0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kozlar 8  aylık oglum var 2 gün sonra  9 olucak. Yemin ederim hergun ağlıyorum hele geceleri ay bu ne bicim bi ay

Oglum o kadar huzursuz ve ağlıyor ki gece zaten bi işkence dayanamıyorum artk 

Hem uykusuzluk hem psikolojik olarak cokuntudeym ne zaman geçer bu . Uykusuzluk var ana uyumuyorgkzu kapalı ama ağlıyor kıvranıyor gaz damlası veriyorum gazı çıkıyor ama bu ay çok farkli oldu. Diş çıkarıyor altta 3 Diş çıktı baya görünüyor hatta. Ama bu ne zaman geçecek disten dolayı mı yoksa başka bsy mi. Hicbi işimi yapamıyorum inanın yemek bile yiyemiyorum suan bile.o kadar uykusu varki ayagimda 3 saatir sallıyorum ağlıyor  offff ağlayarak yazıyorum suan

4 Cevaplar

0 oy
(8,328 puan) tarafından
Dişten dolayı o donemleri sıkıntılı geçiyor ya sabır deyıp evladının yanında ol canım cunku hepsi geçiyor.
tarafından
Evet kendimi gece diye avutuyorum ama yoruldum hemde çok:'( ne zaman ni nefes alırım diye düşünüyorum
(8,328 puan) tarafından
Biraz sürer canım emiyo mu seni sen ona bolca sarıl öp agrıları geçer öylece sende rahatlarsın o da zor yavru diş cıkarıyo kolay degıl
-Reklam-
0 oy
(119,342 puan) tarafından
belliki bi derdi var gaz kabizlik karni doymuyo olabjlir dis olabilir bi dr goturun
tarafından
Kabız oluyor arada ama sık değil. Zeytinyağı veriyorum. Karni doyuyor eminim. Diş veya gaz olabilir doğru
0 oy
(1,386 puan) tarafından
11 aylık artk 8.ayda uyku gerilemesi var ben sürekli agladm berbat çok berbat ama geçecek inşallah canım dayanmaya calis 
tarafından
Gerçekten doğum yaptığımdan beridir bi 4.ay bide 8. Ay benj o kadar yıprattı ve çekilmez hale getirdi ki ne zaman geçecek diye düşünüp duruyorum.
(1,386 puan) tarafından
Çünkü 4.ve 8.aylar uyku gerilemesi var bizzat fazlasıyla yaşadım kendimden nefret ettim ben artk gram hayatım yok ne gezme ne nirsey benimde psikoloji bozuldu
0 oy
(64 puan) tarafından
Sabırlı ol cnm Emin ol herşey geçiyor hiccc üzülme Allah'tan yardım iste

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 649 göst.
0 oy
4 cevap 271 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,957 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elif ayca (1,907 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...