0 oy
259 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,170 puan) tarafından
kizlar yaklaşık 28 kilo fazlam var ditetisyenin hesabina gore yani dogru düzgün anlatmadı bende kendi basima evde leslie yapip biraz yememe dikkat ediyim biraz veririm diyorum ama diger yerlerime de leslie tek basina yeterli olur mu bilemedim

11 Cevaplar

0 oy
(1,127 puan) tarafından
Bende surda bekeym :) 10 ay önce doğum yaptm hala ayni kg daym :)) 20 kg fazlam var .. 95 im 75 olsam tamam :))
(464 puan) tarafından
Bende sevmiyorum ama mecbur içmek lazım ben bobregimden rahatsızdım o yüzden bol su içmem gerekiyodu diyette de iyi oldu. Diyeti bırakınca su icme alışkanlığım da gidiyo. O yüzden diyet isime yaradı. Dediğin gibi porsiyon kucult paketli gıdalardan uzak dur özellikle aksam 6 7 den sonra yemek yeme verirsin insallah rica ederim
(1,170 puan) tarafından
ayy insaah başta çayı da biraksam iyi olacak bir demlik cay iciyorum su ihtiyacimi karsiliyor sanki su aklima hic gelmiyor yeni dogum taptigimda da litre litre icerdim o zmanlar cay icmiyordum biraz da cay kesiyor gibime geldi bilmiyorum tabi ama ondan da vazgecemiyorum sabah kahvaltida ne icicem diyorum sonra
(464 puan) tarafından
Evet cay insani kesiyor bende yeni doğum yaptığımda cayi baya azaltmistim hem çay ictigimde susuzluk hissim gidiyordu hemde kafein bebekte huzursuzluk yapıyor diyorlardı. Gunde 4 5 cay bardağı içme hakkımız var. Bence cay yerine yesilcay iç hem kilo için destek olur hem de cay istegini böyle bastirirsin
(1,170 puan) tarafından
ben her yerden tutmam gerekiyor galiba off ne zormus ya
(464 puan) tarafından
Oyle düşünme yavaş yavaş kendini cok zorlamadan verirsin insallah
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından
sporcu arkadaslar uyudunuz mu ya
0 oy
(402 puan) tarafından
Netten o bölgeleri incelten egzersizler yap yoga pilateste yapabilirsin. Ben yoga yapıyorum başlangıç seviyesi olarak kilolu değilim ama kas ağrılarım olmasın diye yapıyorum
(402 puan) tarafından
İnsanların beynine öyle empoze ettiler sen de haklısın:)
(1,170 puan) tarafından
aynen oyle valla ilgimi bile cekmemis yani gayette bilgili arastiran biri olmama ragmen bi merak edip bakmak aklima bile gelmemis
(402 puan) tarafından
Dediğim adamın videolarına bir göz gezdir istersen belki kafana yatar
(1,170 puan) tarafından
tesekkurler canim
(402 puan) tarafından
Rica ederim ❤️
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Yemin ediyorum bilmiyorum nasıl olcak bu ya daha önce hayatımda hiç belimde simitlerim olmamıştı hiç sütyen izi çıkmadı sırtımda ama oğlum bir yaşına geldi ve ben emziremedim de hala doğum yaptığım kilodayım ne yapicam bilmiyorum hele o tatlı ihtiyacı ya can çekmesi falan değil yoksunluk resmen akşama kadar sadece çikolata tatlı ile günü bitirebilirim gece bile yerim abartısız ama kilo vermek istiyorum ya çok kötüyüm kendimi iğrenç hissediyorum spor hiç yapamıyorum bir iki üç gün ip atladım evde ama devam edemedim bende Leslie düşünüyorum ama oğlum sağolsun akşam olunca yorgunluktan yerde kalıyorum ne düzenli yemek var ne düzenli uyku nasıl olcak bilemiyorum 
(1,499 puan) tarafından
Ay evet bütün sorun düzen oturtamamakta aslında gün içinde çocuklarla o kadar yoruluyoruz ki bazen kaçmak insanın elinde olmuyor bende istiyorum ki tatlıyı ekmeği keseyim akşam 5 ten sonra yemek yemeyeyim yani aralıklı oruç günde 3 5 yüz Allah ne verdiyse ip atlasam bir saatte Leslie yapsam sanki olur da işte devamlı yapamıyorum biseyi ben :/
(1,170 puan) tarafından
aslinda sorunu bilip yapmiyoruz hep boyle boyle daha da aliyoruz dusun boyuma gore 28 kilo fazlam var diyetisyen hesabina gore ama ben birak 28 kiloyu 2 kiloyu veremiyorum dogru duzgun
(1,499 puan) tarafından
Ya benimde o kadar vermem lazım boyuma göre belki daha çok ama dediğin gibi olmuyor boy 155 kilo 87 :/ 30 kilo versem belki biraz normal olurum .. ya yemin ediyorum derdim yemek değil ama harekete vaktim olmuyor telefonu bile dinlenmek için elime alıyorum o kadar yani
(1,170 puan) tarafından
cok iyi bilirim nerdeyse ayniyiz bende 58 boy 28 kilo vermen lazim dedi 55 kiloya falan dusmem lazim hesaplamasina gore şuan 83 kiloyum bende
(1,499 puan) tarafından
Bide temmuzda kuzenimin düğünü var bir yıldır da gitmedim ailemin yanına bu yüzden de çok istiyorum ya ay Allah'ım nolur bize sağlam irade ❤️
0 oy
(1,170 puan) tarafından
arkadaslar nerdesiniz ya
0 oy
(983 puan) tarafından
Ben leslie ve karbonhidrati biraz azaltmayla 9kg vermistim evlenicem diye.evlenince saldim simdi yeniden basliycam 20haftalikta gebeyim ama kendimi zorlamadigim surece sorun olacagini sanmiyorum yabanci kadinlar halter bile kaldiriyo vucutlarini diri tutuyolar biz cok saliyoruz gebe kalinca
(1,170 puan) tarafından
leslie gunde kac kere yaotin canim biraz detayli anlatir misin neler yaptigini canim
(983 puan) tarafından
Bi kere yaptim kahvaltida yumurta peynir yesillik biber bi dilim ekmek yedim kizartma yaparsam ekmeksiz yedim aksamlarida porsiyonumu hep ayni tabakla ayarladim pilav makarna varsa ekmek yok abur cubur zaten aliskanligim yok cok zorlanmadim ama o kizkendi evdeydim is guc yoktu kendime vakit harcayabiliyodum simdi evlendim dukkanda oturuyorum eve gidincede ne kolaysa yiyip yatiyorum cok kotu oldu bu duzen
(1,170 puan) tarafından
anladim canim tesekkurler aslinda benim sorunlarimdan bi tanesi abur cubur ve asitli icecekler bide ekmegi biraz fazla tuketiyorum belki onlari birakirsam daha kolay olur gibi
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Leslie de önemli olan istikrarlı olman,her gün en az 15 dakikalık yürüyüşü yapman. Kilo veremesen bile vücudun şekilleniyor.
(1,170 puan) tarafından
dogru diyosun canim peki diger yerlere de faydasi oluyor mu ki aceba kalcamin gobegimin biraz erimesi lazim bacaklarimda incelse iyi olacak yani ama hangi sporu yapcam ne yapcam bilemiyorum
(4,668 puan) tarafından
Leslie hepsine etki bende,sende de ise yarar bence.
(1,170 puan) tarafından
15 dk lik olan yeterli geliyor mu peki canim
(4,668 puan) tarafından
En yapamadığın günde 15 dk yapman lazım,45 dakika olan en etkilisi
(1,170 puan) tarafından
anladim canim cok tesekkurler
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Leslie nin videolari bana asiri sikici geliyor ya ben sevemedim. Seneler once kilo problemim vardı. Leslie acim yapim dedim sikildim. Cok etkili gelmedi bana. Ama sunu oneriririm sana 28 kilo fazlam var diyosun. Oncelikle kardiyo yapman lazim. Mesela yuruyus olur, evden cikamam diyorsan ip atlama olur yani kalp ritmini yukseltecek seni terletecek hareketler yapman lazim. Ben squatgirl ile vermistim kilolari. Youtube kanali varm inan leslie yaoacagina bu kadinin 10 dk da yuruyus videolsri var . Seviyeye gore değişiyor.25 dk da yag yakma videolari var bunlari yap. 3 gun kardiyo yap. Geri kalan gunlerdede bolgesel calis. Yani bigun karin calis. Diger gun kalca bacak calis. Yemenede dikkat et mis gibi verirsin
(1,170 puan) tarafından
anladim canim pek bilgim yok bu konuda mesela cocuk var evde yapacagim birsey olabilir ancak ip atlamayi yapamam malum alt katta oturan var bende tv den açıp en azindan evde birseyler yapiyim diye leslie yapiyim demistim digerleri icin bildigim tvden izleyecegim seyler neler var bilgin var mi peki
0 oy
(142 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ben uygulama üzerinden yapiyorum kilom cok degil ama yağlar sinir bozucu 1aylik 15dakikalik egzersiz ondan baskada iple atlamada cok faydali 

(1,170 puan) tarafından
egzersiz derken hangisini yapiyosun
(142 puan) tarafından
Uygulamayi indirdim istedigin bölgesel yerler icin bana 15dakikalik egzersizler veriyor onlari yapiyorum
(1,170 puan) tarafından
uygulama adi ne peki
(142 puan) tarafından
Adini turkce olarak bilmiyorum ama indirirsen türkce dil yapabilirsin
0 oy
(1,296 puan) tarafından

Tatlıyı mümkünse kes, olmadı baya azalt :) çünkü direkt göbek ve basenleri etkiliyor. Pilav, makarna, hamur işi, patates vs yeme. Biraz kilo verince de pilates deneyebilirsin sıkılaşman için :)

(1,170 puan) tarafından
ayy bi kesebilseydim kilo vermen gerektigini bildigim halde daha baslayamamak da bi degisik duyguymus bu yasima kadar hic diyet yapmayinca nasil yapacagini da bilmiyo insan :)
0 oy
(4,284 puan) tarafından
Uc bes kilo fazllalikta bolgesel giderde 28 kilo cok. En azindan 20 sini vermen lazim ki tum vucuttan erisin son kalak 8 kiloyla bolgesel fazlaliklara yonelik spor yaparsin
(1,170 puan) tarafından
anladim canim dedigin cok dogru olmadi verebildigim kadar veriyim sonra kalani da oyle yapmak daha mantıklı geldi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
0 oy
1 cevap 52 göst.
22 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhal6565 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zzynpp (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
24 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nilaryaa (232 puan) tarafından soruldu

381,305 soru

11,414,710 cevap

34,963 kullanıcı

...