0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Arkadaşlar eşimin bitane kardeşi hasta baba anne yasyr. Çocuğun ilacı alındı mi eşimden aliyorlar bnm de evde çok eksigm var buzdolbm yok vs kaynanam da evine TV fln alyr demyr gelinim buzdlbi yok hamile . Şimdi de eşimin tlfnunu karıştırdım kardeşine yazmış borcum bitsin kardeşimin dişlerini yapcm dişler 50 60* bin neden böyle nolck ne zaman duzelck evimde halım napmam lzm ek ise başladı ailesine demyr . Ailesine durumum iyi keyfime bakyrm diyor ama gerçekte öyle dgl napcm böyle yaş nasıl üstesinden glcm kardeşleri annesi keyfine bakyr ben de perişan oldm 

5 Cevaplar

+1 oy
(13,021 puan) tarafından
Şu erkekler kendilerini kullandirtmaya ne meraklı 
(337 puan) tarafından
Kendinden vazgeçmiş resmen zaten ev yaotilar borçla harçla.cikardilar evden hamileym bazen bsy alamyrm uzulyr ama yok hala ailesinde . Para ihtiyaçları oldu mu hemen arıyorlar para için aile başka bsy için ailesi yok para başka dertleri yok nefret edyrm onlardan konusmuyorum da iki de bir beni arıyorlar çocuğunu bize gostrcn mi gostermycm sekiz aydır dolabım yok dediniz mi ne yedi napti nasıl oldu
-Reklam-
+1 oy
(5,406 puan) tarafından
Ahh kuzu ne zor bir durum hem hastalık tan dolayi ses etmiyorsun hem de keyfi davraniliyor, bence sunu yap (diş çok acele değil de keyfi ise) diren bu ne ya de dolapsız ev mi olur dolaba birsey atamıyorum şunum yok bunum yok çocuğun herseyi eksik, şimdiden söylenmeye başla ama hiç kardeşine veriyorsun deme sen ktü olursun, inatla devam et aha surdan baktim bu fiyat de almışken iyisini alalım de , eksiklerini aldır eşini borçlandır mecbur onlari ödeyecek 
(337 puan) tarafından
Almıyor defalarca ddm hastayım da üstüne gtmyrm uzulmeyim diye ama geceleri artık sessiz ağlamaya basldm bebeğim doğsa o kadar stresli olckki hep bunlar yüzünden ya demyr evimde halı yok demiyor dolabım yok hala ailesinin eksiğini tamamlyr ailesi de demyr dolabı yok napti geçen gün ölümden döndü dolabı yok diye ama yok beklyr ben alym benim ailem alsın benim ailemin de işi yok o annesine versin benim ailemde toplasın degisik duzeltemyrm hamile dglken bosancktm çünkü yok ailesi aç gözlü demyrlar günah bazen diyorum gorumcemi arayıp böyle şöyle dycm onu da yapamyrm kusuyor konsmyr kabul etmyr orta da kaldm
(5,406 puan) tarafından
Sakin ailene aldırma,kız niye ağlıyorsun sesin çıksın
(337 puan) tarafından
Anlamyr sesimi cikarsam da anlatamyrm demyr benim halim bu eşimin halı bu gayet iyim diyor habile ailesine yllyr ya neler çektim bı ben blyrm bazen diyorum keşke hamile olmasaydım beş dkk kalmazdm
+1 oy
(15,823 puan) tarafından
Açık açık söylesene canim dış yaptircagina önce benim dolabını al önce beni mutlu et deseydinn....
(337 puan) tarafından
Söylesem de anlamyr duzelmyr bir yıldır beklyrm düzelsin yok ailem ailem demekten başka bsy ypmyr evini tasidi kardeşleri glmedi annesi glmdi gerçekleri görüyor da ama derdi ne anlamyrm
0 oy
(153 puan) tarafından
Eşimden önce bu tarz davranışları olan bir erkek arkadaşım vardı. Babası borca girer bu da sürekli borçlarını öderdi. Bende evlenince bunu yapmayı bırakmalısın evlenince ailen ben oluyorum demiştim. Bunu yapamam onlar benim ailem deyince anladım ki bu adam bana zarar verir bununla bir ömür geçmez ayrıldım. 

