0 oy
1,089 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Görümcem mesaj atmıs noldu biz sana biseymi yaptık diye agzımı aramaya calısıyo sorunlarım vardı kaynanamla 1 hafta oldu böbrek nakli olalı babam verdi ne aradı ne gecmis olsun dediler ne de eşimin yanında bulundular kaynanam bi gram saygı yok bi cok şeyine sahit oldum eşime demiş ben bakmam anası baksın ve bi gün diyalizden geldim kızıyla konusuyo sevmiyom emineyi sevmiom die bagırio beni görünce şok gecirddi evdeyken bile yemegimi yapmiodu ben zaten diyalize giriyorum böbrekler bitmiş diyorum herseyi yiyemiyorum inatla bana tuzlu yapiodu  en son kendim yapiodum düşünün diyaliz okadar agir gelioduki beni evde tek birakıp gidiodu  hersey başıma gelebilirdi ve kackere hastalıgımı yüzüme vurdu sedef hastasiyim seni aldık oglumun başi yandı ben bu laflarla böbrek hastası oldum ve herseyime dikkat ederdim sürekli eşimin ailesi gelir yer içerler gelin temizlesin ve bünyem dayanmadı 1 ay hastanede yattım şuan babam böbregini vermek için can attı gözlerinin önünde ölüyodum annem seni evine bırakmam dedi dua etsinler eşine yoksam onlara yapacagımı biliom dedi  eşim bile ailesinj silmiş konuşmuo siz olsaniz naparsınız cevap bile yazmıcam umrumda deiller 

25 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sizi strese sokacak her şeyden uzak durmaya çalışın  hayat bir gün oda bugün 
(100 puan) tarafından
Aynen umrumda deil silmişim onlari  ortalik karıstırma derdinde aklı sira ama ben yemem bunlari herkesi allaha havale ettim benden uzak allaha yakın olsunlar
tarafından
Evet  aynen böyle cok gecmis olsun bu arada çok zor dönemler geçirmiş olmalısınız  stajerlik dönemimde diyaliz bölümünde de çalışmıştım  aksi gibi sadece o bolumdekiler hepsi cok seker sicak insanlar neseliler hayat dolular eminim ki sizde öylesiniz enerjinizi  tuketmelerine izin vermeyin
(100 puan) tarafından
Diyaliz merkezleri okadar iyidiki oraya gidince kendime geliodum hemsireler okadar ilgileniyolardi saat sayiyodum gideyim die
tarafından
Evet  oyle eğlence dolu vakitler geciriyorduk hastalarla    hic şaşmaz  diyaliz hastalari o kadar iyilerki tabi ne olursa olsun dikkat edin kendinize perhizlere uyun
-Reklam-
+1 oy
(144 puan) tarafından
Sana hiç kıyamadım geçmiş olsun çok. Rabbim babandan da razı olsun kıyamam evladı için kendinden vazgeçmiş. 

Bencede cevap yazma. Herkes yaptığının farkındadır zaten tekrar tekrar millete açıklama yapmana gerek yok 
(100 puan) tarafından
Ben evlatlarimi arkamdan aglayarak bıraktim ikiside kücük kac ay oldu benden ayrılar insan olsa arar gösterir bunun morale ihtiyaci var der  ben artık kendimden ümidi kesmistim ameliyatta cocuklarimi gözumun önüne aldım
+1 oy
(15,224 puan) tarafından
Hiic umursama dostum. Onlar insan değilmiş. Sevmiyor olabilir ama insanlığı da bitmiş onların. Sen eşin senin yanındaysa onunla mutlu bir hayat yasa. Eğer eşin de destekçi değil kostekcinse onu da dehle gitsin. Kimse canından değerli degil. Bir anne baba ne zorluklarla evladını büyütüp yetiştiriyor. Kaynanası gorumcesi ezsin mahvetsin diye mi. Sevmiyom demiş işte. Sen de yüzüne bişey derlerse böyle soyledin de. Ben de uzak dueuyorum işte de. Bitti. Fazla açıklama bile yapma degmezler. Allah'ım şifa versin inşallah tez zamanda eski sağlığına kavusursun
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Esim bile ailesini silmis diyorsun napacan onlari.yazmis sende soguk konus bilsin duydugunu .halim yok haliyle amelyat gecirdim filan diye kibardan laf sok.anlar o kendisi.yada bos ver canim Allah acil sifalar versin yuzune o sozleri soyeleyen insanda insanlik vicdan kalmamisdir.bosuna agzini yorma.esin iyi olsun Allah mutlulugunuzu bozmasin.
(100 puan) tarafından
Ben zaten cevap yazmayarak anlamıstir die yazmadim  bugün eve gelmiş esim bile konusmamjs ve benim 2 cocugum var evde onlardan ayriyim kaynanam arayipta cocuklarimi göstermedi esim eve gittide cocuklarimi gordüm böyle zihniyette insanlar ama bende onlara torun yüzü göstermicem ogluna bile hasret kalcak
(1,389 puan) tarafından
Amaan cevap verme pislik gelip sana bakacagina bide iyneli iyneli noldu biseymi yaptik yazmis.sorunda yapamadiklarinizda ya.agziniz konusacaginiza insanliginiz konussa keske .ama boyleleri lafdan filan anlamaz cevap verme.esas esin deger versin sana
(100 puan) tarafından
Ben kac kere kavga ettim anlamiolar  ne dersem deyim hep onlar hakli oyüzden cevap bile vermem gormezden duymazdan gelirim bu sefrr kuduruyolar
(1,389 puan) tarafından
Gedis gelisi poz sende anlasinlae yaptiklarinin bedeli olsun .gorunurde onlarin ogul ve torunda sevdiklerini dusunmuyorum ama  neyse.
(100 puan) tarafından
Yok hersey gosterisonlarin  bundan sonra bittiler
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Verme boşver balım 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Yaşadıklarıniz kolay değil. Kesinlikle cevap vermeyin karşı tarafa. Üzmeyin kendinizi Allsh ailenizden  razı olsun 
(100 puan) tarafından
Ayni aileden 2can ayni anda ameliyata girdik hersey olabilirdi eşim yalnız benim sülalem hep ordaydi teselli için ailesi yanında olmalıydi 6saat surdu ameliyatim bu hic kolay deil ilk cıktigimda babam nasıl dedim babamda beni sormuş herelsey kendi ailenmiş
(4,889 puan) tarafından
Bu yüzden onları görmezden gel çünkü değmezler
0 oy
(1,279 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun, mesajı sil bazen sessiz kalmak en büyük cevaptır.. Dış kapının dış mandalı olmuşlar artık senin için, geleceğe bak, yeni hayatında güzel günlerin olsun, eskiyi at çöpe. Bol bol gül eğlen, mutlu olmaya çalış, sana zarar verecek herkesten herşeyden arın..<3

(100 puan) tarafından
Doktorlar oyle drdi bundan sonra daha iyi olcan
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
(756 puan) tarafından
Faydası olmayan insanların hayatında olmasının bi anlamı da yok. Zarar veren insanları direk silin. Bu zor günlerinizde böyle yapan ve sevdiğini söylemeyen bi insanla hiç görüşmeyin daha ii. Saglıgınz her seyden daha önemli 
0 oy
(7,719 puan) tarafından
Lütfen canını sıkma. Bolca Rabbimize dayan. Sa'ye sarıl. Kendini vicdansız merhametsiz insanlar için yıpratıp da hastalama. Çünkü sen çok kıymetlisin. Canın ve bedenin her şey bir emanet. Bunlara güzelce sahip çıkabilmek için stresten uzak dur. Görümcene de mesajla “hayır, aksine siz bir şeyler yapmadığınız için mesafe koydum sizinle arama. Sizin istediğiniz bir gelin olamamış olabilirim ama eşimin sevdiği bir insanım ve Rabbim bizi birbirimize göz aydınlığı eş olabilmeyi nasip etsin” yaz bir de gülücük koy. Bırak gitsin ya. Üzmene değmez
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Sen canını sıkma değmez bunlara laf da yetiştirme boşa kendini yorma eşin yanındaydı yeter 
0 oy
tarafından

Yav bi sktr git bulaşma bana, ne b.klar yediğinizi bilmiyor musun da hala utanmadan soruyorsun diye cevap ver :woot:

0 oy
(2,165 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ve lütfen seni strese sokacak bütün insanları engelle lütfen. Cevap yazma görümcen insan olsa senin o halde muammele gormene müsade etmezdi. 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
En guzeli...esin bile silmis diyorsun sen niye kendini daha fazla sıkıyon ki kuzum.Rabbim tez zamanda şifa versin.sakin yuz verme arama sorma birak yaptiklarinin karsiligini gorsunler muhakkak kendilerinde bisey gormezler de.
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Cevapsızlık en büyük cevaptır bosver cok gecmıs olsun kardeşim Allaha versinler hesabını Allah merhametsızden sakınsın bizleri 
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Aynen öyle cevap bile yazmaya tenezzül etmezdim benimde kendi annemin tarafı iğrenç insanlar hesini sildim sessiz kaldım hiç ugrasmadim benim mutluluğum onları perişan etmeye yetti annem de sildi hepsini geçen teyzelerimin kızları yazmisar cevap bile vermemiş en doğrusu bu millet yapiyo yok mesajına cevap verip kavga etmeler yok arayip küfür etmeler hiç bişey yapmasalar laf sokmalı durum atiyolar hıc gerek yok 
0 oy
(782 puan) tarafından
Esin yanindaysa geriye kalan dalları umursama derim önemli olan onunla aranızdaki saygı ve sevgi engelle gitsin
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bu nasıl insanlık ya gerçekten hic tanımadığım birine bile yapamassin sunu
0 oy
tarafından
Oğlunun başımı yanmış . Kaynananın yarına garantisi Varmi . Rabbim sana hayırlı şifalar versin . Esin konusmuyomus . İyi bari ne olduklarını biliyor . Soğuk soğuk konuş gorumcenle
0 oy
(394 puan) tarafından
Ayy hiç cevap verme. Bırak kalplerinin kötülüğünde bogulsunlar. Canım senin adına çok sevindim. Dilerim evlatlarinla ailenle uzun sağlıklı yılların olur.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 334 göst.
9 Haziran 2023 Aile kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 802 göst.
0 oy
16 cevap 595 göst.
11 Ekim 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,220 cevap

34,861 kullanıcı