0 oy
167 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (269 puan) tarafından

Kızlar ayağımda nasır var ve çok sert ayak parmaklarında başladı bı kere kuofor temizledi çoğaldı ve daha büyüdü nasır galuba bunları yakıyorlar mis makineyle ilk cildiyeye mi genel cerrahi mi gidim o kadar çok acıyor ki dayanamıyorum artık 

image

5 Cevaplar

0 oy
(423 puan) tarafından
Genel cerrahi bizim burda hemen yakıyor yarım saatlik iş 
(269 puan) tarafından
Devletmi özel mi canım benim
(423 puan) tarafından
Devlet kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende de nasır vardı da ben cildiye bakıyor diye biliyorum
(269 puan) tarafından
Bu kadar sertmiydi
tarafından
Sertti evet ama çok büyük değildi önce uyusturdu iğneyle kökünden acıdı ama baya sonra da kazıp kökünü çıkardi koterle yaktı dikis attı benimde kötüydü biraz 5sene önce yapmıştım şimdi diğer ayağımda da var hem hamileyim hem korkuyorum tekrar yakar keser biçer beni diye İbrahim Saraçoğlu ananas bir parça gece uyumadan üstüne strecle sarın 1 haftada düzelir diyor bakalım deniyecem
(269 puan) tarafından
Canım yatırma olayı felan yok demi hemen gidiyorsun dikişe nasıl dikat etin cnm bnm
tarafından
O zaman lisedeydim yatırma olmadı iki parça vardı bende birine iki birine de 3 dikiş attılar öyle topallaya topallaya çıktım yani taa 5 sene önce ama şimdi belki bu kadar özenmezler belki
0 oy
(558 puan) tarafından
Benimki küçüktü cildiyeciye yakti
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Varsa cildiye yoksa genel cerrahi bakar 
0 oy
(196 puan) tarafından
Bendede vardi tabi sizinki gibi büyük  degildi her yere yayılmıştı kına yaktım geçirdi hemen şükür yürürken çok acıyordu 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 197 göst.
14 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruyam1212 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 65 göst.
0 oy
2 cevap 124 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Burcuaslan01 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...