0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Oğlum 2 buçuk yaşında bıraktırmak istiyorum ama nasıl bilmiyorum

Siz nasıl bıraktırdıniz 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Buna benim de ihtiyacım var gerçekten artık oğlanı taşıyamıyorum bide minyonum ilerde yok olucam üstümde :,) 
(136 puan) tarafından
Bnde artık sallayamiyorum ağır geliyor biraz da fazla kilolu kolay da uyuyan çocuk deil çok zor uyuyor bnde minyon tipliyim bnde tasiyamiyorum artik napacam bilmiyorum
(7,444 puan) tarafından
Ben demiştim sana
-Reklam-
0 oy
(7,281 puan) tarafından

Kardeşine hamile kalınca :D

(136 puan) tarafından
Kız sıkıntılıyim bn rahatsizligum var doğum kontrol hapı kullanıyorum daha çocuk düşünmüyor eşim biraz daha büyüsün diyor
0 oy
(10,025 puan) tarafından

Artik buyudun yeter aaa dedim :D yaninda yatiyorum done done done uyuyo

0 oy
(415 puan) tarafından
Kanepeye yastık battaniye serıyorum baslarda pıs pışlayarak uyuttm. Sonradan uykusu glınce yatagmı ypalımmı anne demeye basladı kızım. Yatıyor yavas yavas uykuya dalıyor brdha uyuyor. 
0 oy
tarafından
Büyümüş artık canım yanında uzan bir kaç gün zorlar ama alışır inşallah ben hiç sallamadim da bu aklıma geldi 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Ayagimdaki kızıma baktim postu okurken. Yorumlarda etkili yontemler bulurum insallaj 
0 oy
(5,018 puan) tarafından
Artık anlayacak yaşta. Önce anlat artık seni sallarken çok yoruluyorum vs diye. Sonra salla dur yöntemiyle 5 dk sallayıp 5 dk bekle. 2 gün sonra bekleme süresini arttır. Ama ara ara anlat istersen yatağında uzanalım birlikte uyuyalım ben senin elini tutayım falan diye. Ben kızımı sırf bıraktırmak zor olur diye hiç sallamadım. Yeğenim var kızımla yaşıt 3 yaşında annesi sallıyordu böyle bıraktırdı
0 oy
(665 puan) tarafından
Benim kız 13 aylıkken kendisi bıraktı istesem de uyumuyor öyle çığlığı basıyor nasıl oldu bende anlamadım:) yanına uzanıyorum dönüp duruyor uyuyor sonra
(7,709 puan) tarafından
Kulak enfeksiyonu filan geçirdiyse o zaman öyle oluyor çocuklar
(665 puan) tarafından
Tam zamanı hatırlamıyorum ama geçirmişti belki ondan olmuştur
0 oy
(6,992 puan) tarafından
Yatağına koyup uyuyana kadar masal okumuştum öyle bıraktı. 
0 oy
tarafından
Bunu bende araştırıyordum kaldıramıyorum artık 
0 oy
(841 puan) tarafından
Benimki de 2 buçuk yaşında kendi sallanmak istemiyor artık yanıma uzaniyor sırtını oksuyorum kardeşi de oldu 
0 oy
(658 puan) tarafından
Benmkide kendi uyumak istiyor ben ayağımda aallamak istyorum:) cnku daha hızlı uykuya dalıyor ...
0 oy
(425 puan) tarafından
Canim kizim 3.5 yasindaydi hala ayakta saliyordum bunun icin pskiyatriye goturdun dr kizimin yaninda dedi sakin salama gerekirse esinle arana al uyut sonra yataga koy dedi kizimda duydu bunu ogun geldik eve esimle aldim aramiza saga sola done done uyudu  birde soyle bi tavsiye veriyim eyer cok hircin bi cocuk deilse gece kulagina niniler soykeyerekte uyutabilirsin
0 oy
(106 puan) tarafından
2 yaşında oğlum ninni açıp yanına koyuyorum sütünde veriyorum uyuyor kendi kendine 2 ay önce biriktirdim dogum yaptım baktım sallayamiyirum sahada ağırlasmis yeter oğlun daha kendi kendine uyu sallayarak seni dedim sonra sallamadim bıraktım bir iki istedi filan umursamadim alıştı 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Yanında bazasında uyuyarak 4 yaşında şimdi, kardeşini sallarken oda yanımda uyuyor temas istiyor 
0 oy
(1,482 puan) tarafından
Benim küçük kızda ayakta salanarak uyuyordu baktım olmuyor 1 hafta kadar büyükleri uyumaya giderken onuda gönderdim ışıklar kapalı hadi kızım uyku vakti ablalar da uyudu şimdi sıra sende sende git yatağına gir dedim ki abları örnek olduğu için pek sıkıntı olmadı hemen alıştı zaten sabah erken uyandımıydı akşam ulu ortalıkta uyur okadar yani 
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Ayagimda yatiyor ama sallamiyorum masal okuyorum dinleye dinleye uyuyup gidiyor yatagina koyuyorum bizim derdimizde emzik bitane elinde bitane agzinda nasil birakcak bilmiyorum 2 yaś :) 

0 oy
(11,236 puan) tarafından
Dua veya ninni açıp yanına uzanmaya başlayarak biraktirdim şuan gene ninni ile uyuyor ama yanında bile yaptırmıyor oturuyorum göreceği yere dönerken uyuyor
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Benim kızım çok huysuzdu ve gazlıydı salla salla bıkmıştım sürekli uyanıyordu Birgün uyuya kaldı 1 yaşına girmemişti sonra baktım kendi uyuyor geçte olsa alıp sallamadım şimdi uykusu gelince bizim yatağa gider uyur bende yatağına koyarım ışığı kapatıyorum öyle uyuyor 
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Benm kzıım da 2 yaşında ve hala sallanıyor hattaa şuan sallıyom bende şurda durayım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 324 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 877 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,721 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 96 göst.