0 oy
247 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (129 puan) tarafından
Güzel mi güzel gacilarim hele deyin bana aklımdaki yemeği artık yiyeyim yav şimdi canım çok mu çok iskembe dolması çekiyor tam almaya gidiyorum kasaba kokluyorum bırakıyorum şimdi size sorum şu ben memlekette sürekli iskembe yapan alan biriydim hatta ipekten çıktığı gibi b.k halini bile bilirim kokusunu falan ama kasapta bozulmuş kokusu geliyor ve bırakıyorum şimdi siz daha önce kasaptan aldınız mı sirkeye koyunca o bozulmuş kokusu gidiyor mu yani nasıl desem belki bu kelimeyi bilen vardır geni kokusu işte içimi rahatlatin da yarın gidip alıp yiyeyim artık yahu :((

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Genimi olmus yoksa kokusumu var
(129 puan) tarafından
Kız geni böyle kokmuş et olur ya öyle işte yoksa inek b.k kokmuyor ama hangi kasaptan baktiysam hep o koku
-Reklam-
0 oy
(129 puan) tarafından
Hadi hanımlar hiç mi alıp yapan olmadı:((
0 oy
(228 puan) tarafından
Canım hiç anlamam ben ama bimde falan geçen işkembe gördüm baya temiz duruyorlardı bir ordan bak istersen 
(763 puan) tarafından
Baya beyazdan kaçın bence çamaşır suyuyla bile yıkayan oluyo hele ki bim bilemiyorum en iyisi bilinen bir kasaptan almak
0 oy
tarafından
Kız ben aldım geçen evet biraz ağır bi kokusu var taze kesilmiş gibi değil ama içini rahatlatim pişince o kokuda eser kalmıyo
(7,121 puan) tarafından
Ben de seni özledim kız nerelerdesin darlamakta istemedim o yüzden yazmadım özelden
tarafından
Internet yoktu bee. Vodafone sağolsun çarktan hediye verdi  :) yok kız ne darlaması memnun olurum yazmana. Iyiyim Elhamdüllilah çok sağol. Sen nasılsın sende yoktun sanki geceleri çıkıyon sahalara ćoğunlukla :)
(7,121 puan) tarafından
Evet ya eskisi gibi değil buralar o yüzden az giriyorum :)
tarafından
Farkettimm :)
(7,121 puan) tarafından
Misafirlerim var yine çocuklar ev derken zor oluyor
0 oy
(276 puan) tarafından
İskembeye kadar okudum 

Yetti..

Kapi ne tarafta kaciyom been :)))))
0 oy
(15,905 puan) tarafından
Daha önce hiç almadığım için o kokuyu bilmiyorum genelde ya eşim ya kaynanam alır ama onlar da normal işkembe kokusu işte 
0 oy
(14 puan) tarafından
Bende geçen gün çok aserdim valla memleket ten alıp yaptım yedim bir iki saat sirkeli tuzlu suda beklettim ne koku vardı ne bisey
0 oy
tarafından
Gecen esim aldi temizlsnmz buz olark satılıyor yikdim kayntm yine sari su akti öyle olmz diye suyu doktm 

Sonra baktim iskembe erimis resmn çöpe gitti o kadar sey
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Kaynanamlar İstanbul kadınlar pazarından alıyorlar tuzlu temizlenmiş olarak geceden suya koyar iç dış gün boyu suda bekletip yıkar iyice koku kalmıyor 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 514 göst.
0 oy
5 cevap 96 göst.
0 oy
25 cevap 2,171 göst.
7 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,030 göst.

378,954 soru

11,343,267 cevap