0 oy
832 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Aşırı aşırı kıskanıyorum markete gitsek kasiyere teşekkür bile etse kıskanıyorum bunu naısl aşaırm kötü bişey yaptığı yk ama aşamıuroum bazen tartışıyoruz ben varken niye sen konuşuyorsun kızla diyorum 

23 Cevaplar

0 oy
(11,257 puan) tarafından
Kendine mi ozguvenin yok acaba kuzum ondan mı 
(267 puan) tarafından
Olabilir artık öyle düşünüyorum bakımlı biriyim de eşim de aman aman yakışıklı biri değil niye böyle
(11,257 puan) tarafından
Beb bu gibi durumda kendine güven olmadığını düşünüyorum canım yani bu iş guzellikle ilgili değil bence ki güzellik gorecelidir
(267 puan) tarafından
Ne yapcm bana akıl verin
(11,257 puan) tarafından
Ozguvenini kazanmak için bisiler yapabilirsin canım yani bilmiyorum ki tam olarak
-Reklam-
0 oy
(7,731 puan) tarafından
Fazlası hastalıktır bence
(267 puan) tarafından
Haklısın ya ne yapcm bilmiyorum
0 oy
(15,823 puan) tarafından
KKendinemi kocanami guvenmiyorsun acabaa???

Yada bilinç altında biseymi
(267 puan) tarafından
Ya sanki kocama karşı biraz güvensizlik var bişey yapmıyor aslında ama niye böyle bilmiyorm bazen kolay gelsin bile deyince karşı cinse bunu düşünüp canımı sıkıyorum psikolojim mi bozuldu!
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kendine özgüvenin eksik olabilir mi canım onu yükseltmeye çalış bende kıskancım ama çok az onuda belli etmem asla ama özgüvenli yada kendini beğenen biri değilim dikkat ettim kıskandıkça bu duygu artıyor bende aman aldatsa haberşm mi olur kasma diye diye içimden yendim 
(267 puan) tarafından
Düşünmemeye çalışıyorum kıskançlığı yapamıyorum
(6,441 puan) tarafından
İnan çok işe yarıyor dene görmezden gel eşimde öyle konuşur eder dinlemem bakmam o duyguyu öyle yenerim ama bende de tel karıştırma msj okuma huyu var onuda yensem tamam :)
(267 puan) tarafından
İnşallah geçer bende ki bu şey adını da koyamıyorum
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Kız sen ben misin :)) ben eşim yanımdayken kasiyer erkeğe nasl kolay gelsin flan demiyosam oda demesin Bende bazen kizarm benm yanımda niye diyorsun diye güvenirmde ama bilemiyorum yinede neden öyle kziiyorm  :)
(267 puan) tarafından
Aynısı bende işde ben erkekle konuşmuyor sam sende kızla konuşma hesabı
0 oy
(8,925 puan) tarafından
Hem ozguvenin eksik hemde kendine güvenmiyorsun erkeğin nasıl kıskancı insanı yoruyorsa kadının kıskancida insanı yorar mutlaka destek alman lazım 
(267 puan) tarafından
Psikiyatriste mi gitmeliyim
(8,925 puan) tarafından
Hayir cnm önce psikologa eğer ileri seviyeyse ki buna o karar verir psikiyatriye yonlendirir ama öncelik psikolog
(267 puan) tarafından
Tamam öyle yapcm
0 oy
(770 puan) tarafından
Bende surda yerimi alayım
(267 puan) tarafından
Al gülüm al
0 oy
tarafından
Yok ya biraz fazla kıskançlık yapıyorsun dikkat et bunaltırsin sonra enişteyi kiskançlik eşlerin arasını da açıyor fazlası yani kasiyere kolay gelsin dese ne olacak ki cokda mühim değil bence benim eşimde diyor takmiyroum çok eğer erkek kasiyerse sende kolay gelsin de adama eğer oda senin gibi kiskançlik yapiyorsa haklısın yapmıyorsa sende yapma zamanla aşarsin bunları umursamazsın hatta 
(267 puan) tarafından
Karışıyor o da bana
tarafından
Sen deki bı daha bayan kasiyerlere kolay gelsin deme sen karişma derse onunda sana karişma hakki olmaz ezdirmeyin kendinizi kız ne kocaya ne ailesine
(267 puan) tarafından
Kız diyorum zaten tartışıyor işde ben diyince
tarafından
Sende deme bı daha bide tartışıyor sen daha kiskanmişsin oda kızıyor erkek milleti işte işine geldiği gibi davranıyor sen düşünme bunları fazla kiskançlik seni yorar düşüncelerle
(267 puan) tarafından
Tamam öyle yapıcm inşallah canm haklısın
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Bir kere boşverince nasıl rahatlıyorsun anlatamam. Eşini kıskanmak yerine kendine bakım yap o seni kıskansın boşver ne kadar üstüne düşersen o kadar ters tepiyor.
