0 oy
197 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızlar bende doğumdan dolayı  çok kansızlık var belki vitamin eksikliğinde vardır bilmiyorum çünkü sürekli baş dönmesi el ayak titremesi aşırı saç dökülmesi ağızda yara dudak ucuklamasi VS rahatsızlıktan dolayı  kan değerlerine baktircam muayne olacam   ama ben hangi bölüme nereye gitmeliyim genel cerrahi şunun için yazdım yarın Bn Bi rahatsızlığından dolayı genel cerrahi ye gidecem doktora ona söylesem bu konuda. İlgilenirmi.. Dahiliye mi gitsem yada sadece saglik ocağına aile hekiminede gitsem olumlu sonuç alirmiyim.?? 

6 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Dahiliye veya aile hekimi olur canım tam kan sayımı yapılması gerekir 
(25,224 puan) tarafından
Evet ben orda yaptırıyorum her zaman tam kan sayımımı
(309 puan) tarafından
Nebilm kimi diyor yüzeysel bakiyo öyle tam bakmıyorlar diye bosunada oraya zaman harcamak istemiyorum
(25,224 puan) tarafından
Sen tahlilini orda yaptırıp dahiliyeye gidersin benim dahiliye doktorum özel hastanede. Aile hekiminde testleri yaptırıp ona götürüyorum hep
(309 puan) tarafından
Hım ama zaten devlete gidecem ben oyuzden sağlık ocağı hemen çıkmıyor sonuçlar ama hastanede sabah versem öğlen sonrası alacam  çok beklemezdim
(25,224 puan) tarafından
Olur canım oda
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Nasıl.olsa genel cerrahiye gitceksin talep et kan verdirir bence
(309 puan) tarafından
Hım şansımı deneyeyim inşallah verdirir ya yoksa çok zor. Ayrı ayrı ugrascam
(6,859 puan) tarafından
Aynen Cnm yok felan yaparsa bu pandemide ugrastirmayin vs de ama büyük ihtimal yapar kuzu
(309 puan) tarafından
Hadi bakalım inşallah yaa zaten ikitane kcuuk çocuğum var bırakacak yerim yok hastane çok yakın bana ee çocuklarımı da götüremem annemle kız kardeşim gelecek yarın onlar bakacak ama onlarda uzakta biraz sürekli de gelemezler benim için inşallah kabul eder
0 oy
tarafından
Bence dahiliye, sağlık ocağı çok detaylı bakamiyor daha yüzeysel oluyor. Ama genel cerrahiye gideceikmissin şöyle o doktora, eğer ben bakamam derse gidersin dahiliyeye
(309 puan) tarafından
İnşallah bakar yaa yoksa çok zor. Olacak ayrı ayrı ugrastirir beni :)
tarafından
Bence bakarlar ya
0 oy
(210 puan) tarafından
Aile hekiminize gidin, anlatin kan verin, aile hekiminiz sonuclara gore yol gostersin size, hangi bolume gitmeniz gerektigini soyler, muhtemelen dahiliye der, endokrin de olabilir.
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm yarın sabah olmazsa sağlık ocagina gideyim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Dahiliye Tabikide 
0 oy
tarafından
Aile hekimine gitme. Doktora git digru duzgun  baksın kesinlikleee 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
15 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 175766 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
29 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mat10 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elif21 (2,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
27 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (271 puan) tarafından soruldu

379,428 soru

11,357,432 cevap

34,835 kullanıcı

...