0 oy
36 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Kızlar üç buçuk ay önce doğum yaptım. Şimdi çok korkuyorum hamile kalırım diye. Çok afedersiniz koruyucu kullanıyoruz ama içim rahqt etmiyo hamile kalcam saniyorum. Bir hafta önce de adet oldum doğumdan sonra İlk defa ve böyle çamur gibiydi kanamam adetli gibi deil ve az oldu kanama. Normal mi ve emziren anneler hangi doğum kontrol hapları kullanabilir bı bilginiz ve ya kullananiniz var mı 

1 cevap

0 oy
(163 puan) tarafından
Bende nasipse mayısta doğurucam. Doğumdan sonra spiral taktırmak istiyorum. Haplar çok güvenilir gelmiyor, eltim hapla korunurken kaldı 6 aylık bebeği vardı bide. Devlet hastanesi spiral takıyor mu özele mi gitmek gerekir, maliyeti vs hiç bi bilgim yok. Sadece en güvenli yöntem olduğu söyleniyor, bilenler aydınlatsa 
(21 puan) tarafından
Ya doğru söylüyorsun canm da şimdi bı de spiralle kalan da var kuzenimde tek tüp vardı artı spiral. O halde bile kaldı. Ama tabi nadir görülen olay. Ben spiral taktırmaya cesaret edemiyorum.
(163 puan) tarafından
Ayda bi kontrol ettirmek gerekiyormuş kayma ihtimaline karşı. Kalanlar genelde kontrole gitmeyenler, bana da ürkütücü geliyor ama sırf hap kullanmamak için taktırıcam prezervatif de istemiyoruz çünkü
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 143 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 926 göst.
27 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
28 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifarasss (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu

380,183 soru

11,381,460 cevap

34,874 kullanıcı

...