Eşimle tanıştığımda bu konuyu ilk haftalar konuştum. O da benimle aynı düşüncedeydi neyseki. Bazı insanlar ne kadar konuşursan konuş değişmez. Ya kabul edeceksin ya vazgeçeceksin. Sana değer veriyorsa gitmekle hayatından çıkmakla korkutmalı inanmazsa bunu yapmalısın.
(337 puan) tarafından
Aynen değişmiyorlar herşey yalan nisanliyken anlamstm ailesi böyle yuzugumu atcktm dediler evlen düzelir geldim düzelmedi yok hatta gittikçe daha gidiyor sonra çıktım gttm ddm peşimden de gelme bosancm böyle yaşayamam gttm dört ay gelmedim bosancktm dediler git çocuk olsun çocuğu da görse düzelir ya ne düzelmesi duzelmyr duzelmyck yedisinde neyse yetmsmnde o olan çocuğa oldu ben bu hayattan tad almadm o nasıl alck baba habile para versin para yllsn dokuz aydır hamileym hamile kıyafetim yok buzdlbm yok nasıl yasdm nasıl gecrdm ben blyrm süt organik getrp icemedim yoğurt yapıp yiyemedim günlük 500 gram süt al ne glyrsa bozlyr ama rahatsız olmyr bagrcm günahım glyr babamda böyleydi benim ne desek anlamqzdi kardeşi bitirdi onu babami çok erken yaşta kaybettik şimdi ona dediğimiz için çok pişman olduk ve derdini cekyrz niye kardeşine baktı kendine bakmadı şuan babamın derdi bize kaldı ölüm Allah'ın emridir ama kardeşi yüzünden yokluk çekti o aklıma geldikçe eşime de karsmyrm ama bktm idarem
(337 puan) tarafından
35 haftaym göbeğim aşağıda doktor erken doğum olur dedi evi de eşim temizlyr bir sıkıntım yok belki dört dörtlük bazı eşlere göre apartmanda mmerdiven silme var hamile olmama ragmen beni de sıraya sokmslar eşim siliyor hiç sssini çıkarmadan ama şu aile mirintisi yüzünden çok skldm lezzet vermiyorlar oda demyr ailem bana bunu yaptı iyilik adına bsy yapmadilar çok çektim onlardan da
0 oy
tarafından
Ay Allah'ım yanlış anlama da lafım sana değil bu tarz erkeklerden gıcık alıyorum ya sen evlenmişsin eşin var yakında çocuğun olacak biraz akıllı ol be ne bu anne baba sevdası bellimi eşin ailesine baya düşkün o yüzden sen birşey desen kötü sen olursun konusu açılırsa aileden yürüyerek değilde borcumuz bitsin buzdolabimizi alalım hayatım böyle olmuyor eksiklerimizi giderelim kendi ihtiyaclarina çek konuyu 
tarafından
Ne kadar pisler ya sen hiç sıkma güzel canını kuzum insan sabret kimse yaşattığını yaşamadan ölmez sende ona göre davran artık onlara eşin için de dua et Allah sizi birbirinize hoş eylesin de yuvanizi boznasinlar umarım aklı başina gelir de evine para harcar oda ailesi ama ailesi ona destek değil köstek olmuş öyle aileye yardım gerekmez
(337 puan) tarafından
Ben bir yıllık gelinim daha yaptıklarını anlatsam sasrrsn bikac yil olsa dycm olsn cicim aylarim bile yok gelin oldgmu unuttm
tarafından
Bende öyleyim ya 1 yıllık gelinim ama değer kıymet yok bende ona göre davranıyorum bende vermem değer
(337 puan) tarafından
Bende değer vermyrm ama eşim verdiği için misafir cgrmaktan bktm bu halimle misafirim hiç eksik olmyr yemekli bı de
tarafından
Yok artık ne misafiri kız bu soğukta ve bu hamile halinle gelenler kim Allah aşkına eşine söyle sana danişmadan kimseyi cagirmasin eve

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 378 göst.
12 Temmuz 2020 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 715 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
30 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
+2 oy
1 cevap 211 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

379,702 soru

11,366,394 cevap

34,846 kullanıcı

...