0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Selamün aleyküm kızlar.kaynanamlarla altlı ustluyuz.sorunlar var ve ben dayanamıyorum artık.insallah ev bulsak çıkacağız nasipse ama kış ya evler çok yok.idare edeceğim 6 aylikda hamileyim bir kızım var.diyorum bebeğim doğar bir iki aylık olur nasipse bulur çıkarız.nisanda olacak Haziran gibi mesela.ama şimdi inanın o kadar cektimki seslerini duymaya tikirtilarini işitmeye tahammülüm yok.merdivenlerden inerken karsilasmakda çabası olacak.anlatsam dağ olur derlerya benimki o hesap.hep ezildim.hep kullanılan oldum..dört yıldır.sabrim tükendi.benim gibi oturup arası olmayanlar nasıl katlaniyorsunuz :( davranışlarınız nasıl oluyor

5 Cevaplar

0 oy
(779 puan) tarafından
Rabbim hidayet etsin gönlüne göre ev bulur çıkarsın inşallah
(220 puan) tarafından
İnşallah canim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Ben eltimle geçinemedim daha doğrusu eltim beni kıskandı 
(220 puan) tarafından
Anladım canim hayırlısı olsun
(1,541 puan) tarafından
Canım benim kaynanam yok ama eltim var aynı apartman oturuyoruz o alta ben uste
0 oy
(6,309 puan) tarafından
Ben değilde kaynanam ile eltim arada küs olurlar ayni binadayız yani küs olunmuyor ister istemez mecbur konusuyorsun selamlaşıyorsun yoksa bu kez koca ile problem oluyor. Eltim öyle yani.
(220 puan) tarafından
Hep eltin indirir kendini kesin.kiymetimiz kalmıyor iste.
(6,309 puan) tarafından
Yok eltim onların ağızlarına eder küser trip atar kaynanam kayınpederim huzursuzluk çıkmasın diye alttan alır ama eltim devam eder en sonunda kaynımla papaz olurlar öyle konuşur.
0 oy
(340 puan) tarafından
Ay bende de durum aynı benim görümce sorun. Haftada bir gelir mikser gibi evi karıştırıp gider sağ olsun... Bebeğin doğmadan taşın daha zor olur taşınmak iki çocukla Rabbim gönlüne göre versin inşallah kolay bir doğum yapar evladını sağlıkla kucağına alırsın 
(220 puan) tarafından
Ev bulsak canim inşallah :( bende çok istiyorum inşallah nasip olurda çıkarız ne diyeyim
0 oy
(209 puan) tarafından
Valla ne desem bilmiyorum bende altlı üstlüyüm benim görümce ile sorunum var o evde olduğu için otomatikmen kaynana ve kayınbabayıda görmüyorum onu görmemeye çalışıyorum dışarı çıkarken de oyalanmadan hemen kapıyı kapatıp çıkıyorum bu yani  
(220 puan) tarafından
Hep bir kaçak hayatı gibi birşey oluyor :( huzursuz oluyorsun ben mesela nefes alamıyorum hep bir aglayasim geliyor çünkü o kadar haksızlığa uğradım ki kayinvalidemler tarafından haketmedim şeyler yaşadım Allah biliyor ya.ne desem yanlış anlarlar kapı duvar olurlar beni kovarlar vs vs.artik tak etti konuşmayı kestim hayatımda olmasınlar daha iyi.kafam rahat en azından.ama başka yerde olmak daha iyi olur
(209 puan) tarafından
Maalesef bende de öyle... Boşuna dememişler ne kadar uzak o kadar kıymet

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 409 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 674 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sedaa. (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu