0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 1.5 yaşındaki çocuk beşiğini ister mi ya, il dışına cikicaz beşiğini almak istemiyorum biraktirabikir miyim acaba şu an 11 aylık, ne yapsam acaba,siz nasıl yaptınız bi akıl verin bana 

2 Cevaplar

0 oy
(11,238 puan) tarafından
Başka yerlerde de yatırmayı dene canım 
tarafından
Yatıyor aslında canım ama ilk uyutmaya başlıyorumya o zaman beşik istiyor şimdi, arada ayakta denedim uyudu ama uyku arasında uyaniyorya o zaman sorun oluyor, beşikte hemen sallıyorum dalıyor tekrar ama diğer türlü bidaha uyumuyor, götürmek de istemiyorum ne yapsam bilemedim
(11,238 puan) tarafından
Üstüne düşsen alisabilir canım
tarafından
Ay inşallah ya, dur ben başlayayım yarından itibaren, bakalım nasıl olacak,inşallah kolay olur
(11,238 puan) tarafından
İnşallah canım gündüzleri başka odalarda başka şekilde uyutmayi dene her düzene alışsın
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
1.5 yas buyuk bır yas canım 1 yasa kadar park besıgıne tasıdım ama sonra bir sekılde uyuttum kaldığım yerde pışpışladım sırtını ovdum falan ben yanına uzanınca uyurdu nadıren salladığım oldu ama evde hep besıge koyar koymak uyuyan bır bebekti 4 aylıkken alıstırmıstım 
tarafından
Değil canım maalesef ya, keşke ondan alsaydım valla
tarafından
benımkı park cok kullanışlı canım o acıdan ya 2 senedır bazanın altında duruyor yer derdı de yok
tarafından
Ne güzel valla canım
tarafından
gitmene daha varsa unutturmaya calıssan
tarafından
Valla öyle deniycem artık, yarın bi basliycam gündüz, nasıl olacak bakalım

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 276 göst.
0 oy
4 cevap 59 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu