+2 oy
1,925 göst.
Diğer kategorisinde (782 puan) tarafından
Burdan adını versem sorun olur mu bilmiyorum ama 

Durumu çok olmayipta netfilix Disney gibi yerlere üye olmadan film izlemek isteyenler için adını özelden yazın ordan soyliyim reklam olmasın isteyen olursa tabi bütün film platformlari var ücretsiz hepsini izleyebilirsiniz

43 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Banada yazabilirmisiniz

Kul hakkı diyenler siz para verip bakarken bizim para yok diye bakamiyoruz bakamayanlarin hakkına niye giriyorsunuz 
tarafından
Kul hakkı diyenler dedim farkında mısınız?
tarafından
Allah'ım ne saçma bir savunma ya akskdkfkf
(1,824 puan) tarafından
Dizipal mi değilse haber verin :)
tarafından
Farkindayim bir alttaki yorumumu okusaydin hak oldugunu soyledigimi gorurdun.
tarafından
O kadar boş zamanım yok film izliyorum
Saçma diyen bayaann neye göre kime göre
-Reklam-
+4 oy
(986 puan) tarafından
Şu kul hakkı diyenleri anlamıyor,ne alaka?

İnsanlarda para koparmak için,ha bire bir şey çıkarıyorlar.cocugun rızkını oralara yaptırmakta,hak ona bakarsanız.

Ben hiç birine üye olmadım olmamda.

Basarabilsem ,TV dizilerinide keserim coluguma çocuğuma izletmm.
(782 puan) tarafından
E yani zaten bende böyle çok kişi olduğunu bildiğinden sizlerle de paylaşmak istedim
(4,148 puan) tarafından
Binonami kalmis kul hakki.kul hakki diyenler hockibyoubedan muzuk acip dinlememiş yafa film izleme stelwrinden film indrimemis ne sacma. Neymiş uyglamadnin adi
(4,148 puan) tarafından
Kiz olsun reklam telif ki alcaklar sendien sanki yada sitede herseyin markasi  adi madi modeli falan adi gecio uygulamanin gecse nolcak:))herkese ozelden yazmaya ugrasion;))
tarafından
Bana da söyler mısın canım
+3 oy
tarafından
Peki bu hakka girmek olmuyormu sence 
(119,237 puan) tarafından
katiliyorum esraya
(7,709 puan) tarafından
Şöyle de bir durum var. İnternetten film izliyorsanız orada da hakka girmiş oluyorsunuz. Çünkü onlar da korsan çekim
online film izlemiyorum exxen netfilx disney hepsini hakkiyla alip izliyoruz hamd olsun bilerek kul hakkina girmemeye calisiyoruz
(782 puan) tarafından
Siz o şekilde devam edin ozmn oraya vereceğinize bebeğinizin bı ihtiyacını almak yerine boşuna para verin
aynen bu sekilde devam edicem zaten bi film veya dizi icin yakamam ahiretimi her koyun kendi bacagindan demisler :) size iyi seyirler
+2 oy
tarafından
Eee biz neden para veriyoruz o zaman?

Korsan kitap okumak, korsan film izlemek, korsan yayin izlemek, bunlarin hepsi hak kusura bakmayin icinizi ne kadar rahatlatsaniz da gercek bu.
tarafından
Yani bir de agzindan Allah dusurmeyen insanlarin ki sadece burasi icin demiyorum benim cevremde de var boyle birkac kisi buna inatla hayir demesi komik. Neyi tartisiyoruz yani bu tartismaya acik bir konu bile degil :)
(210 puan) tarafından
Paranı gereksiz şeylere vermek çocuğunun ve kendi rızkınıdq yemiş oluyorsun bu daha büyük bir günah
tarafından
Gereksizse vermezsin arkadasim izlemezsin kimse kafana silah dayamiyor izle diye, param var ki veriyorum bana boyle bir gunah yok sanane bundan. Anlamamakta direniyosunuz bir de millet destek cikmis size kardesim bir sey bir ucret karsiligi satiliyorsa ve sen farkli bir sekilde ona sahip oluyorsan bu haktir. Cok basit. Azcik akli olan bunu yorumlayabilir. He ben bunu yapicam kim neler yapiyor ona gelene kadar dersin banane senin bilecegin is. Kimse herseyi dort dortluk yasamiyor ben de dahil, ama bu bunun hak olmadigini gostermez. Yanlisa yanlis demeyi ogrenin artik cocuk gibi inadin alemi yok.
(210 puan) tarafından
Paran varsa zor gelmiyorsa sana hakta olmaz zoruna gitmiş belli sen para verirken bizim bedava izlememiz be boş düşünceleriniz var cidden neyse uzatıp kendimi yoramam boş iş için hayırlı akşamlAr
tarafından
Hic zoruma gitmiyor siz hak yiyorsunuz arkadasim banane herkesin hesabi kendine hahahahahahahahaha
+2 oy
(259 puan) tarafından
Kul hakkı diyenlere yaziyorum. 

Bence olmuyo bende parayla izliyorum, iki seçenekte sunulmuş ya paralı izlersin ya parasız tercih senin ücretliyi sonlandirip sende bu arkadaslarin izlediği yerden izleyebilirsin. Seçim senin elinde kimse kimsenin hakkına girmiyo ki kul hakkı olsun kimse senin elini bağlamamış ki ücretli şekilde izliycen dye saçma saçma yorumlar 
(782 puan) tarafından
Valla bende şaşırıyorum neresi kul hakkı yani anlamadim ki
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Adı ney cNım 
(782 puan) tarafından
Burdan soyelsem reklam yapiyo diye uyarı alırım özelden yaziyim
(5 puan) tarafından
Bana da lütfen
(762 puan) tarafından
Bende istiyorum özelde yaz
(130 puan) tarafından
Ben de ogrenebilir miyim canim
(2,091 puan) tarafından
Banada yaz kİz merak ettim
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Bana da yazar mısın canım pek vaktim olmuyor ama olursa bakarim
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Adı ne cnm banada yazar mısın 
0 oy
(672 puan) tarafından
Bende 2 tane var ben kullanıyorum 
(782 puan) tarafından
Kul hakkina giriyormusuz sen ne düşünüyorsun bu konuda
(1,278 puan) tarafından
Bana da söyler misiniz
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Adı ne           ,,,,,,,,,,,
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Banada soyle canim
(1,138 puan) tarafından
Aynen ben de öğrenmek isterim.kız izleyecek birşey kalmadı evdeyim bütün gün ben de arada bakarım madem
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Sen bana adını yaz kul hakkı oluyormuş ne kul hakkı ya . Durumu müsait olanlar üye oluyor olmayanlar ise mahrum kalıyor.  Sen ver adını canım sana zahmet 
(782 puan) tarafından
Ahahah valla öyle diyolar bend esasirdim
(455 puan) tarafından
Banada yazarmisin
0 oy
(5,108 puan) tarafından
IP TV den mi bahsediyorsun merak ettim evetse özelden cevap verebilirsin
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Banada yazar mısın
0 oy
(1,053 puan) tarafından
Canm adı ne merak ettm 
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Olsun reklam kiz telif mi alcaklar sonucta
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Yaz ban. Bakıcam
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Bende alayım ismini canm
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Android için olan uygulama mi? Ben de bir tane var ama o heralde ios için varsa bana yazar mısın kardeşim iPhone kullanıyor bendekini ona indiremiyoruz. Yazık günah valla önceden üyeliğim vardı ama ayda bir yada iki ayda bir film jzliycem diye onca paraya yazık yani çocuğuma evime harcarim. Kullandığım uygulamada da hepsi var exxen Netflix Disney vs. iOS için de olsa güzel olur
(782 puan) tarafından
Android için canım
(3,151 puan) tarafından
Anladım canım bendekidir herhalde o zaman teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Banada söyler misin canm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 295 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Semossss (178 puan) tarafından soruldu
0 oy