0 oy
513 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Aslında benim herifde ona atıyor. Biriki arkadaşı var iş arkadaş hem komşu cocukluk arkadaş , biara onun telefonunu kurcalamaya bsslaıdm ben aslında hiç kuracalamzdım en cokda erkeklerle yazışmasını ama akşamdan bişey fısıldyor gibiydi kulağıma aç telefonunu kurcala bikerecik sabahı  evdeydi işe gitmemişti bende telefomu şarjdaydı öylesine acdım kadın akrabalarla ablalarıyla falan konusmalarında bisey yoktu sonra erkeklerle konusmasına girdim ohoooo hiç bir mesaj silinmemiş bir birlerine bol bol gömdermişler açık kadın videoları yutubdan gülücük falan atıyorlar ustelik . O ayda hamileymisim haberim yoktu , öule sinirlendim inanilmaz gittim yemek yiyodu zehire donderdim telefonu acıp karşısına koydum bune dedim once utandı durdu sonra gülüp nolcakki bakınca nolacak yani abartma falan gülmseyerek bende ağladım ağzıma geleni soyledim madem boyle kzı istyordun hoslanıyordun bugibilerden,  ben seni tatmin etmiyoruç niye evlendin neden gidip khperle evlenmedin falan sonra telefonuda yepyeniydi götürdüm kırdım parfum şişesiyle ekranı, kavga ettik telefonu vermeseydin numaralar vardı hiç dusunmednmi falan biran pisma. Oldum neyse eski telefonu duzeltdi onla idare etti bu yakınlarda yine atmışdı o arkadaşları videoyu bende hep engelledim numaranı deyiş diyorum vatsapını ı bilmesinler, yok musteri numarası flaan var bilmem ne , biara vatsapını izlemeye aldım birşey bulmaıdm izlemeden ciktim yime defalarla gordum bu atmıyor yine onlar yolluyor bende yine kavga ettim

Bunun çözümü nedir ne yapa bilirim? İşle alakalı o arkadaşla blokdan çıkarıp işle alakalı konusup yine engelliyo ama mesajlaırn hepsini siliyo bitek onalrla olanı

11 Cevaplar

0 oy
(8,995 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Eşine diyeceksin ya o göndermeyin diyecek sen soylemezsen ben söylerim hepinizi de rezil ederim bir daha görürsem diye kesin sert net bir dille 
-Reklam-
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Öyle gruplardan çıksın ne yapacaksın başka cnm
tarafından
Grup deyilki , bu erkeklerde bune merak
(1,189 puan) tarafından
Görmemişler gibiler sanki karılarında yok sapıklık diz boyu
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Nasıl pislik arkadaş bunlar böyle. Bence arkadaşlarıyla kavga çıkart ne edep köy ne haya. Terbiyesizler
tarafından
Bi ara arkadşalarına agzima geleni yazmak istedim ne yazacgiçi bilmedim ve eşimdnede çekindim açıkcası ama busefer kendimi tutamayacam
(1,211 puan) tarafından
Kavga çıkar canım. Büyük olay çıkar ki yapamasinlar bidaha. Onlara sesi cikmicak sana mı diklenecek eşin? Önce onlara ayar versin. Burda yanlısı yapan onlar
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Eşime bi tanesi atıyordu arkadaşının ekran resimlerini aldım baya kavga ettim bi daha arkadaşıda atamadı galiba benim gördüğümü söyledi 
tarafından
Heralde eşim benim gördüyümü söylemedi o yuzdem hala atıyorlar evdeyken engelliyo işe gidince yine engeli kLdırıyor . Ustelik yutub geçmişindede var  beyenilerimdede var. Masıl kökünden çözü bilirim bu sorunu. Ben hep onun başkalarına bakmaması için hep onunla oluyorum gözü başka yerde kalmasın diye ama yok ne fayda
(7,228 puan) tarafından
Bakıyorlar bacım sen ne kadar ugrassanda nefsi pis olan bakıyor. Ya görmezden geleceksin çünkü gördükçe dert edineceksin yada büyük bi tepki koyman lazım boşanmaya kadar giden belki düzelir.
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Allah'ın cezaları pislik herifler..bunu bir kadın yapsa demediklerini koymazlar. İş erkeklere gelince herşey mübah 
0 oy
tarafından
Lütfen sorum yukarı çıksın
0 oy
tarafından
Allahım eşine hidayet versin bacım bol dua ve tefekkür 
0 oy
(1,414 puan) tarafından

Valla kuzu ben manyağım köyde ki herkes de çözdü :)

Öyle bir durumda direkt arkadaşına msj atarım utanmıyomusunuz derim.. Karısını tanıyorsam karısına da derim ;)  güzel bir cıngar çıkarırım.. O yüzden bnmki pek beni kızdıracak toplara girmez..

Arkadaşına yazmaya çekindim eşimden demişsin ya ona istinaden böyle yazdım sen ondan çekiniyon ama o senden çekinmiyo acaba neden.? 

tarafından
Karısını tanıyorum ama numarası yok alakalm gidiş gelişimiz yok yani ha biri var ever. Busefer gorunce sen yaptıgnı yapacam bakalım nolacak
(1,414 puan) tarafından
Sen yine bnm gazıma gelme de :)
Ama ben olsam öyle yapardım hatta sinirlendiğimde nevrim döner bayaa :) adama direkt utanmaz arlanmazlar bakalım bende senin karına çıplak erkek fotoları videoları atayım bakalım nolacak arsız edepsizler yazarım..
tarafından
Çok guldum yaa:))) e ben nerden başlayım o zaman ne yapayım
(1,414 puan) tarafından
Aynı konu değil de bayramda kardeşimle kaynım arasınla bir kıvılcımlanma oldu aldım kocamla kaynımı karşıma yemin billah olsun abini boşarım bacımdan uzak dur dedim ki ciddende boşarım biliyolar deliliğimi..
Seni sevmiyorum dedim yüzüne karşı kaynıma :)))
Hayatta lafımı esirgemem nerde kime karşı olursa olsun..
(1,414 puan) tarafından
Valla bacı şuan al kocanı karşına konuş bak bi daha görürsem karşı tarafı uyaran msj atarım de ayrıca o zmn bizde onun karısıyla çıplak erkek fotoları atalım o zmn hoşuna gidecek mi de sen kendi uslubuna göre kur cümleni benim sözlerim fazla keskin olur çünkü kendi tarzımla yazmayım :)))
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Telefonu kıracaksın yine bırakıp arkadaşlarınıda uyarana kdr kıracaksın
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Bir kere benim eşime de atmış arkadaşı oda telefon bendeydi alışveriş yapacaktım gördüm çıldırdım aynısını karısına göndercem bu ne terbiyesizlik dedim oda arkadaşını uyardı bida atmadı benim eşim göndermemiş ama hiç 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Benm eşime de bir arkadasi öyle uygunsuz bir video atmıştı ben gördüm eşime kızdım eşime arkadaşına eşim gördü demişti bidaha öyle şeyler atma demişti o gund3n sonra bidaha atmadı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
0 oy
9 cevap 247 göst.
0 oy
25 cevap 2,171 göst.
7 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 45 göst.
21 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umay17 (8 puan) tarafından soruldu

378,941 soru

11,342,685 cevap

34,808 kullanıcı

...