0 oy
1,124 göst.
Diğer kategorisinde (4,673 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Yeni Twitter a girdim zombi insanlar dunden beri 3defa farkli ulkelerde gorulmus o haberi gordunuz mu 

24 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Türkiye de dolu öbürlerini bilmem :D
-Reklam-
+6 oy
(2,105 puan) tarafından
Bizim 2. Kattada var kendisi eltim olur ☺
(4,673 puan) tarafından
orumcek gibi .d.d.d
(3,019 puan) tarafından
Ot gibi burnjmun dibinde ☺☺
(101 puan) tarafından
Allah seni ne yapsın ya valla hiç güleceğim yoktu güldürdün beni :))))) +++++++
(2,105 puan) tarafından
☺☺☺☺☺ kac kisiyi guldurdum ne mutlu bana
(101 puan) tarafından
Allah da seni güldürsün inşallah :)))
+4 oy
(11,217 puan) tarafından

1. Yenı korku propagandası Allah askına ınanmayın yok korona yok kıtlık yok zombı dıye dıye mılettın butun bagışıklıgı coktu korkan ınsan zayıf duser. Hayata umudunu baglılıgını Allaha ınancını kaybeder. Bunlar hep senaryoo . Bır can var bır ecel oda yazılı zaten.
(11,217 puan) tarafından
O 700 mılyonun ıcınde kalmayı nasıl garantılemış peki ;)
(4,673 puan) tarafından
bilmem.d ona sormak lazim.d
(3,610 puan) tarafından
Seni gidi gomplocu seni :)
(197 puan) tarafından
Valla ben bundan 2 yıl önce deselerdi insanlara chip takılacak inanmazdım ama artık herşey beklerim çünkü insan ırkı yok edilmek isteniyor herşey yapay zeka üzerine böyle bir dünya isteniyor artık filmler gerçek oluyor insan kimyasını değiştirmek zor degil
tarafından
Zelal, said Ercan i takip ediyorum ve kesinlikle bilgisine çok güveniyorum. Bunları bire bir ondan dinledim. Çok haklısın.
+2 oy
tarafından
Kesinlikle madde kullanan insanların geldiği son hali paylaşmıslardir böyle birşey söz konusu olamaz zombi diye birsey yok olmaz da insanların psikolojisini ne hâle getirdiler her haber doğru değildir. Uyuşturucu bağımlısı olan bir kişi zaten kendin de olmuyor maalesef o yüzden de ne yaptığını bilmeksizin ortalarda dolanıyor bu da halk tarafından insanların aklıyla oynasın diye bir çeşit yalan 
tarafından
Alkışlıyorum ve artılıyorum gerçekten insan inanır mı zombi olduğuna ya
(197 puan) tarafından
Fl?kkka denen bir maddeymisss
tarafından
Evet uyuşturucu bağımlısı olan insanların hal davranışları post sahibinin attığı videoyu izledim inan ki bu sadece madde etkisi başka bir şey değil ailemizde bağımlı biri olduğu için bu kadar rahat konuşuyorum çünkü o zıkkımı içince ne anasını tanıyor ne babasını herkese şiddet uygulamaya başlıyor kendi kendini parçalıyor
0 oy
(692 puan) tarafından
Bi zombimiz eksikti 
(4,673 puan) tarafından
vallaha kiz nette baya tiklanmis bende yeni gordm
0 oy
(872 puan) tarafından
2000 yillarda bi gazetede okumuştum. Detayları hatırlamak istemem. Ama afrikanın derin derin kabilelerde varmış öyle şeyler.
(4,673 puan) tarafından
ayyy neydiki cok merak ettim smdi.s
(872 puan) tarafından
Ölen insanları gömüyorlar. Sonra da büyü yapan insanlar da gidip kaçırıyorlar, büyü yapıyorlar. O zombilere işlerini yaptırıyor. Yanı temizlik yemek değil, kötü işlerini.
(4,673 puan) tarafından
inanamadim ole bisey olsa turkler simdiye kadar yapardı .d
(872 puan) tarafından
Ne bileyim okuduğumda küçüktüm. Çok korkmuştum. Okumayı öğrendiğinden pişman olmuştum:)
(4,673 puan) tarafından
yazik kiz.d
0 oy
tarafından

Eee yıllardır var benim kaynana:D

(4,673 puan) tarafından
kiz rahat birakin karilari.d.d
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Ayy gecen ne var ne yok ta gömüştüm simpsonlar cisgifilm mi ne varmıa orda vardı. 
(4,673 puan) tarafından
yokkiz biri tramwayda biri hastanede goruntusu yayilmis hep
(3,882 puan) tarafından
İşte onların kehanetleri heo cıkıyormus ben de yoka rtk demştm
(4,673 puan) tarafından
aynen onlarin kehanetleri meshur
0 oy
(431 puan) tarafından
Yine bir oyun peşindeler bakalım ne çıkacak said ercanın instagram hesabına bakmanızı tavsiye ederim
(4,673 puan) tarafından
neye hazırlıyorlarmis
0 oy
(756 puan) tarafından
İnsanları yeni bi korku durumuna sokmaya çalısıyor lar inanmayın. Ortalıkta belirtip ne tepki verecek insanlar onu ölçüyorlar. Bıkmadılar dünya düzenini değiştirmekten pislikler 
(4,673 puan) tarafından
bilmem degisik
0 oy
tarafından
Doğru Ben varım uykusuzluktan zombiye döndüm 
(4,673 puan) tarafından
kiz allah emi.d.d
tarafından
Vala öyle
0 oy
(268 puan) tarafından

Ay kaynanam haberleremi dusmus:devil:

(4,673 puan) tarafından
gece gece güldürmeyinn yaa.d
(268 puan) tarafından
Gul kiz omrun uzalir
(4,673 puan) tarafından
hepimizin ömrü uzasin kiz comak sokak dunyaya.d
0 oy
(658 puan) tarafından
Ya toplulukları korkutma pesindeler salgın hastalıklardan sonra yada bir tür uyuşturucu etkisi diye düşünüyorum. 
(4,673 puan) tarafından
coronaya da ilk ole denildi
(658 puan) tarafından
Metrodaki kadın için yapılan açıklama karı koca kavgasiymis. Ama dediğim gibi bunlar saçmalık zombi vampir falan. Gerçekten bilim kurgu hastasıyım o kadar çok kitap film dizi izledim bunlar için ne zombi ne vampir diyebilirim saçmalık. Hatta bir doktor bu konuyla ilgili açıklamasında banyo tuzu veya sentetik Maruana demişti. Oyle bir devire gelindi ki kafa bulmak için banyo tuzu yenilir oldu. Zamanında hatırlarsanız flakka diye bir uyuşturucu çıkmıştı etkileri aynı böyle degisik sinirsel tepkimelerdi.
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Deccal olabilirler mi
(4,673 puan) tarafından
vavv bu aklima gelmemisti iyi fikir kiz.d
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Şunu öğrendim ki hiçbir film konuş boşuna değil hepsi tek tek çıktı buda çıkabilir hiç şaşırmam 
(4,673 puan) tarafından
ben cok izledim zombi flimleri severimde :)eger olursa nasil olur bilemedm smdi
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Yeni bir yasaklı madde falan çıktı herhalde onun etkisidir diye düşünüyorum. Yalan da olabilir ilk corona çıktığında insanlar bir anda yere yığılıyordu falan hepimiz olduk kim öyle oldu ??
(1,893 puan) tarafından
Canım o tamamen bağışıklıkla alakalı. Bir salgın hastalık sonuçta tüm dünyayı 2 yıl eve kapatan bir hastalık hem de. Kronik hastalığı olanlar bağışıklığı zayıf olanlar yenik düştü
(4,673 puan) tarafından
post actim diye dinden cikmisim haberim yok .d.d
(1,893 puan) tarafından
Kız Allah iyiliğini versin ben dinden çıkmışsın mı dedim :) korkma diyorum yani öyle bir şey mümkün olamaz inanma
(4,673 puan) tarafından
dalgasina kac dk dir konuşuyoruz bi ciddi sen almissin.d
(1,893 puan) tarafından
Ama öyle deme canım Allah korusun şakasına bile ağzından çıkan küçücük bir cümle Allah korusun imana mal olur
0 oy
tarafından

Aha koronadan sonra bir zombimiz eksikti :D

tarafından
Amin Allah razı olsun canım

Hahahhaahaa kız senin yüzünden vallahi bak sen postu açmışsın kadın da sana karşılık vermiş gelip yorumuma yazmasaydın gayri ☺☺☺ suçunu bana atma
(4,673 puan) tarafından
suc ortagimsin.d.d noldu demissin bende anlattim sonrada bakiyim diyince  kaos entrika yazdim ustune alindi.d ama anlaştık .d.s
tarafından
Tamam o zaman suç ortağı olduk al sana aldık belayı başımıza önce sonra da ortalığı yumuşattın demi ☺
(4,673 puan) tarafından
tabiii cok guzel yumusatirim olaylari.d
(4,673 puan) tarafından
o bu degilde benim aklim uzak mesafede.d
0 oy
tarafından
Lnk atarmisin merak ettim bulamadm
(4,673 puan) tarafından
twitter da kuzum zombi insan yaz aninda geliyor
(4,176 puan) tarafından
Kiz bu ne altıma isettirecen kapattım hmn shshjsj
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kaynamam kocam war kız 
(4,673 puan) tarafından
hahahaaa bizimkilerde varda onalrin turunden degilmis.d
0 oy
tarafından
Bir tane Video vardı hala unutmam artık hangi madde obhale getirdiyse sokakta birinin yüzünü yiyordu polisler ayırmak için vurmak zorunda kalmıştı . Bence bunlar üzerinde deney yapılmış kimyası bozulmus insanlardır nukleer atıklar insan dna sini mutasyona uğratıyor Çernobil de görülen tuhaf canlılar gibi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 270 göst.
29 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevda2121 (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 295 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Berf (6,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 344 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu

380,162 soru

11,380,710 cevap

34,871 kullanıcı