0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Bir tanıdığın dişi sallanıyordu kemik erimesi var dendi böle bir durumu yaşayan oldumu neler kullanılabilir acaba 

3 Cevaplar

0 oy
(1,949 puan) tarafından
Ayy kuzum hiç duymadm o nasıl oluyomus
(3 puan) tarafından
Kemik erimesinden dolayı dişleri sallanıyormus ve önlem alınmazsa kaybedebilirmis
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Dis etleri eriyo canim disler degil. Damaklar cekildigi icinde disler dokuluyor. Annemde var benim. Ama oyle bi tedavisi yok yani. Su suya atilan ilaclar var ya yillardir onlardan kullaniyo ama genelde genetik oluyo 
(3 puan) tarafından
Anladım canım Allah annenizede şifa versin tüm hastalarada
(10,046 puan) tarafından
Amin insallah canim Allah razi olsun. Fakulteler falan var bu alanlarda bulundugunuz yerde varsa eger bi gorunsun belki birseyler yapilabilir. Eltimdede damak cekilmesi var mesela agzi cok kokardi. Sonra gitti ozel.bi hstanede temizlik yaptilar duzeldi bi sure ama suan ayni yine tekrarlamaya basladi
(3 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
0 oy
(149 puan) tarafından
Ben koku ve kemik eridi kesilip dişim çıkarıldı kemik torpulemdi ilaçlı pamukla 1 hafta dikiş oldu pamuklar kendi kendini attı dikişler alınırken yara tekrar açıldı tam kapanmiyo bakıldı kemiğe sorun yoktu erken evre de durduluyr
(3 puan) tarafından
Yani bunun önlemini alabilir öylemi
Sizede geçmiş olsun Allah şifa versin
(149 puan) tarafından
Evet bende çektiler dış erimis bı yandan cektiler özel ilaçlarla kemiği torpuleyip koydu bn bişi hisetmedim hiç tek dikiş ağrısı zor oldu ztn hep uyusuk oluyodu ilaçtan kokte erime varsa alırlar zor ya
(3 puan) tarafından
Anladım çok geçmiş olsun canım Rabbim beterinden korusun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 137 göst.
21 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
22 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhal6565 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
0 oy
11 cevap 259 göst.

380,160 soru

11,380,665 cevap

34,871 kullanıcı

...