0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bıktım cıdden bıktım. Her seferinde bir insan bu kadar dediğim dedik olur mu ya. İnternette araştırdım bizzat doktor kendi söyledi hala kendi bildiğini yapıyor doktor eldiven takmayın sarmayın çocuklar soğuktan değil sıcaktan hasta olur dedikçe inadıma yapar gibi çocukları 3 kat sarıyor. Ben yapma dedikçe yapıyor. Bir de sanki çocuk onunmuş gibi davranıyor benden esirgiyo kadına bak eltim çağırdı inşallah gider de kurtulurum 

12 Cevaplar

0 oy
(8,969 puan) tarafından
Sesini çok abartmadan hafif sesli tonda sinirini gösterecek şekilde yüzüne lafları sayıp sayıştırdın mı. Ona rağmen daha yapıyorsa çüş derim. Bazı insanlar arsız.
tarafından
Şimdi yine mesela kalktı çorap taktı eline dedim ne halin varsa gör sen kendi bildiğini yap
(4,240 puan) tarafından
Bebek takimlarinda eldvn olmasi bile sacma.bbk emerkn bile meneye dokunmak annsinin parmgini tutmk istio ilk gunden reflxi bu.1 buck aydan 2 aydan snrada surekli elini yalicak kesfetck. Gecn burda bi kadin vardi 4 buck aydir eldven takiomuş eli agzna gdio  tukurklnince el islakkb sogur.usuyo saniomus.yazik cck ne parmk kaslari gelisir ne biseleri tutma avuclana refleksi.tirngi kestinmi sirun yok el usumez .herjesvacimisti cocuga yazık gelisimi baya yavaslar el  gelisimi tutmasi avuclmasi parmak kaslarien onmlisi dokunup hissetmesi
-Reklam-
0 oy
(627 puan) tarafından
Kaynanalar öyle cnm laf dinlemezler dik kafalılar
tarafından
Ben gördüm bunun gibisini görmedim yemin ederim ya. Bir şey diyince ee çocuklara bakıyor idare et başlarım böyle idareye
0 oy
tarafından
Klima var 30 derece de çalışıyor çocuklar öksürdüğü için doktora götürdüm ciger filmleri çekildi çok şükür bir şey yok hala siz çocukları hasta ettiniz diyip duruyor. Dünde kızımı bagrına basmış Anne napıyorsun diyorum kokuma alışsın diyor böyle bir saçmalık var mı ya yakında benim çocuğum diye ortalıkta gezer 
(90 puan) tarafından
Benim kaynanamın 2. Eşi de öyle sahipleniyor.  Daha doğmadı ama sütten kesilince biz bakcaz bizim cocugumuz filan diye. Zoruma gidiyor ama belli edemiyorum kedi yavrusu mu aliyon diye tersleyip geciyom anlamiyo gezmelere giderken hep onlarla gitcekmis. Yollara filan. her ailede var yani bu tip
0 oy
(90 puan) tarafından
Evet ya bebekler soğuktan değil sıcaktan hasta oluyor. O yaptıkça siz çıkarın. Arsız..
tarafından
Ağzından hiç iyi bir laf çıkmıyor Felaket telaşı o çocuklar hapsırmıcak öksürmicek
(90 puan) tarafından
Üstte klima filan yazmışsın çocukların öksürme nedeni boğazları kuruduğu için olabilir hava nemlendirici makineler var onlardan durumun müsaitse al canım çok iyi geliyor kuru sade öksürük olan çocuklara.
tarafından
Bugün aldım canım inşallah işe yarar ama sanki sadece bulunduğu yere hava veriyormuş gibi duruyor
(90 puan) tarafından
Bulunduğu odaya hava veriyor.boyle göründüğüne bakma :D ayıptır sorması markasını ve fiyatını ogrenebilirmiyim
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Benimki de bize geldikçe bu ev çocuğu göre soğuk derdi. Soğuk olsa anlarım üşür çocuk. Onlar soba sıcağına alışmış doğlgaz onlara soğuk geliyo. Bizde oraya ne zaman gitsek çocuklar hasta oluyordu sıcaktan 
tarafından
Bak hala konuşuyor internetten araştırdığım şeyi okudum hala dediğim diyor ya
(2,387 puan) tarafından
Anlamazlar bende mesela süt verdiğim zaman içine şeker koymam sütün kendi şekeri var zaten diyorum yok ama kime söylüyorsun çocuk şekersiz süt mü içer diyo o ne derse desin çocuk benim çocuğum onun için en iyisini ben bilirim
tarafından
Bir de laf anlatamıyosun bunlara şimdi diyor ki tamam gidek karın içine atak. Ya ne alaka ne alaka
(2,387 puan) tarafından
Ayy ay Allah akıl fikir versin. Öyle bilinçsizler ki
0 oy
(673 puan) tarafından
Canım aynı evde yaşıyorsanız sıkıntı.. aynı evde değilseniz bırak gidene kadar ne yapıyorsa yapsın gittikten sonra sen bildiğin gibi yap
0 oy
(1,780 puan) tarafından
En sinir olduğum tip bizimkide internet yalan söyliyor doktorlar yalan söylüyor onlar bilmiyor diyor yaptığım şeyleri yargılıyor ama izin vermedim çoğu şeye çekiniyor bişey yaparken bana soruyor 
0 oy
tarafından
Eşimin annesi de böyle ağir potansiyeli olan bir kadındı. Taa ki bana denk gelene kadar. Birgün bir hallettim oymuş. Ama ben en başta yaptım daha kızım 1 haftalık falan ancaydı. Düşün kendi cocuğu olduğunu sanan kadın suan bana su veriyim mi diye sorar. Öbür türküsü sıkar biraz. 
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Cok istiyorsan bi tanede kendine yap deyip alirim elinden isterse kavqa ciksin o kimki benim onun annesi guzellikle anlayiyorsa kavqayla kafasina sokmak lazim yoksa iyice binecek tepene
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım sert bir ses tonuyla söyle kız yeri geldiğinde öyle insanlar böyle konuşma tarzından anlıyo anca muhtemelen eşin sesini çıkarmadığından böyle
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Sende onu kat kat lahana gibi sar empati yapsın bak bakalım bir daha yapıyor mu :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 278 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,618 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 474 göst.
16 Kasım 2020 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 392 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde Donatask____ (2 puan) tarafından soruldu

381,011 soru

11,406,705 cevap

34,944 kullanıcı

...