yıkadılar orda hastane polisi geldi karakola gttik ifade verdik prosudur gereği :)
(12,777 puan) tarafından
Vay be o derece :) neyse valla bende korkuyorum  deterjan lar vs kaldıracam artık
tarafından
Aman Tuğba kaldır bn bebekken hep çamaşır suyu içerdim Yusuf'un şuan ki yaramazliklari gttikce bana benziyo :)) WC den su dahi iciyo iki kez yakaladom
(12,777 puan) tarafından
Vay yaramaz vayyy benimki de banyoya giriyo deterjan lar var odalar çözüm bulacam artık gözünün n önünden de ayırmasın 5 dk Lik hemen oluyo neyse gene ucuz atlattı geçmiş olsun
tarafından
Saol canım sende dikkat et kaldır dolap içlerine yüksek olsn

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
12 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
26 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 244 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 202 göst.
27 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu

381,753 soru

11,428,821 cevap

34,988 kullanıcı

...