0 oy
803 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle severek evlendik kendisine her konuda a çok güvenirim ama sanki çok fazla abartıyorum bazı şeyleri ve kıskanıyorum en ufak bir yere gözü değse uyarıyorum nere bakıyorsun diye o da kıskanç ama evlendikten sonra azaldı dengeldi bilmiyorum sizce bu sorunu aşmak için ne yapmalıyım 

24 Cevaplar

+2 oy
(7,778 puan) tarafından
Tek senin kocan yok erkek olarak. Onu bil. Bir şey yaparsa kendisine yapar en fazla. Böyle düşündükçe azalıp gidiyor. Benim öyle oldu inan
-Reklam-
0 oy
(624 puan) tarafından
Psikologa gidebilirsin 
0 oy
tarafından
Ben de sizin gibi kiskancım. Sevdiğimiz için bu şekilde kiskaniyoruz bence
tarafından
Ben kizimla ilgilendigim icin arkadasa ben de sizin gibi kiskancim sevdiğim icin kiskaniyorum yazdım. Şunu demeyi unuttum arkadas kadar değilim. Oyle de olmuş olsa bu sizi ilgilendirmez. Ayrica size aciklama yapmak zorunda değilim.
tarafından
Yapma bacım ozaman sana yapmi diyorum
tarafından
Ben sizler gibi telefonla sabahtan aksama kadar ugrasmiyorum. ilgilenmem gereken kizim, evim ve esim var anca elime telefonu aldim. Ayrica def ol sen ve senin gibi dengesiz insanlarla muhatap olamam. Esimi ister kiskanirim ister kiskanmam sen kimsin sana ne oluyor hadsiz
tarafından
Manyakmisin sen ruh hastası kendi kendine calip oynuyorsun bana ne kiskan kıskanma bana ne kızından kocanda uza hadi kudurma kurbandan kalan kemik var atayım istersen nas
(402 puan) tarafından
Cnm sen kocaelindemi oturuyorsun
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Sen adami darladigindan artık adam seni darlamiyor cnm
0 oy
(261 puan) tarafından
Maalesef bende çok kıskancım çok güveniyorum ama normal olan şeyler bile bazen yanlış geliyo bana 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım herkeste biraz kıskançlık vardır ama bu biraz abartı nereye bakıyorsun denen falan bu da güvenmeyeye iter insanı paranoyak yapar bende kıskanç biriyimdir ama nereye kimle nereye bakıyorsun yoktur 

Bu çok fazla bu insanı sıkar aynı şekilde eşin sana aynı şeyleri yapsa üstündne kadar  yük hissedersin bence öyle düşünerek bırak bu huyu cidden yıpratır hem seni hem eşini 
0 oy
(12,719 puan) tarafından
o kadarı hastalık ve sadece size zarar verır 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Çok kıskanç değilim ben yani arada oluyor ama her saniye nereye baktığına bakmıyorum hastalık gibi bisey olur bu iyi değil 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bende ayni durumdayim malesef cok ustune gidiyorum farkındayım ama bi yere bsktigi an sinirleniyorum kalp atisim hizlsniyo agzimi tutamiyorum malesef bende hemen nere bakiyorsun diyorum
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ya kendine güvenmiyosun yada eşine ondan abartıyosun
0 oy
(6,429 puan) tarafından
Çok sinir bozucu bir durum. Empati yaptımda eşim bana böyle davransa kavga ederim açıkçası. Bence rahat olmalısın ve rahat bırakmalısın. Eşinde seni tabi ki. 
0 oy
tarafından
Kaç yıllık evlisin bir süre sonra kıskançlık azalıyor bende başlarda oyleydim şimdi umrumda değil bitek benim kocam yok dünyada :D
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Birine cok güvenmek kiskanmaktan daha büyük hata
0 oy
(6,103 puan) tarafından
Bu bir hastalık herkes az çok kıskanır bu normal ama iş darlamaya variyorsa sıkıntı. Eşeğin aklına karpuz kabuğu bile düşürebilirsiniz. Psikoğa gidebilirsiniz
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bacım eşeğin aklıma karpuz kabugu sokma kiskanirsan bile içinden kiskan
0 oy
(193 puan) tarafından
Yaşasin tek degilmisimm :D gercekten hic iyi degil ben sahsen bi psikologa falan gitmeyi dusunuyorum cunki bu sekil ancak kendime zarar veriyorum kafa olarak
0 oy
tarafından
Yani o kadar kıskanmak normal değil eşin bunalir bir süre sonra, neyse ben hiç kıskanmam eşimi öyle kiskancligimiz yoktur ikimizde birbirimize güveniriz zaten farklı yaptığımız birşey de yok ama beni biri bu kadar uyarsa nereye bakıyorsun  diye falan sorsa bana ben bunalirim ve ben bile böyle diyorsam senin  eşinde zamanla bunalir bence psikolojik destek alabilirsin , birde kendini telkin edebilirsin birtek benim eşim yok hani ,sonra o bakarsa o kaybeder gibi düşüncelere gir 
0 oy
(330 puan) tarafından
Bende cookkkk kiskaniyordum dusun oglumdan bile kiskaniyordum. Oglumla biraz fazla ilgilense beni sevmiyorsun derdim. Ben babamın evine gidince aklim hep ondaydi ailesine bile gulse zoruma gidiyordu benden baska kimseye gulmesin derdim disaridaki kadinlari birak ben aileyle paylasamiyirdum.

Sonra esim sag olsun ilgisiz halleri bana mecburmus gibi davranmalari ondan sogumama neden oldu şuan gerçekten bu sefer ben ona mecburen katlaniyorum gibi hissediyorum artik eskisi gibi hic umrumda degil nere gitse gelse hep sorgulardim ama öyle hissetmedigim içinde uzuluyorum gerçekten eskisi gibi ona bakinca içimin kipir kipir olmasinj cok istiyorum ama olmuyor esim burnumdan getirdi sevgimi 
0 oy
(242 puan) tarafından
Bunu ben mi yazdim diye düşündüm o derece aynı beni yazmışsın bende öyleyim bunaltiyorum artık o da eskiden çok kiskancti dediğin gibi ama evlendikten sonra normalleşti bende rahatsızım bu durumumuzdan yaa
0 oy
(1,468 puan) tarafından
İlk başta kendine zarar veriyosu aile huzurunu bozuyosun.seninki abartı 

Bide şunu hatırlat sana guzel gelen herkeze güzel gelmez senin gözünde dünya yakısıklısı olabilir ama bu bakış açısından kaynaklı kendine güven 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 834 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,196 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 595 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,275 göst.