0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (1,893 puan) tarafından
Arkadaşlar yine bir saçmalık yayılmış baya da almış başını gidiyor aman diyeyim şüpheye dahi düşmeyin Allah korusun dinden çıkarsınız. Ölüyü diriltmek ancak Allah'ın takdirinde olan yalnızca Allah'ın gücünün yeteceği bir şeydir. O da şüphesizdir ki kıyametten sonra mahşerde gerçekleşecektir. Bu konuda bir şüpheniz korkunuz olmasın. Muhtemelen yine yeni bir yasaklı madde etkisi falandır. Zamanında bonz*ai ilk çıktığında da sokakta gençler kendini parçalıyordu insanlara saldırıyorlardı bunları daha önce gördük.

6 Cevaplar

0 oy
(268 puan) tarafından
la ilahe illallah Muhammeden resulullah, dogru soyluyorsun cnm
(1,893 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
-Reklam-
0 oy
(399 puan) tarafından
Bi ben mi görmedim ya , allahım  ıslah  etsin inşallah,şerli inlanların şerlerinden korusun ...Aminnn
(1,893 puan) tarafından
Görülecek bir şey yok canım Çin'de bir kadın harika bir oyunculuk sergilemiş sonra da Kolombiya mı neydi gençten bir çocuk kendi kendine sedyenin üstünde elini kolunu savuruyor sadece bomboş bir reklam yine
(399 puan) tarafından
Teşekkür ederim merakımı giderdin :)♡
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ne oldu canm hiç anlamadım ya
(1,893 puan) tarafından
Güya insanlar zombi oluyormuş. Çin'de bir kadın resmen resital yapmış güzel bir oyunculuk sergilemiş sonra da Kolombiya mı neydi gençten bir çocuk kendi kendine sedyenin üstünde elini kolunu savuruyor sadece ona da işte zombi salgını falan demişler. Boş yani
(7,121 puan) tarafından
Salgın demek istediği beyinde birşey bırakmıyor insanı hayvanlastiriyor zombi demek istediği o . Ölüyü dirilrmiyorlar yani
(1,893 puan) tarafından
Ee tamam işte hayatım madde kullananların hepsi öyle. Yeni bir şey gibi piyasa sürüp adına da zombi demenin manası ne ki
0 oy
(13,031 puan) tarafından

Bunlar deccalın insan hali gibi 

İnsanları dinden Çıkarmak 
(1,893 puan) tarafından
Aynen öyle. Ne yapacaklarını nasıl birilerini yoldan çıkaracaklarını şaşırdılar iyice
(13,031 puan) tarafından
Kıyamet alametleri işte deccal yolumda gidecekler inanıyorlar
Rabbim korusun
(1,893 puan) tarafından
Ahir zaman sapkınlığından alemlerin rabbi Allah'a sığınırım
0 oy
(101 puan) tarafından
Kocam hep derdi bunlar deccalin oyunlari diye inanmazdım. Valla adam  biliyormuş da konuşuyormuş. Rabbim uzak etsin. Bizim yapmamız gereken bunlara kulak tıkamak. Allah korusun adamı imanından dininden eder. Zaten geçen Cübbeli Ahmet Hoca deccal aramızda diyordu. Herşeye hazır olmalıyız 
tarafından
Nasil aramizda korkutma beni :D
(101 puan) tarafından
Yani şuan dünyada diyor. Yüzünü falan tarif ediyor sesi çok güzelmiş insanları etkisi altına alabiliyormuş alnında kfr yani kafir yazıyormuş arapça harflerle ve sadece gerçekten imani sağlam olanlar okuyabilecekmiş. Valla bende çok korkuyorum inanki :)
0 oy
tarafından
Yine ne oldu ki canim
tarafından
Hahahahaa buldum yazdim ☺
(1,893 puan) tarafından
Bence sen biraz entrika peşine düştün postumun seninle alakası yok niye sana ithafen olsun bir sürü insan bunu konuşuyor şuanda. Sen dalgaya almış olabilirsin ama ciddiye alan çok kişi var ayrıca söylediğimde de yanlış bir şey yok uzatma bence
(4,673 puan) tarafından
canim emtrika kaos kelimelerini sana kullansam kac mesaj yazdik dimi o sira yazarim gece gece guldurme ben ona dedim sen alindin.d postuma cevap yazdin sonra post actin tesaduf mu :)
(1,893 puan) tarafından
Tesadüf değil tabi ki baktım senin postun altında da ciddiye alanlar var videoların altına da insanlar ciddi ciddi korktuklarını yazmışlar o yüzden açtım ama yani öyle sana laf atıyormuş gibi vs yapmak istemedim art niyetsiz yani
(4,673 puan) tarafından
Tamma canim o zamna sikinti yok :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 46 göst.
30 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde irem16. (3 puan) tarafından soruldu
+3 oy
8 cevap 251 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Byzaer (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,565 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 302 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Prensimin annesi (136 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,382,403 cevap

34,881 kullanıcı

...