0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Kızlar Benim kıza bir 10 gün sonra Bera testi yapılacak eğer sonuç tahmin ettiğimiz gibi çıkarsa işitme cihazı takacaklar yani biraz araştırma falan yaptım ya bulunduğum yerde ki işitme cihazı satan yerler ya en yüksek tekini ya da en alttakini söylüyorlarmış orta halliler çok satıldığı için çok fazla söylemiyorlarmış hatta kötü diyen bile varmış tanıdığım birkaç kişi var işte cihaz alanlar durumun yettiğine göre almışlar pek kullanımda bakmıyorlarmış öyle dediler durumumuz buna yetti bunu aldık dediler ben de sizlere sormak istiyorum hangi cihaz iyi kullanımları bakımından hangisi daha kullanışlı var mı bileniniz başıma ilk defa geliyor o yüzden çok tecrübesizim cihaz alırken nelere dikkat etmeliyim

2 Cevaplar

0 oy
(119,577 puan) tarafından
kulak icimi yoksa hani dista durandanmi
(1,937 puan) tarafından
Tanıdığım bir Bayan geçen yıl alırken markasını hatırlamıyorum ama en iyisi 30 bin demişti kendisi 10binlik almış
(1,937 puan) tarafından
Ya bunları sormak gerçekten çok utanç verici evladımin canı sağolsun ama insan yinede ne kadar kenarda olması gerektiğini bilmek istiyor bu koklear implant için kulağın içine takılan cihaz ücretli mi ücretsiz mi ücretli ise ne kadar netten 150 bin tek kulak diye yazıyordu
hic utancak bisi yok senin yavrunun cani sagolsun once rabbim sifa saglik versin cocuk bebek icin olan ayrimi bilmiyorum ama ben yetiskin icin olanlari biliyom 5 binden basliyo kii ben belcikada yasiyorum burdaki fiyatlara baktim 1500 2000 euro arasi dahada cikiyo malesefki ama turkiyede yetiskin icin bide duyma oranina gore belli bi miktar cok cok az mesela 5 binde 1500 tl gibi bi rakami sgk ödüyomus nekadar ust bi cihaz alinirsa aile o kadar kendi ödüyo
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim umarım gerek kalmaz ama bakalım Allah'tan birşey olmaz ise 10 gün sonra belli olacak
banada haber versene ins gerek kalmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim korktuğuñuza uğratmaz inşallah testi sağlıkla geçer bi ara konuşmuştuk hatırlarsın benim kızımda hem işitme hem bera testini geçemedi bende tekrar götürecem duymayan bebekler konuşamazmış ama çok şükür şuan kızım baba dede meme falan diyor çağırdığımzda bakıyor tam 1 yaşında yeni yürümeye başladı herşey iyi gidiyor kulaktan da geçsek tamamdır Rabbim yardımcımız olsun 
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım bakalım ne diyecek sen ne zaman götüreceksin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 197 göst.
18 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 401 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
23 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde busra01busra (1,007 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,426,550 cevap

34,987 kullanıcı

...