+4 oy
225 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

insan ne oldum dememeli bu dünyada ne olucam demeli az önce iğrenç konuşmaları geçen insan bedenine bürünmüş şeytan  izledim resmen neymiş 3 yaşındaki çocuğa.. yapmış dilerim Allahtan yaşattığın her neyse 10 katını yaşa ama ölme acısını ezşyetşni yasa ölme sürün  ölme  pislik sen ve senin gibilerden.

ben bu uygulamayı şimdi 04.50 de öğrendim ve hemen yükledim  olucak diye değil olabilir diye yolda  yürürsün biri ile gözgöze gelirsin farkında olmadan vayvanacım  bana baktı diye kaçırırsın o duruma geldi bu dünya  çivisi çıkmış dünya 12 yaşında çocukta kız çocuğuna tecavüz eder oldu bastonlu 70 yaşında dede de Allah belanızı vere sizin kimseye güven  yok arkadaş yok kanım çekildi resmen neymiş ilk okul öğrencileri 9 kişi 2 bebeğe.. yapmış sonuç çocuk ıslah evi sonuç şuanda içimizdeler çocuklarmıs  ceza alamazlarmış bu adaleti  kurandada  nerhamet  duygusu kalmamış neye göre karar veriliyorsa getir şeriat kararlarını  hangi elinle çaldın kes nerenle  yaptın  kes öldürme ama süründür   insan aklına her gekdikçe  üzülüyor bende küçükken taciz edildim  ama ne olduğunu bilmiyordum tepki veremedim şimdi anlıyorum insan insana merhamet yok  uçkuru derdinde ama biri kendi bacısına  karısına laf,atsın neymiş namusum için öldürdüm s.k.t.r ordan şerefsizler erkeklerden nefret eder oldum ya :angry:

6 Cevaplar

0 oy
(186 puan) tarafından
Off ya benimde kızım var bi tanede olucak bazen napıcam diye çok korkuyorum allah bu insanların belasını versin bu dünya neden bu kadar iyrençleşdi
(196 puan) tarafından
benm de kızım var Allah hayırlı insanlarla karsılastırsın demekten başka birşey gelmiyor elimizden ama hayırlı insanlarda azalmaya başladı korkuyor insan Allah fırsat vermesin o iğrenç insanım  diye gezenlere tez inşallah
ben kızıma çok düşkünüm mesela amca dayı  olsun dede si öpme derim  pimpirikli  derler ne için londra derler bebek o bebek öpme ne var yani elinden öp başından öp yanak niye offf
-Reklam-
0 oy
(1,615 puan) tarafından

O kadar iyi anlıyorum o kadar iyi anlıyorum ki dayanamıyorum şuan yolda belde denk gelse Allah'ım yemin ederim hiç durmadan düşünmeden saldırırdım o k.öpeğe madem o çocukmuş ceza almıyormuş o zaman anasına babasına kessinler cezayı o çocuğu onlar yetiştiriyo hadi oğlum göster amcalara erkeğim benim aslanım paşam adamım demelerşe büyütüyolar bu çocukları o çocuk ne halde şimdi ne halde yaa ahh be ş.erefsis ah be köpek yüreğim kaldırmıyor aslaaaa :pinch:

0 oy
tarafından
Şuan kız çocuğuna hamileyim ve benim de en büyük korkum o . Ben de küçükken taciz edildim. Hem de kaç kere . Inanın o bile psikolojimi öyle kötü etkiliyorki . Tecavüze uğrayan kızlar napsın. Allah bin belâlarını versin.

Valla şeriat taraftariyim . Idam gelsin . Şeriat kanunları uygulansın ya taşlanarak öldürülsünler ya da hangi elleriyle yaptilarsa o elleri kesilsin sürünsünler eziyet görsünler adı pislikler 
(1,856 puan) tarafından
Kızı erkeği mi var sapik adam kıza erkeğe bakmaz ki benim oğlum var mesela asla erkektir diye kimseye emanet etmem
0 oy
tarafından
Bende yukli zaten ne olur ne olmaz illa es ile ilgili degil ya dışarda da maruz kalabiliriz siddete
0 oy
tarafından
Ćok haklisin herkesin telefonunda olmali geçen bir kadini kurtardilar boyle
0 oy
(228 puan) tarafından
Allah hepsinin belasını versin inşallah herşeyin herkesin yazık günah be

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 128 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Berna65 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 390 göst.