0 oy
412 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Rahat mısınız

BENDE şuan altlı üstlü oturuyorum ama yeme içme para herşey bir sabhatan akşama kadar onun evindeyiz kaynanamın yani bi sene sonra kadar ayrılacam rahat eder miyim 

9 Cevaplar

+3 oy
(1,766 puan) tarafından
Sen zaten birliktin yeni mi aklın başına geldi senin bazen postların çok saçma 
(9,672 puan) tarafından
Yani bu birlik postları hiç bitmiyor hep de aynı şeyi soruyor, aynı şeyi söylüyor
-Reklam-
0 oy
(583 puan) tarafından
Valla iyi sabrediyorsun canım ilk zamanlar hemen ayırmanız lazımdı yemeği içmeyi ben kendi annemle alt üst oturuyorum aile binası abim le yengem de var binada onlar kendi evinde yer içer herşey ayrıdır arada bir birleşiriz ondada bahçede yer içeriz herkes evine çekilir 
0 oy
(9,023 puan) tarafından
Altlı üstlüyuz her şeyimiz ayrı. Bir olsa ben yapamazdim herhalde 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bizimde bir ara beraberdi para değil ama yemek falan beraber yerdik sabahtan akşama kadar ordaydjm falan sıkılıyordum tabi. Sonra ayırdık çok rahatım arada yemeğe çağırırım kaynanam çağırır falan
0 oy
(4,379 puan) tarafından
Ben yeni evlendigimde oyle idi evimi ayirdim kurtuldum şükür 
0 oy
tarafından
Ben altli ustluyum 1 sene yanjnda kaldim kapinin ayri olmasi bilene sukur ediyorum basta sıkıntı oluyor bizim mal ortak kayniimla kaynanmgille yemekten yemege cikiyorum bazen o bile zor aniden misafiri kizi vesaire geliyorkalmani hizmet etmeni bekliyorlar cunku alistilad
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Altli ustlu olmak her zaman herkonuda iyi degil maalesef. Bundan kastim şu. Kendi evimde is yapamadigim çok oluyor. Onların evinin isinden çocuğumla ilgilenemedigim zamanlari bilirim . Camasirlarim birikir bulasigim dağ olur kendimle ilgilenecek vakitbulamam bazen. Karsi tarafında senden hep beklentisi oluyor. Çocuktan sonra zaten kesinlikle rahat değilim orda. Kizim hep doken dagitan bi cocuk gorumcem dillendirir onu yapma bunu etme gibi. 
0 oy
(7,072 puan) tarafından
Valla hiç rahat değil her şeye burnunu sokmaya çalışıyorlar sürekli bir arkadan konuşma oluyor. 
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Baydi artık bu postlarin ya insanları konusturuyorsun sadece başka bir şey yok sürekli aynı soruda sorulmazki yani yazmiyim.diuorum.ama yok ...
(13,838 puan) tarafından
Bazen de zorluyorlar sürekli aynı soruyu soruyor insanları konuşturuyor başka bir şey yok baydı artık:⁠-⁠D
tarafından
☺☺☺☺☺
(13,838 puan) tarafından
Siz nasılsıniz canım☺️♥️
tarafından
Iyiyiz  çok şükür balım dicoş uyudu bende uykumun gelmesini bekliyorum yengemle konuşuyorduk 1 saattir yeni kapattık şimdi sobayı doldurdum dedim sönmesin dicleye banyo yaptırdım üşütmesin diye sen ne yapiosn nasılsın ❤
(13,838 puan) tarafından
Oh güzel uykuları olsun prensesimin☺️ben de eşim gelmeden uyutmaya calisiyorum büyüğümu babamı istyrum diyo yedi beni yedi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 325 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde sweetlady (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,311 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ysf (84 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 1,847 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Busra63 (220 puan) tarafından soruldu

381,596 soru

11,423,713 cevap

34,981 kullanıcı

...