0 oy
854 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sonunda bugün delirdim. Oğlumun totosu piştiği için doktoru ile iletişime geçtim sürebileceğim kremleri söyledi oğlumla birlikte sağlık ocağına yazdırmaya gittik bugün ama gitmez olaydım markete gittik her yeri darma Duman etti neyse doktorun odası birinci katta doktor da sıra beklerken merdivenden sarktı yapma dedikçe dinlemedi oradaki insanlar bile durduramadı neyse oradan çıktık eczaneye eczanenin kapısı açıktı ve  cadde üzerinde ben ilacı almaya çalışıyorum o caddeye koşuyor onu tutacam derken cüzdanım yere talan döküldü neyse bi hışım onu da aldım eve geldik kaka yaptı gel oğlum altına alayım dedikçe kaçtı benden kaynanama falan gitti tuttum kolundan yatırdım aldım bu da geçti kardeşini uyuttum kızım da huysuz iki gündür ses yapma sessiz ol dedikçe oyuncaklarını birbirine vurdu çocuğu uyandırdı bunu da geçtim eşim geldi mutfaktayiz oğlum eşimden havuç istedi eşimde hiç istemediğim bir arkadaşı ile konuşuyordu umursamadi bende dedim çocuk havuç istiyor eşim de yanında var dedi bende dolaptan istiyor dememe rağmen eşim tezgahtaki havucu verdi oğlum tabikide inatla ağladı eşim hâlâ telefonda konuşuyor ve kafasına vurdu oğlumun o vurunca bende bağırdım yeter artık diye oğlumun üstüne gittim inatla ağlaması yüzünden o sıra salata yapıyordum elimi cam kaseye vurdum bu ne hayat böyle bende insanim diye cam kase kırıldı camlar elime girdi falan herneyse sonra kaynanam geldi beni teselli edeceğine sen işe gir çalış ben bakarım çocuklara demez mi he oldu biri anne anne diye peşinde dolaniyor kızımı da sana yar edeyim başka derdin var mi diyesim geldi. Ve kızlar oğlum aşağıdaki komşuya teyze demeye başladı bende kaynanama dedim ki nasıl öğrendi ben öğrettim dedi ee sen kendine babanne demeyi öğretsene beni cinnete doğru sürükleyip oğlumu benden uzaklaştırıyorsun böyle oldukça şeytan diyor hepsini gebert sende gir hapishaneye herkes mutlu olsun ben bu çocuğu millete anne desin sözümü dinlemesin diye mi doğurdum yarabbi utanmaz insan bi de gelmiş sen çalış diyor. Belki aranızda bana hakvermeyen olur ama ben uzun zamandır sabrediyorum hepsine bende insanım benim de sabrımın sınırı var evladım da olsa eşim de olsa bir yere kadar

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oğlun aklı biraz daha erince senden başkasına anne değmeyecek merak etme sakin ol zamana bırak
tarafından
Oğlumun aklı aşağıdaki komşuya teyze demeye eriyor ama anasına ermiyor aşağıdaki komşuya gidince kahve yap da kahve içem diyor akla bak
tarafından
Canım sen merak etme biraz daha büysün sana anne dediğinde çatlar kaynananda gerçektende çok takıyorsun seni artık bu postla hatırlıyorum
tarafından
Kolay bir hayat yaşadığımı düşünmüyorum
-Reklam-
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Kaç yaşında canm oğlun 
(2,423 puan) tarafından
Ya 2 çocuğa bakmak hele büyüğü yaramaz ken kolay mi o kendi ni superman mi sanıyo boş yapmasın.  Ne gıcık insanlar var ya. Birlikte mi yaşıyorsunuz.
tarafından
Evet ben anneyken ikisine zor dayaniyorum kizimda anne desin istiyor herhalde
(2,423 puan) tarafından
Ne acaip ya. Asıl onun ortam düzeltmesi lazım ken. Onun yaptığı ayıp.  Herkesin evladı anne diyo zaten daha bizimkileri napcaklar  bilmiyirm  benim kaynanam iyidir dinler sağolsun ama kızım yeni anne demeyi öğrendi ni yaşına anne deyince o da noldu annemmm diyo ben bile dedim babanem  de anne  öğrensin hem dedim  tamam dedi onunda anlayışlı olması lazım
tarafından
Yok benimkinin hoşuna gidiyormuş öyle dedi gencmis daha kendini babanne hissetmiyormus
(2,423 puan) tarafından
Yuh yaaaa :@
0 oy
(497 puan) tarafından
Elin için geçmiş olsun canım. 

Anlamadım oğlun babaanneye mi anne diyor ? Eğer öyleyse çok saçma herkes yerini bilsin bence konuş. Benim eşimin babası da doğuma geldikleri zaman oğlumu babacimmmm babacimmm diye severdi. Baba yok, dede diye sev dedim. 

Canım oğlum annem vs diye sevdikçe çocuğun aklı karışıyor. 
tarafından
Evet babaannesine anne diyor
(497 puan) tarafından
Tavrını koy o zaman babaanneye karşı çocuğuna ogretmesin öyle şeyler
tarafından
Denedim devam ediyor ben kimimki zaten
0 oy
tarafından
Ayy seni çok iyi anliyorm bende de var bir tane ondan oğlum peşimde anne diye ağladı kaynanam sandı ki bana anne diyo dondu seviniyo 

Hadi anne git sen babaannem giidyo oğlum daha gelmicek korkma deidm bnde ihhhh ohhhh canıma değsin :))) 

Takma kafana şuan o çocuk ama kaynanani yola al sen

Hep oğlunun yanında babannen babannen diye konus kayannana da deki sen bu çocuğa anne demeyi degik basja bişey öğret de
tarafından
Oğlunla kendine oda yap orda oyayin sana bağlı kalsın ve kimseyi alma
tarafından
Daha 5 aylık kızım var ona da bakmak zorundayım ama.elimden.geldigi kadar yapıyorum her şeyini hemde fazlasıyla
tarafından
Anliyorm canım yanına çek ona müzik dinlet senle olmasını sağla yani boyama kitabı vs al egkendir baya
tarafından
Bugün beraber vakit gecirelim diye çıkardim.beni rezil etti başına da bir iş gelse biz simartik demezler sen bakamamissin derler
tarafından
Kötü bişey ederse aynı babannesi de :)
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun sakin kalmaya çalış ama zor biliyorum o nasıl babanneymiş kendi çocuğunun anne demesi neyine yetmemiş ki senin çocuğuna göz koyar gibi davranışlarda bulunuyomuş. Evini ayırma imkanın yok mu? Oğlunla daha iyi iletişime geçmen için şart gibi görünüyor 
tarafından
Haziran da cikcam.kendi evime nasip ederse Allah bazen tahammülüm kalmıyor delirmek istiyorum
(1,524 puan) tarafından
Evet tahammül etmesi gerçekten çok zor anlattıklarına göre. Ne kdar yapablrsin bilmiyorum ama umursamamaya çalış evini ayırcakmışsın nasıl olsa
tarafından
Herkese basit geliyor hayatım eşim bile ne var hayatında diyor yok yok ki
0 oy
(57 puan) tarafından
Evet bazen benimde hem 1 buçuk yaşındaki oğlumla uğraşmaktan hemde hamilelikten dolayı tahammülüm azalıyo geneldede eşime patlıyorum düşüncesizlik ettiği için ama yinede bin şükür ya hiç olmasalardı. Geçecek merak etme. Aklı yettiğinde senden başkasına anne demeyecek. O zaten annesinin sen olduğunu biliyo ama anne kelimesinin ne anlama geldiğini bilmiyodur diye herkese anne diyodur. Biraz sabret büyüdüğünde laf söz dinleyecek annesi. Kaynanıda takma aman hepimizin başında var.
tarafından
Benimki gel beni öldür diyor senin ne haddine bana işe gir demek sana ben bırakır mıyım çocuklarımı hele de oğlumu bu hale getirdiler kızımı onlara yar eder miyim
(57 puan) tarafından
Bence kaynananı al karşına konuş. Bak benim kaynanam da çocukları çok şımartır. Görümcemin kızı var düşman başına 6 yaşında ama 2 yaşındaki çocuk gibi akşama kadar mızmızlık eder şımarıklık yapar çığlık atar gelen misafirleri evden kovar ve kaynanamgilin sesi çıkmaz. Çocuk resmen aç yaşıyo akşama kadar cips çikolata yiyo süreklş dışardan bişeyler istiyo getiriyolar yemiyo. Ben doğum yapar yapmaz kaynanama benim çocuğuma en ufak müdahalede bulunmayın benim çocuğum şımarık yetişmeyecek büyüğünü küçüğünü bilecek ağaç yaşken eğilir dedim. Yemek yiyecek benim çocuğum hazır paketli bişeyler görmiycem elinde dedim. En başlarda beni takmadılar sonra gitmedim çocuğuda yollamadım niye dediler. Çünkü çocuğumda karakter bozukluğu oluyo siz öyle yaptığnız için beni hesaba almıyo başa çıkamıyorum evde dedim. O yüzdende gelmiyoruz dedim. Alındılar ama şimdi ne olsa bana soruyolar yedirelim mi diye.
tarafından
Dedim kayinpederim sevmiyelim o zaman falan dedi sonra bu hale geldik artık bana sağır oldu çocuğum
(57 puan) tarafından
Eğer eşin aekanda duruyosa bu konuda kayınvalidenle tartışmaktan çekinme bence. Zoruna gşden şeyleri söyle bilsinler. Zaten yeteri kadar kafası karışık çocuğumun bde bırakıp işe mi gireyim de.
tarafından
Kızımı da sana feda mi edeyim dicem tam olacak
0 oy
(2,627 puan) tarafından
En basindan kaynanandan uzak tutsaydin duycemde ayni evdesiniz olmuyo bilyorum oglunu çok simarik yapmislar ne diyimki allah sana sabr vrsin cnm çok zor
tarafından
Hayır yapma kelimelerini bilmiyor ve bilmek de istemiyor ben böyle bir çocuk yetiştirmek istemedim çok üzgünüm
(2,627 puan) tarafından
Oglunla yalniz kalmalisin cnm dua et esinlede konus en kisa zamanda ayri eve cikmaya bak sen yoksa o kaynanayla olmuyo anladik ben katil olurdum valla
tarafından
Sanırım bende olucam çok yakın zamanda
0 oy
(119,456 puan) tarafından
Okurken benide bi fenalik basti inanki icim daraldi 
0 oy
(114 puan) tarafından
Aynı senin durumunda bir arkadaşım var bir oğlu var 3 yaşına girecek daha 6 aydır annesinş takıyor annesi ne ağlardı kaynanam anne dedirtiyor beni takmıyor ondan bana gelmiyor vs diye oda çok zeki erken konuştu ama şuan annesinden kaynanasına babasına bile gitmiyor anne anne diye annesinin yanında hep arkasından ağlıyor anneye döndü üzülme anlıyorum seni arkadaşım yaşadı oğlun sana yönelecektir 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 378 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 64 göst.
0 oy
10 cevap 133 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 206 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu