0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından

30aylik  niye böyleyiz yaa cişi anliyorum ama kakasini niye altina yapiyo hissediyo sonucta geldigini. Nolur bana herkesin boyle baslayip sonra duzeldigini soylesin

image

6 Cevaplar

+1 oy
(5,153 puan) tarafından
Daha çok erken canım erkenden moralini bozma güçlü ol ☺️❤️
(1,358 puan) tarafından
Sagol canim cok tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Saat aralığını not almışsın çok fazla altına işemesi o yüzden kakaya gelince korkuyor lazımlığa tamamen alışınca kakasını da yapacaktır daha 2.gün sabırlı ol canım
(1,358 puan) tarafından
Sık sık goturuyorum canim bunlar yaptigi saatleri . Zor ismis ya valla canim skldı
(6,441 puan) tarafından
Bende annemi her gün arayıp ağlıyordum:)
(1,358 puan) tarafından
Valla bende kakayı yikarken aglamamak icin kendimi zor tuttum . Kacinci gunde yola koyuluyo canim
(6,441 puan) tarafından
4.günde çiş 9.günde kakayı öğrendi benim kız zor oldu ya
0 oy
(1,528 puan) tarafından
Benim kizimda 28 aylik d un ilk kez denedim zormus alistirmak. Ama kizim cok usudu devamli altiina isedi normal olarak. Degistir derken soguk aldı. Lazimliktada cok usudu. O yuzden biraktim. Havalar isininca baslicam. Evim isinmiyo benim. 
(1,358 puan) tarafından
Bizim ev sıcak ona guvenerek basladim ama cok cok zormys ya
(1,528 puan) tarafından
Evet kesinlikle 1 gunde pertim cikti
0 oy
(142 puan) tarafından
Bazi bebekler her gun ayni saatde yapar kakasini mesela sabah yaptimi yarin sabahta yine ayni saatde yapar dikkat ettinmi buna 
(1,358 puan) tarafından
Ediyorum.canim saatleri belledim sayilir ondan birazda not ediyorum kaka saati belliydi ama esim basinda bekle dedim kalkmasin diye onlarda hemen kalkmiş cizgiflme dalincada altina yapmis
0 oy
(159 puan) tarafından

Canım benim ki 34 aylık olacak 2 hafta boyunca sıçtı işedi :)) yani 2 hafta boyunca çok nadir ilerleme oldu dayanamadim bağladım ay sonu tekrar deneriz çünkü 25 haftalık gebeyim :) dedim yazın komple biter yok anam yaptı da yaptı bende bebek istiyordum hayırlısı olsun bakalım :) 

0 oy
(2,297 puan) tarafından
Ben hiç gece götürmedi m altına ales koydum baktım hiç yapmamış. Sadece gündüz 10 dakika da bir götürdüm öyle alıştı altını asla bağlama yapar yine .

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 161 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (711 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 221 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,667 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 113 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 331 göst.