0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (802 puan) tarafından

Saat 3 film izliyorum bir baktım deprem oldu yemin ederim artık anksiyete bozukluğu yasirim sürekli deprem oluyor psikolojim bozuksu bu arada İzmir'de oturuyorum ve nedensesw son 2 haftadır Ege'de günün her saati deprem var kimi hissediliyor kimi hissedilmiyor cidden daha ne kadar böyle devam edicek valla yer altindan tuhaf yaratiklar faln cikicak diye korkuyorum yani bu kadar sarsıntının bir nedeni olmali:ermm:

9 Cevaplar

+2 oy
(25,224 puan) tarafından
Nedeni belli değil mi bu felaketlerin 
(340 puan) tarafından
Sence tek nedeni doğal afet olması mı peki bunca ibrete doyumluk olayın rahman tarafından bize gönderilmesi mi iki gün önce Elazığ'da olan deprem sabah namazı vakti oldu tam da eşimle onu konuştum namaza hiçbir şekilde uynamiyordum o gün yatakta sallandim... Bunca nizamın bir sahibi var düzensizliğin de
(25,224 puan) tarafından
Eminoş yardırıyor yine anladım ben onu :D
(16,032 puan) tarafından
Aynen selo beni bi sen anlıyorsun burda zaten :D eslem hatun ben de senin gibi bu konuyla ilgili bir çok yorum yaptım bu olaylar bizlere ibret olsun dedim ama çok kez linç yedim hayret sana biri denk gelmemiş
(25,224 puan) tarafından
Ahahah aynen Eminem bilmem mi:D
(340 puan) tarafından
Ben isimlere pek dikkat etmiyorum cnm bu konuyla ilgili olman beni çok mutlu etti bu arada :)
-Reklam-
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Izmirde oldu degil mi?
0 oy
(3,633 puan) tarafından
Evet banada bildirim geldi Bornova'da olmuş 

Deprem üssü gibi bişey Türkiye bana saatte en az üç kere deprem bildirimi geliyor her yerde oluyor bı Ege'de değil 

Çok geçmiş olsun sizede
(802 puan) tarafından
Evet heryerde oluyor ama rasathaneye bakarsın nerdeyse hepsi Ege denizinde veya midilli adasında
0 oy
tarafından
Gecms olsn canm 
(802 puan) tarafından
Sağolun
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Kızım hasta ben koşuşturuyordim o ara ağlıyordu falan hissetmedim ama ben alıştım artık yıllardır hep böyleydi burası hissetsem de yaocak bişey yok yani canım Rabbim beterinden korusun can kaybı olmasın 
(802 puan) tarafından
Geçmiş olsun benimde oğlum rahatsız uyuyamiyorum yoksa hissetmezdim
(1,568 puan) tarafından
Sanada geçmiş olsun canım torbali ve Bornova da olmuş sen neredesin
(802 puan) tarafından
Buca'da canım
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bencede istanbulda dahil bukadar olmadı tam üc yıldır izmir durmadan sallanıyor 
(802 puan) tarafından
İnsanlar hep bir yerin yogunlu da lar hep büyük istanbul depremi diyip duruyolar senelerce ama o buyuk deprem kesin İzmir'de ve çevre illerde olucak
0 oy
tarafından
Canım ufak kırılmalar ile fayın stresini azaltması çok daha iyi. Öyle düşün. 
0 oy
(8,992 puan) tarafından
Geçmiş olsunnn
0 oy
(134 puan) tarafından
Dün de elazığ da oldu 4.9 çok şiddetlidir çıkan sesden çok korktum 36 haftalık gebeyim bu gece hiç uyuyamadım gene olacak diye Allah yardımcımız olsun :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 132 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
23 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Onlygirl (190 puan) tarafından soruldu

380,714 soru

11,398,835 cevap

34,923 kullanıcı

...