0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar merhaba

Bundan 3 gün öncesi bir akrabamdan telefon geldi bir iş var otomotiv firması, danışmanlık ve sosyal medya yöneticiliği için..

Neyse dün görüşmeye gittim ani gelişti biraz CV almadan gittim. Akrabamın tanıdığı kişi finans müdürü onunla görüştüm daha sonra patronun sağ kolu bir beyefendi ile görüştüm gayet benimle olumlu konuştu ve dedi ki benim için cv önemli değil ama sen yinede mail adresimize gönder dedi. Bende tabi heyecanla eve geldim ve koyuldum cv programları araştırmaya ve neyse hazırladım gönderdim mail üzerinden.. Dönüş geldi harf hataların var düzelt tekrar gönder diye bende düzenledim gönderdim ikinci sefer neyse akşam üzeri oturdum tekrar bakayım dedim bir harf hatam daha var moralim o kadar bozuldu ki anlatamam klavye kaynaklı hızlı yazmam ve dikkat etmeden göndermem de ötürü. Neyse bu iş yerinin çalışma saatleri cumarteside dahil sabah 8 akşam 18,00 sadece pazar tatil bugün haber falanda gelmedi bende çok üzgünüm eşimle de tartıştım baya ufff çok istemiştim bu işi bir oğlum var tam zamanlı kreşe yollayacaktım. Birde şundan çekiniyorum bu yakınıma derler mi cv de harf hatası ondan almadım falan diye tam rezil olurum kızlar bana akıl verin ne olur ya.. 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 165 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 224 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,677 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 307 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 333 göst.