(267 puan) tarafından
Giyimime karışıyor Bi görsen parfüm sıkma majyah yapma diyo
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Psikolojik destek alabilirsin bence altında yatan sebep vardır mutlaka. Her şey dozunda güzel 
(267 puan) tarafından
Altında ne gibi bişey var bilmiyorum destek almam lazım haklısın
0 oy
(1,118 puan) tarafından
3 senelik sevgiliyiz.  2 senelik evliyiz. Ilk zamanlarda bende asiri kiskaniyordum. Bende resmen hastalik haline geldi.  Onun telefonunda mesela video var o video da kadin yer alirsa. Asiri kavga cikariyordum. Ama simdi oyle degilim. Belki de olgunlasiyor insan (suan 20 yasindayim)  yasadigimiz seylerden ötürü  o yuzden eski kiskancliklar belkide cocukluktur.   
0 oy
(119,313 puan) tarafından
o kiskanclik ilk sana sonrs esine ve evliligine ciddi zararlar verir cozulemez problemlere sebeb olur uzun vadede o yuzden suan kendini torpule ve bol dua et yaradana sıgın unutma kimi çok seversen onla sınanırsın 
(267 puan) tarafından
Haklısın çok sağol gerçekten bu yorum çok hoşuma gitti dua ediyorum içinden gitsin bu kıskançlık
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Gemiste yaşadığın bir olay var . Yakışıklılığı dan değil . Kaybetme korkusu ve çapkınlık olayı yasamisisn 
(267 puan) tarafından
Hiç olmadı öyle bişey ama
(7,121 puan) tarafından
Eşinle değil başka bir insandan . Baban olabilir . Abin olabilir . Erkek arkadaşın olabilir
(267 puan) tarafından
Hiç olmadı ama düşünüyorum daha belki unutmuşum diye
0 oy
(8,320 puan) tarafından
Canım benim eşime de benden baskası kolay kolayy bakmaz aslında ama bende cok kıskanıyorum ama sebebını bılıyorum cunku ben kılo aldım cok kendımı begenmıyorum ozguven dusuklugu yasadıgım zamanlar oluyor esımınde bısey yaptıgı yok ama bunaltmadan kıskanıyorum. Bugun mesela facesınde bı kız gordum ilk kez gordum 3 yıldır varmıs sordum kım dedım eskı iş yerinden dedi cevabımı aldıgım sürece sıkıntı etmem. Bende **** oluyorum kıbar davrandıgından kasıyerlere ama ne dıyım kendı versın hesabını 
(267 puan) tarafından
Haklısın bende bunu almam lazım kendimi yıpratıypuem eşimi de yıpratıyorm tabi evlilik de zarfa görüyor aşmam lazım
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Sorun esın degıl sende özguven problemın var. Kı bana gore asırı kıskanclıgın temelinde kısının kendıne olan guven eksıklıgı
(267 puan) tarafından
Ne yapmam laızm
0 oy
(276 puan) tarafından
Bu aralar bu post gibiyim Oylesine bu neydi simdi.. Oylesine kendime dert ariyorum.. Oylesine esegin aklina karpuz kabugu dusmus... Oylesine cok kiskancim oyleyse seviyorum.. Oylesine ketcapli mayonezli...
(267 puan) tarafından
Allah sana ne diyim kız bu ne =D
(276 puan) tarafından
:)) eheh
0 oy
tarafından
Ozguven  eksikliği  baska bir sey değil ha bu şekilde ilişkiniz yıpranır aksine eşini kendinden soğutursun 
(267 puan) tarafından
Haklısın inşallah aşarım
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Aynısını bende doğumdan sonra yaşadım abaya kilo almıştım eşimin yanında baya büyük gorunuyodum adamı bezdirdims etik o derece ki adama benle dışarıya çıkmak istemiyorum yanina yakistirmyosun diyodum takı ozguvenimi kazanana kadar kilo mu verdim kendime baktım şimdi ozguvenim tavan ve şuan hiç kıskançlık adına bisy yok senin de büyük ihtimal ozguvensizlik var onu asman lazım 
(267 puan) tarafından
Evet ne yapmam lazım aşamıuroum ne
(1,549 puan) tarafından
Önce kendine özgüven yuklemelisin cnm yani kimse senden kıymetli değil bunu asla unutma
0 oy
(6,334 puan) tarafından
İki seçenek var ya pskolojik bir rahatsızlık ya da kendi özgüvenin eksik. 
0 oy
(8,985 puan) tarafından
Belki bunlar hep askkk
(267 puan) tarafından
Psikolojik ya da özgüven eksikliği miş

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 897 göst.
0 oy
24 cevap 801 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy