0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (784 puan) tarafından
Ben acillik oldum ateşim 38.5 düşmedi öksürük halsizlik üstüne birde adet oldum onun krampları ağrısı derken kızım hastalandı aynı ateş yüksek ben kendime bakamadım ki kizima bakam kaynana olacak şahıs üst katımızda oturuyo ne bir tas çorba yapıp yolladı ne arayıp geçmiş olsun dedi ne de indi birseye ihtiyacınız varmı diye sordu..? 

Hiç tanımadığım birçok komsum yemek yolladı aradı sordu ama insanın dibindeki aramiuo acsip üzüldüm esimende söyledim ben sana annene gitmem ben böyleyken kapımı açmayan kadının işi düşünce bana koşması sizce de ne ..? 

Eşim çok üzüldü gördü de boşver dedi

6 Cevaplar

0 oy
(673 puan) tarafından
Eşinde görüp anlamissa boşver artık sende yoluna bak
(784 puan) tarafından
Eşim çok üzüldü ama bende üzüldüm bacı insan hadi beni sevmiyo ya gel torununa bir kaşık çorba yedir dimi benim halim yok
(673 puan) tarafından
Valla bazı Kaynanalar öyle gelini sevmeyince torunu da sevmiyor..o yüzden sende takmayacaksin
-Reklam-
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Eş aileside öyle sözde çok severler torunlarını kaç kere ateşten açıklık olduk yinemi hastane dediler 
(784 puan) tarafından
Aynen öyle valla ama Allah büyük
0 oy
(11,525 puan) tarafından
Biz el kiziyiz kuzum bunu çok bariz belli ediyorlar bende dogumumda çok iyi anladım rabbim size şifa versin
(784 puan) tarafından
El kızı olmaktan ziyade ben işitme engelliyim diye sevmedi beni oğluna yakistirmadi bide ben yetemiyormusum kaynana gile  ondan sevmiyo
(11,525 puan) tarafından
Tamam işte ondan canim
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Abooo ben anlatsam destan olur ama hala diiyorum 
(784 puan) tarafından
Hayatımız destan olmuş zaten
(1,583 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Aman boşver hiç minnet bile etme kimseye bu dünyada kendi tirnağin varsa kafanı kendin kaşirsin eşin iyi olsun yanında olsun gerisi de defolsun boyleler kendi kızı olsaydı koşarak giderdi gelin olunca bı gıcık oluyor bazı insanlar dusuncesizler gün gelir devran döner boşver 
(784 puan) tarafından
Bende öyle Allaha havale ettim Allah biliyor
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Hehh bende az once ayni şeyden dertleniyordum gorumce hanim hasta degilim dedi geldi heoimize bulastirdi cocuk hasta ben perisan mutfak gocuyo ev gocuyo yemek aş yok hanim beni aramiş gezmeye gidiyomuş havadis veriyo ulan yillik yerdemisin ikidk lik yerdeyim geleydin yenge benim yuzunden perişan oldun bi corba barim yapim diyeydin ama yokkk nerdeee ben olsam mal gibi giderdim her isinide yapardim darda kalmiş diye malliklarima doymayim bundan sonra poh yaparim  dogurdum geldimde onda bile yalniz koydular ne haldesin demedilerdi :ermm:

tarafından
Abooooo geçmiş olsun ablaaa
(2,687 puan) tarafından
Allah razi olsun canimin ici ❤️❤️
tarafından
❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 599 göst.
4 Ekim 2022 Aile kategorisinde sevgiml (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 978 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 446 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,184 puan) tarafından soruldu

383,202 soru

11,469,117 cevap

35,071 kullanıcı

...